Ogródek AGNESS

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
asma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7810
Od: 19 wrz 2011, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ogródek AGNESS

Post »

jAKI PIĘKNY POWOJNIK ;:oj różyczka posadzona ;:108
Jutro mam nadzieję w końcu podejmę decyzję co do Rapsody in Blue ;:224 no i Bonica czeka :wit
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Rewelacyjna ta rabata z rozplenicą. W ogóle inaczej wygląda Twój ogród o tej porze roku.
Wydaje mi sie bardzo uspokojony, wyciszony
Może warto wymienić pare chryzantem na te mniejsze, kulkowe?
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Janku żona wybrała piękne róże :D
Miłego sadzenia, mam nadzieję, że pogoda dopisze :D

Justynko bardzo lubię tę zmienność w ogrodzie, o każdej porze roku coś innego przyciąga wzrok i zachwyca..... ogród niby ten sam, ale całkowicie inny :D
U mnie mży, bo deszczem tego nazwać nie można :roll:

Aniu faktycznie powojnik jesiennie szaleje, dużo kwiatów, mnóstwo pąków, ale nie wiem , czy jeszcze zdążą się otworzyć....
Lubię tę zmienność w ogrodzie. Staram się, żeby były okres bardzo barwne , ale i chwile wyciszenia, żeby nie było przesytu i żeby duża ilość barw nie męczyła a cieszyła :D

Dorotko Nostalgia wspaniale wyrosła w tym sezonie i niesamowicie obficie kwitnie, pewnie korzenie dotarły do oborniczka wyłożonego na dnie dołka 8-) :lol:
Dorotko nie pamiętam w tej chwili nazwy powojnika, poszukam i napiszę...

Aniu współczuję mączniaka, cieszę się, że u mnie nie ma z nim problemu. Wcale nie pryskałam. Może zastanów się nad posadzeniem przed marcinkami jakichś niższych roślinek, żeby zasłoniły łodyżki, wtedy mimo choróbska będzie ślicznie wyglądało .
Mam nadzieję, że przyszły sezon będzie u Ciebie wolny od chorób. Szkoda różyczek, że tak są umęczone przez paskudne grzybisko....

Danusiu dziękuję ;:196
U mnie też szykuje się przesadzanie kilku powojników, niektóre zbyt mocno się rozrosły i zagłuszają sąsiedztwo....ale gdzie je przenieść jak nie ma miejsca :roll:
Twój ganek opleciony kwitnącymi powojnikami będzie wyglądał pięknie :D

Asiu coraz bardziej różanie u Ciebie. Będzie pięknie :D

Małgosiu uwielbiam tę zmienność ogrodu wraz z porami roku :D Wciąż jest inaczej, jedne rośliny zakwitają, inne przekwitają :D Są okresy kiedy aż kipi od kolorów i są okresy wyciszenia i spokoju. Dzięki temu nie ma nudy :D
Co do chryzantem, to chcę zrobić tak jak radzisz. Mam już obiecane na wiosnę sadzonki kulistych krzaczków, a część wysokich pójdzie do innych ogródków ...
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16028
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Ogródek AGNESS

Post »

O, jak ładnie wyglądają jeszcze u ciebie krzaczki róż. Kwitną i są w pełni ulistnione. U mnie niestety choroba grzybowa się szerzy i z nia na dzień robi się brzydko.
Ciekawa jestem, jakie kulkowe chryzantemy zamówisz. Też bym chciała jakieś niewielkie u siebie posadzić, więc będę korzystać Agnieszko z Twoich doświadczeń. W mojej sytuacji to im mniejsza kępka, tym lepiej. Byleby obficie kwitła. ;:108
Awatar użytkownika
Tacca
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4487
Od: 12 lut 2009, o 12:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Tak myślę, lepiej będą wyglądały na wejściu powojnik od fasoli ;:306 , pod warunkiem że będą współpracowały i nie rozchorują się.

Wątek zamknięty na prośbę autorki
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”