Moja nowa działka

Zdjęcia naszych ogrodów.
ameliar
500p
500p
Posty: 687
Od: 8 mar 2014, o 14:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: między Kłodzkiem a Wrocławiem

Re: Moja nowa działka

Post »

o jaka piękna ogrodniczka mała Ci rośnie! :)
Amelia :)
Wielka działkowa metamorfoza! http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=74326
Awatar użytkownika
patusia336
1000p
1000p
Posty: 2520
Od: 31 sty 2011, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Moja nowa działka

Post »

Obrazek
Obrazek

Pogoda nie pozwoliła na prace na działce, ale za to były małe zakupy i posadziłam co kupiłam ... :tan :tan :tan
Awatar użytkownika
MariaWy
1000p
1000p
Posty: 2031
Od: 3 lip 2011, o 22:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Moja nowa działka

Post »

Z taką pomocnicą to robota będzie że ho ,ho ,no i u Ciebie parapety się zapełniają ale będzie pomidorków !!!!
ameliar
500p
500p
Posty: 687
Od: 8 mar 2014, o 14:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: między Kłodzkiem a Wrocławiem

Re: Moja nowa działka

Post »

oooo ;:138 mamy takie same pomidorki te kolorowe ;:138
Amelia :)
Wielka działkowa metamorfoza! http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=74326
Awatar użytkownika
Tacca
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4487
Od: 12 lut 2009, o 12:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Moja nowa działka

Post »

Patrycjo , przyszłam się przywitać , sezon wiosenny już rozpoczęłaś , z taką pomocnicą to będziesz miał efekty że ;:224
Awatar użytkownika
patusia336
1000p
1000p
Posty: 2520
Od: 31 sty 2011, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Moja nowa działka

Post »

ameliar pisze:oooo ;:138 mamy takie same pomidorki te kolorowe ;:138
Heh no to na pewno nam sie udadza
Tacca pisze:Patrycjo , przyszłam się przywitać , sezon wiosenny już rozpoczęłaś , z taką pomocnicą to będziesz miał efekty że ;:224
Witam u mnie,dziekuje ,ze mbie odwiedzilas,no tak moja pomocnica najlepsza na swiecie to dla niej sie staram ,zeby miala piekna dzialke i warzywa bez chemii :-)
Awatar użytkownika
anym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5322
Od: 4 kwie 2013, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Grudziadza

Re: Moja nowa działka

Post »

Patrycjo przyszłam z rewizytą na Twoje włości :wit
Widzę piękną działeczkę i śliczną pomocnice ;:63
Napisz proszę coś więcej, od kiedy masz działkę, gdzie jest położona, w jakiej miejscowości lub województwie. Co planujesz posadzić? Z aksamitek polecam Mr. Majestik jest bardzo dekoracyjna i tworzy duże kule.
Pozdrawiam serdecznie i czekam razem z Tobą na prawdziwą wiosnę :wit
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą z spojrzeń ludzkich oczu. Anka
Moje wątki, Aktualny
Awatar użytkownika
patusia336
1000p
1000p
Posty: 2520
Od: 31 sty 2011, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Moja nowa działka

Post »

Działkę mam od miesiąca jest położona w Kwidzynie w pomorskim. Plan jest taki z jednej strony mam trawkę i drzewa owocowe( nie za dużo) to będzie taka część rekreacyjna ,dla mojej pomocnicy będzie na tej części piaskownica ;:3 mam trzy skalniaki , dwa są spadkiem po poprzedniej właścicielce, która mówiła , że dużo kwiatów tam się pojawi , więc nic tam nie dłubię, ale zrobiłam sobie trzeci , żeby był taki mój ;:172 aksamitki muszą być oczywiście skorzystam z Twojej rady ;:168
Awatar użytkownika
anym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5322
Od: 4 kwie 2013, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Grudziadza

Re: Moja nowa działka

Post »

No to jesteśmy prawie sąsiadkami :lol:
Będę zaglądać i kibicować w zrealizowaniu wszystkich planów :tan
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą z spojrzeń ludzkich oczu. Anka
Moje wątki, Aktualny
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Moja nowa działka

Post »

