Od marzenia- do działeczki! pierwsze niesmiałe kroczki ;) 20

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kajko278
500p
500p
Posty: 526
Od: 20 sty 2013, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: POMORSKIE-KASZUBY

Re: Od marzenia- do działeczki! pierwsze niesmiałe kroczki ;) 20

Post »

Witam zielono zakręconą Forumową koleżankę :wit. Jak ja lubię takie wątki jak powstaje ogród od zera. Pracy macie z mężem co nie miara ale efekt będzie, oj będzie :tan.Pozdrawiam Cię serdecznie i będę wpadać żeby zobaczyć jak wam idzie ;:65
ameliar
500p
500p
Posty: 687
Od: 8 mar 2014, o 14:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: między Kłodzkiem a Wrocławiem

Re: Od marzenia- do działeczki! pierwsze niesmiałe kroczki ;) 20

Post »

myszaida- witaj :wit przeglądnęłam Twój wątek i widzę, że Ty również zaczynałaś od zera! :) pięknie sobie poradziłaś ze swoim buszem! :) mam nadzieję, że też osiągnę takie efekty!

Kasia79 - dziękuję za podpowiedź ;:196 przy odpowiadaniu wielu osobom wiele to ułatwia :)
I, tak mam na imię Amelia :)
Jeśli chodzi o sąsiada to mam nadzieję, że właśnie będzie czujny by nikt mi nic nie rozkradł :) ale troszkę obawiam się, że może być problematyczny bo zarządca ostrzegł żebym pilnowała pieska bo jak tylko sąsiad zobaczył, że przyjeżdżamy z piesią to zaczął marudzić... Dodam, że moja Lady to shih tzu siegająca lekko za kostki włochata kulka która nawet nie szczeka- czyli szkodliwość ma zerową a nawet na minusie ;) bo jak na Lady przystało w ziemi się nie babra, jedynie wyleguje na kocyku ;)

U nas właśnie tez pogoda straszna :( chłodno, ciapa co chwila. Ale mąż kochany i niezmordowany pojechał na działkę kopać :tan
troszkę mam wyrzuty sumienia, że ja siedzę w ciepłej pracy a on tam zaiwania w niesprzyjających warunkach pogodowych...


kajko278 Witam i dziękuję ;:196
Zaraz wpadnę pooglądać Twoje włości ;) na pewno znajdę wiele inspiracji :D

patusia336 tak, tak :) wszytko potem przesadzę do ziemi :) jak tylko roślinki popuszczają listki trzeba będzie poprzesadzać do osobnych doniczek- pojemniczków, a potem jak już będzie ciepło, nie będą groziły przymrozki to wszystko sruu do ziemi na działeczce :)

Mam kupione jeszcze ziarenka arbuza :D ale to za tydzień będę siała :D

A Ty jakie masz plany warzywne? :) co będziesz chciała posiać na działeczce? :)
Amelia :)
Wielka działkowa metamorfoza! http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=74326
Awatar użytkownika
patusia336
1000p
1000p
Posty: 2520
Od: 31 sty 2011, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Od marzenia- do działeczki! pierwsze niesmiałe kroczki ;) 20

Post »

ściągnę pomysły od Ciebie ;:138 muszę ruszyć w końcu na jakieś zakupy i będę szaleć, dam znać :)
ameliar
500p
500p
Posty: 687
Od: 8 mar 2014, o 14:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: między Kłodzkiem a Wrocławiem

Re: Od marzenia- do działeczki! pierwsze niesmiałe kroczki ;) 20

Post »

patusia336 pisze:ściągnę pomysły od Ciebie ;:138 muszę ruszyć w końcu na jakieś zakupy i będę szaleć, dam znać :)
ściągaj, ściągaj :D
Ja to jak się dorwałam do sklepu internetowego z nasionkami to nakupowałam na ponad 100zł :D ale za to przesyłka byla za darmo :D bo po przekroczeniu 50zł wysyłali za darmo :D
Najbardziej ciekawi mnie mieszanka nasionek odstraszająca komary... ciekawe czy zadziała
Amelia :)
Wielka działkowa metamorfoza! http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=74326
Awatar użytkownika
patusia336
1000p
1000p
Posty: 2520
Od: 31 sty 2011, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Od marzenia- do działeczki! pierwsze niesmiałe kroczki ;) 20

