Ogródek AGNESS

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogródek AGNESS

Post »

No i przez Ciebie Agnieszko zamówiłam sobie osiem macierzanek (tzn 4 rodzaje po 2 szt). ;:183 ;:183 ;:183
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aga, zemdlałam...tyle pięknych liliowców pokazałaś. ;:196 Ja nawet nie wiedziałam że takie istnieją. O nazwy nie pytam, to juz wyższa półeczka. Podziwiam.
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5409
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Witam po powrocie i ...ochłonięciu po ostatnich przeżyciach ;:196 .
Agusiu ...masz całą masę liliowców i to w jakich kolorach ;:oj ...lubię właśnie takie ...nie udziwnione , odmiany o kwiatach stonowanych - tak w kolorze , jak i w fakturze płatków .
16 odmian mam u siebie ...ale walka tego roku ze ślimakami mnie wykończy ... znalazłam fajne odmiany w pewnej szkółce - muszę kupić - chociaż pięć , bo nie są drogie . Lilie zostały zeżarte przez nornice ...ostały się tylko po jednej cebuli ; Fata Morgana , Annemarie's Dream , i Biedronkowa n/n .
Buziaki ;:196 ;:167
Awatar użytkownika
reniuniek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4615
Od: 30 sie 2010, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Czerwionka koło Rybnika

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Witaj Agnieszko :D
U ciebie jak zwykle, pięknie i kolorowo :D Niezłą masz już kolekcję liliowców ;:180 Pozwolę usiąść sobie na huśtawkę i podziwiać twój rabatowy busz ;:196
Miłego dnia.
Mój zielony kwadrat cz.5-aktualna
Zapraszam :-) Renata
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Ogródek AGNESS

Post »

No tego jeszcze brakowało żebym jechała do ciebie ograbić ogródek :;230 :;230
Spokojnie, jest bezpieczny, to trochę za daleko ;:306 Chociaż....w niedzielę jadę do Końskowoli (chyba) więc połowę drogi będę miała za sobą ;:170

;:196
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aguś,ile lat mają twoje kępy liliowców,że masz po kilka kwiatów na raz?Moje trzeci rok i nadal kwitna pojedynczymi kwiatkami.
Awatar użytkownika
Ivona44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1208
Od: 31 mar 2013, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aga , ale liliowce znowu zapodałaś, wygrywa oczywiście zdjęcie nr 2, ach te Twoje obrazy ;:173 ;:173
Pozdrawiam, Iwona.
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Mariolu wreszcie na tej fotce udało mi się oddać jego prawdziwą barwę... zawsze wychodzi jakiś taki zbyt blady i ,,podniebieszczony ,,
Kępka ładnie się rozrosła, ma już chyba 4 lata.... kupiona była jako pojedyncze kłącze :D

Grażynko Ciebie również bardzo brakowało, ciesze się niesamowicie, że już jesteś ;:196
Bardzo dziękuję za tak dużo cieplutkich słów i liczę na Twoją stałą obecność na forum ;:167

Aniu bardzo się cieszę i miło mi, że zaglądasz ;:196

Madziu faktycznie w tej chwili najbardziej zawracają uwagę właśnie liliowce i lilie. A mnie tak bardzo cieszą, że aż nie chce się wchodzić do domu... Uwielbiam tę orgię barw, jaka jest obecnie w ogrodach.... kolorowy, energetyczny, radosny raj ;:167

Ewuniu u mnie liliowce to takie popularniejsze, często spotykane odmiany. Również chciałabym mieć kilka takich nowoczesnych falbaniastych, dla urozmaicenia. Ale ja uwielbiam te wszystkie staruszki :lol:

Marysiu bardzo się cieszę, że podobają Ci się ;:196 Cieszą mnie te kwiaty niesamowicie :D

Aniu ależ fajne zamówienie ;:oj będę zaglądała w oczekiwaniu na fotki nabytków :D

Małgosiu ciesze się bardzo, że liliowce podobają Ci się ;:167
Nazw nie byłabym w stanie podać, bo po prostu ich nie znam..... Nazwane są jakieś pojedyncze egzemplarze...

Jagódko moje liliowce to takie w miarę popularne odmiany, nie mam takich nowiutkich perełeczek....a podobają mi się wszystkie i stare i najnowsze. Bardzo bym chciała dla urozmaicenia mieć chociaż ze 3 krzaczki takie bogate, wypasione, falbaniaste.... może kiedyś się ich dorobię :lol:
Współczuję i nornic i ślimaków.... to prawdziwe utrapienie. U mnie na szczęście nie ma z nimi problemu. Ślimaków troszkę jest, ale te z muszlami nie robią zbyt dużo szkód.

Reniu witaj ;:196 Bardzo zapraszam, rozgość się na huśtawce, a ja już biegnę z jogurtowym ciastem z wiśniami i kawką :D

Jolu nawet nie wiesz jak byłoby mi miło gdybyś wpadła na grabież :D Może kiedyś się uda, to nie jest aż tak bardzo daleko ...

Małgosiu moje liliowce mają bardzo różny wiek.... są 5, 4 i 3 letnie. Te popularne , starsze odmiany rozrastają się baaaardzo szybko. Po 2 latach są już ładne kępy .
Twoje to pewnie te nowe odmiany z górnej półki.... one faktycznie rozrastają się o wiele wolniej niż te starsze....

Iwonko bardzo się cieszę, że podobają Ci się . To jedne z moich ulubionych kwiatów :D
Aga72
100p
100p
Posty: 180
Od: 18 lip 2013, o 16:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agnieszko,twoja kolekcja liliowców jest naprawdę imponująca.Chciałabym powiedzieć który najpiękniejszy, ale nie umiem wybrać.Wszystkie są cudowne.Masz w swoim ogrodzie prawdziwe skarby.Ja swoją kolekcję roślin stale wzbogacam.Głównie za sprawą FO.Ale to są przeważnie maleństwa i na efekt bujnych rabat trzeba jeszcze długo czekać.
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aguś dziękuję Ci bardzo za miłe słowa ;:196
Nawet małe roślinki szybko Ci się rozrosną i zrobi się busz. Oglądając każdego dnia ogród, nawet nie zauważamy, że wszystko tak szybko się zmienia i rozrasta, dopiero porównując zdjęcia jesteśmy zdziwieni jak to szybko idzie :lol:
daffodil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2217
Od: 22 lut 2011, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Beskidy

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aguś ;:196 , ależ masz piękną kolekcję liliowców. Super. I do tego cudnie je uchwyciłaś, piękne fotki.
Idę jeszcze raz się pozachwycać.....
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Asiu bardzo liliowce lubię , no i faktycznie troszkę się nazbierało. Jeszcze kilka lat temu miałam mało kwiatów kwitnących latem. Wiosna i jesień były u mnie bardzo kolorowe a lato zielone. Dzięki liliowcom zmieniło się to i teraz mam tak jak kocham najbardziej..... feerię gorących barw :D
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Bardzo proszę o zamknięcie wątku :wit
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”