Moje kwiaty

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
ela_k
200p
200p
Posty: 350
Od: 8 mar 2010, o 11:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Moje kwiaty

Post »

Witam :!: Pisząc do Was postanowiłam przybliżyć swój ogródek działkowy. Uprawiam go już dość dawno i są na nim przeważnie same kwiaty. Nie zabrakło na nim i malin, winogrona. truskawek. Na większym obszarze są kwiaty. Zbliża się jesień, a ja postaram się pokazać jakie mam kwiaty.

Obrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Witam :!: Moja działka zmienia się z roku na rok. W tym roku postanowiłam zmienić miejsce kwiatów i tam gdzie były truskawki będą kwiaty, obsadzone pierwiosnkami. Pierwiosnki bardzo ładnie wyglądają na obrzeżach rabat. W tym roku bardzo ładnie kwitły mi lilie tygrysówki, tulipany wielokwiatowe.


Obrazek

Obrazek
ela_k
200p
200p
Posty: 350
Od: 8 mar 2010, o 11:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Moje kwiaty

Post »

Witam. Mam na imię Ela. Mieszkam w małej miejscowości na Mazowszu. Od dawana moją pasją jest uprawa działki z kwiatami i nie tylko. Jestem na rencie inwalidzkiej, tak więc mam dużo czasu na prowadzenie mojej działki. Jak wcześniej pisałam i pokazywałam na zdjęciach mam lilie. sasanki, a przede wszystkim pierwiosnki którymi po obsadzałam ścieżki na działce. Lubię mieć kwiaty nowe. Teraz zakwitły mi zimowity fioletowe i białe.



Witam :wit Teraz gdy pomału zaczyna się jesień i większość kwiatów przekwitła, u mnie na działce jeszcze kwitną canny i gazanie
Obrazek
ela_k
200p
200p
Posty: 350
Od: 8 mar 2010, o 11:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Moje kwiaty

Post »

Byłam na działce i zauważyłam że mam sporo zimowitów
Obrazek
Awatar użytkownika
bina12
1000p
1000p
Posty: 1729
Od: 17 mar 2011, o 13:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Moje kwiaty

Post »

:wit Elu - śliczne kwiaty ci kwitną ale to prawda ,że już czuć Jeśień - u mnie też kwitną jesze Dalie , Canny , Słoneczniki i jakieś jednoroczne , pomału dosadzam cebulowe i sprzątam - tak trochę ciężko na duszy
- Motyle wymyślają cudowne bajki, by je podszeptywać kwiatom.- Pozdrawiam Ewa

Na końcu tęczy - Na końcu tęczy cz.2
ela_k
200p
200p
Posty: 350
Od: 8 mar 2010, o 11:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Moje kwiaty

Post »

Witam :wit U mnie tak samo. Dosadzam krokusy, irysy, tulipany jeszcze nie, mam jeszcze czas. staram się sprzątać, usuwać chwasty, by na wiosnę mieć mniej pracy. Niektóre lilie przesadzam w inne miejsce. Tak się zastanawiam czy najlepiej przykryć młode hortensje w tym roku posadzone. W zeszłym roku obcięłam hortensję i tylko na jednej łodydze mi zakwitł piękny kwiat i do tej pory jeszcze kwitnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zabeczka101059
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4716
Od: 12 lis 2008, o 14:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Moje kwiaty

Post »

:wit Witaj
Pięknie i kolorowo u Ciebie ;:138 ;:138
Pokaż co tam jeszcze ukrywasz :?: :heja
Pozdrawiam -Dzidzia
aktualny,
spis wątków,
ela_k
200p
200p
Posty: 350
Od: 8 mar 2010, o 11:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Moje kwiaty

Post »

Oto co jeszcze mam :!
Obrazek

Obrazek
ela_k
200p
200p
Posty: 350
Od: 8 mar 2010, o 11:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Moje kwiaty

Post »

Witam :wit Może mi ktoś pomoże wstawiać kwiaty. Na innym forum wychodzi mi to łatwo, ale tu mam małe problemy z podwójnymi zdjęciami.
Chociaż jest deszczowo ale u mnie zaczyna kwitnąć drugi raz amarylis ogrodowy i myślę, że nadejdzie ciepły dzień, gdy rozkwitnie w pełni.
Obrazek
Awatar użytkownika
pestka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1809
Od: 1 gru 2008, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje kwiaty

Post »

Witaj Ela ładne kwity masz w ogrodzie, storczyka ogrodowego, jeszcze nie widziałam, czy on zimuje :?:
Awatar użytkownika
maryjan13
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3619
Od: 27 cze 2010, o 22:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Moje kwiaty

Post »

Witaj.

No i nareszcie znalazłem Twój wątek.Myślę,że te kilka kwiatów to tak na początek.
Wklejaj następne,bo w tym garnku masz tego,że cho cho cho.

Pozdrawiam - Marian
Marian - pozdrawiam i zapraszam.
Kwiaty kaktusów cz.1, cz.2, cz.3
Kilka roślin
ela_k
200p
200p
Posty: 350
Od: 8 mar 2010, o 11:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Moje kwiaty

Post »

Witam :wit Może to już u mnie jesień zbliża się małymi kroczkami. Już nie tak kwitną kwiaty co kwitną w pełni sezonu :) :) Mam na działce lilie które już przekwitły. piękne piwonie co kwitną.Teraz oprócz canny i gazani kwitną dzielżany, z których można zrobić płot, oddzielając działkę sąsiednią.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Moje kwiaty

Post »

Witaj Elu :wit No masz tych kwiatów sporo,ale i ja sądzę ,że nie pokazałaś jeszcze wszystkiego :wink: Napisz coś o działce,jak duża jest ,jak usytuowana,A może wrzucisz jakieś zdjęcie pokazujące ogród z perspektywy?Czekam ....
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
ela_k
200p
200p
Posty: 350
Od: 8 mar 2010, o 11:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Moje kwiaty

Post »

Mam działkę zaraz przy drodze. to po prostu okręg działkowiczów, którzy tu mają działki . Są to działki wielkości trzech arów. Nie duże i nie małe. Ja mam akurat same kwiaty i trochę owoców. Zdjęć akurat nie mam, ale może wkrótce. Przeważnie na działkach co i ja mam uprawiane są warzywa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”