Post »

o proszę jakie wynalazki, ja najpierw rozejrzę się po sklepach :-)
ameliar
500p
500p
Posty: 687
Od: 8 mar 2014, o 14:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: między Kłodzkiem a Wrocławiem

Re: Od marzenia- do działeczki! pierwsze niesmiałe kroczki ;) 20

Post »

Ja niestety mieszkam w małej pipidówie gdzie nasionka to praktycznie tylko w biedronce ;)
wiec szalu i wyboru nie było :(
Amelia :)
Wielka działkowa metamorfoza! http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=74326
Awatar użytkownika
patusia336
1000p
1000p
Posty: 2520
Od: 31 sty 2011, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Od marzenia- do działeczki! pierwsze niesmiałe kroczki ;) 20

Post »

Zakupy przez internet czysta przyjemność :) Otwieranie przesyłki tyle emocji :tan :tan :tan :tan
ameliar
500p
500p
Posty: 687
Od: 8 mar 2014, o 14:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: między Kłodzkiem a Wrocławiem

Re: Od marzenia- do działeczki! pierwsze niesmiałe kroczki ;) 20

Post »

oj taaak ;:138
a potem paro godzinne oglądanie paczuszek, macanie, czytanie po parenaście razy etykietek itp :D
a u mnie słońce wychodzi! :tan jednak po pracy ja też coś podziabam na działce :tan
Amelia :)
Wielka działkowa metamorfoza! http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=74326
Awatar użytkownika
patusia336
1000p
1000p
Posty: 2520
Od: 31 sty 2011, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Od marzenia- do działeczki! pierwsze niesmiałe kroczki ;) 20

Post »

U mnie wieje i pada więc może skorzystam z okazji i na zakupy się wybiorę :heja
ameliar
500p
500p
Posty: 687
Od: 8 mar 2014, o 14:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: między Kłodzkiem a Wrocławiem

Re: Od marzenia- do działeczki! pierwsze niesmiałe kroczki ;) 20

Post »

To potem obowiązkowo się pochwal co kupiłaś :D
Ja wieczorem jak mi mąż nie zabierze komputera to pochwale się moimi zdobyczami :D
Amelia :)
Wielka działkowa metamorfoza! http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=74326
Awatar użytkownika
MariaWy
1000p
1000p
Posty: 2031
Od: 3 lip 2011, o 22:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Od marzenia- do działeczki! pierwsze niesmiałe kroczki ;) 20

Post »

Witaj Amelio :wit Wpadłam i ja się przywitać , widząc twoją działkę to tak jak bym widziała swoją z przed trzech sezonów .
Życzę wam dużo zapału a wszystko będzie piękniało w oczach , pracy trochę Was czeka ale jaki efekt końcowy ......
Będę Wam kibicować i zaglądać jeśli pozwolisz .
Pozdrawiam i zapraszam do siebie. ;:108
ameliar
500p
500p
Posty: 687
Od: 8 mar 2014, o 14:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: między Kłodzkiem a Wrocławiem

Re: Od marzenia- do działeczki! pierwsze niesmiałe kroczki ;) 20

Post »

MariaWy pisze:Witaj Amelio :wit Wpadłam i ja się przywitać , widząc twoją działkę to tak jak bym widziała swoją z przed trzech sezonów .
Życzę wam dużo zapału a wszystko będzie piękniało w oczach , pracy trochę Was czeka ale jaki efekt końcowy ......
Będę Wam kibicować i zaglądać jeśli pozwolisz .
Pozdrawiam i zapraszam do siebie. ;:108
Witaj ;:196 i zapraszam serdecznie! ;:138
Ja już od tygodnia zaglądam na Twoją wirtualną działeczkę ! :) także bardzo mi miło móc Cię gościć u mnie :)
Twoja działeczka była pierwszą jaką oglądałam! bo zachwyciła mnie nazwa :D

Mąż pięknie podziałał beze mnie! A teraz zjechaliśmy na obiadek i zaraz znów pędzimy na działkę! :)
Amelia :)
Wielka działkowa metamorfoza! http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=74326
Awatar użytkownika
MariaWy
1000p
1000p
Posty: 2031
Od: 3 lip 2011, o 22:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Od marzenia- do działeczki! pierwsze niesmiałe kroczki ;) 20

Post »

Cieszę się że zaglądałaś do mnie , ;:108
Owocnej i przyjemnej pracy życzę na działce ;:215 , u mnie strasznie wieje a więc dziś nie było szans iść na działkę ;:185
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”