Witaj Patrycjo! Bardzo mi miło, że mnie odwiedziłaś, teraz ja przychodzę z rewizytą :lol:
Nawet nie wiesz ja lubię zaglądać na takie działki na Ogrodach Działkowych. Mam do ich ogromny sentyment, sama miałam taką działkę przez 20 lat a kupiliśmy ją kiedy mój młodszy syn miał rok i osiem miesięcy, tak że był tylko odrobinę starszy jak Twoja córeczka. Chciałam jeszcze napisać, że jesteś mądrą i odpowiedzialną mamą - dbasz o to żeby Twoja córcia mogła przebywać dużo na powietrzu w czystym i bezpiecznym miejscu i żeby miała zdrowe warzywka (bez chemii) do jedzenia. Życzę wielu wspaniałych chwil spędzonych na działce i zapraszam do mnie.
A ponieważ pytałaś wcześniej o aksamitki - to powiem Ci, że ja je często sieję na takiej długiej rabatce wzdłuż wjazdu na działkę. Całe lato aż do mrozów jest tam wtedy kolorowo :lol: Na poprzedniej stronie widziałam, że masz ścieżkę z płytek - a może właśnie wzdłuż tej dróżki posiejesz?
Awatar użytkownika
-Piotr-
200p
200p
Posty: 232
Od: 2 mar 2014, o 10:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: koło Poznania

Re: Moja nowa działka

Post »

Cześć Patrycja, witam i ja. Najważniejsze już masz -działkę-, a pomysły do głowy już same przyjdą.
Widzę że pomidorki już posiane, moje już rosną na całego, nie wiem czy nie za szybko.

Obrazek
Pozdrawiam Piotr

Nasz kochany ogródek
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Moja nowa działka

Post »

Witaj Patrycjo!...spotkałam Ciebie w zaprzyjaźnionych ogrodach ...więc postanowiłam odwiedzić. Rośnie Ci wspaniała pomocnica... ;:215 Z wielką przyjemnością będę Ci kibicowała w ogrodowych zmaganiach. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie!
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
patusia336
1000p
1000p
Posty: 2520
Od: 31 sty 2011, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Moja nowa działka

Post »

anym pisze:No to jesteśmy prawie sąsiadkami :lol:
Będę zaglądać i kibicować w zrealizowaniu wszystkich planów :tan
A teraz spojrzałam skąd jesteś, faktycznie niedaleko ;:215
bwoj54 pisze:Witaj Patrycjo!...spotkałam Ciebie w zaprzyjaźnionych ogrodach ...więc postanowiłam odwiedzić. Rośnie Ci wspaniała pomocnica... ;:215 Z wielką przyjemnością będę Ci kibicowała w ogrodowych zmaganiach. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie!
:wit Witam i dziękuję za odwiedzinki i zapraszam ponownie
-Piotr- pisze:Cześć Patrycja, witam i ja. Najważniejsze już masz -działkę-, a pomysły do głowy już same przyjdą.
Widzę że pomidorki już posiane, moje już rosną na całego, nie wiem czy nie za szybko.

Obrazek

Witaj, moje dopiero posadzone, ale teraz wiosna jest dużo szybciej, na przyszły weekend zapowiadają 20 stopni więc w tym roku można będzie pewnie szybciej wysadzać
amba19 pisze:Witaj Patrycjo! Bardzo mi miło, że mnie odwiedziłaś, teraz ja przychodzę z rewizytą :lol:
Nawet nie wiesz ja lubię zaglądać na takie działki na Ogrodach Działkowych. Mam do ich ogromny sentyment, sama miałam taką działkę przez 20 lat a kupiliśmy ją kiedy mój młodszy syn miał rok i osiem miesięcy, tak że był tylko odrobinę starszy jak Twoja córeczka. Chciałam jeszcze napisać, że jesteś mądrą i odpowiedzialną mamą - dbasz o to żeby Twoja córcia mogła przebywać dużo na powietrzu w czystym i bezpiecznym miejscu i żeby miała zdrowe warzywka (bez chemii) do jedzenia. Życzę wielu wspaniałych chwil spędzonych na działce i zapraszam do mnie.
A ponieważ pytałaś wcześniej o aksamitki - to powiem Ci, że ja je często sieję na takiej długiej rabatce wzdłuż wjazdu na działkę. Całe lato aż do mrozów jest tam wtedy kolorowo :lol: Na poprzedniej stronie widziałam, że masz ścieżkę z płytek - a może właśnie wzdłuż tej dróżki posiejesz?
Bardzo Ci dziękuję za tak miłe słowa i z tymi aksamitkami tak zrobię wspaniały pomysł , czekam jeszcze na ogrodzenie i będę szaleć, dzisiaj byłam u mojej mamy i wykopałam sobie trochę kwiatków, takich które mogą zimować, niestety mamusia nie była w stanie podać ich nazwy , ale jak zakwitną będzie wiadomo. We wtorek mam plan posadzić już do gruntu trochę aksamitek i cebulowych
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”