Ogródek AGNESS

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Lineta
1000p
1000p
Posty: 2359
Od: 15 mar 2012, o 21:02
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Opole

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aguś, cudowne te ranniki i ciemierniki. Jeśli Ty na Lubelszczyźnie masz już takie oznaki wiosny, to chyba nie ma wątpliwości, że zawitała na dobre. :)
Ogród tysiąca kwiatów i motyli. Serdeczne pozdrowienia, Gosia
Ogród Linety
Ogród Linety cz.2
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Witaj Aguś,wiosna u Ciebie piękna ,u mnie się troszkę opóźnia ,zaczynają kwitnąć nieśmiało śnieżyczki ,wierzby wawrzynek może niedługo będzie kwitnął,ale widzę że wszyscy ostrożni,miłej soboty życzę :wit ;:196
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16010
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Dzień dobry, znów z przyjemnością będę odwiedzać uroczy ogódek i ciepłą, sympatyczną i pełną pogody ducha gospodynię ;:196
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agnieszko jakie śliczności już Ci wyszły, moje ranniki coś się ociągają, a ciemierniki już prawie przekwitły :wink:
Awatar użytkownika
usa1276
1000p
1000p
Posty: 2243
Od: 22 sty 2012, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świetokrzyskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aga piękną wiosnę nam serwujesz ;:138
u mnie ciemierniki śpiochy jeszcze :wink: ale może już nie długo pokażą na co je stać


Miłego dnia :wit
Pozdrawiam Ula
Aktualny
Poprzedni
Awatar użytkownika
danutab
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5172
Od: 25 gru 2008, o 23:02
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agnieszko nawet nie zdawałam sobie sprawy ile u Ciebie rośnie lilii. To niesamowita kolekcja odmian i jakie olbrzymie kępy, u mnie to tylko kilka ;:174 najbardziej zachwyca mnie ten olbrzym w tle balkonu ;:oj
Pozdrawiam Danuta aktualne
Moje linki
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Gosiu ranniki to niesamowici pionierzy , w zeszłym roku też zakwitły w lutym korzystając z chwilowego ocieplenia.... a później aż do kwietnia spały sobie kwitnąc pod śniegową kołderką , aż do kwietnia :lol: oby w tym roku to już naprawdę byłą wiosna.... żeby nie było niespodzianek.... na szczęście prognozy są obiecujące :D

Martusiu ja niestety nie mam ani śnieżyczek, ani przebiśniegów....w ogóle bardzo mało mam tej drobnicy zwiastującej nadejście wiosny..... i strasznie żałuję, bo to niezwykle urokliwe kwiatuszki :roll: Zawsze wiosną narzekam, że nie mam.... obiecuję sobie, że jesienią posadzę......a później zapominam :roll:

Wandziu bardzo się cieszę, ze jesteś, serdecznie zapraszam i dziękuję Ci za takie za cieplutkie słowa ;:196

Marysiu moje ciemierniki dopiero się sposobią do kwitnienia..... tylko ten jeden otworzył już pojedyncze kwiatuszki....reszta w pąkach.... mam nadzieję, ze szybciutko zakwitną, bo później, gdy jest dużo różnych kwitnień, to aż tak bardzo nie cieszą jak teraz....

Uleńko moje ciemierniki też dopiero się gramolą..... ten jeden tylko pokazał kwiatuszki....

Danusiu lilie to moje ukochane kwiaty i faktycznie troszkę się ich nazbierało..... chciałabym jeszcze dużo, dużo więcej, ale niestety..... niewielki ogródek narzuca nam spore ograniczenia.... Muszę poprzestać na tych co są i się nimi cieszyć :D
Ta o której wspomniałaś to Garden Affaire..... to naprawdę wspaniała odmiana, jest ogromna..... dużo wyższa ode mnie, zawsze bardzo obficie kwitnie, ładnie sie rozrasta, ma bardzo duże kwiaty..... no i zapach...... pachnie oszałamiająco.....
Baaaardzo ją polecam ;:167
Awatar użytkownika
danutab
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5172
Od: 25 gru 2008, o 23:02
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agnieszko jak kiedyś gdzieś natrafię przy zamówieniach to na pewno jedną kupie. Chcę jeszcze Anastasię, poza tym więcej nie kupuję to co mam też mi musi wystarczyć.
Pozdrawiam Danuta aktualne
Moje linki
Awatar użytkownika
magenta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3286
Od: 31 mar 2010, o 19:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Józefosław
Kontakt:

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agnieszko jestem i ja ;:oj Jakie, cudne lilie pokazujesz, aż się wierzyć nie chce, że przyroda potrafi być taka bujna!
Ciemierniki zresztą też, nie mogę się nadziwić, że o tej porze roku oprócz cebulowych tak pięknie kwitną inne rośliny ;:63
Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11252
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Ogródek AGNESS

Post »

No to mamy zwiastuny wiosenki pierwsze ciemierniki i ranniki niezwykle nas cieszą ! U mnie pada ale jest cieplutko , będą następne wiosenne śliczności! ;:215

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Ale pokaz, jestem pod wrażeniem ;:180 i znowu mam smaka na łany liliowe ;:224
Awatar użytkownika
Edyta1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1926
Od: 20 paź 2011, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Ale liliowe wejście ;:oj .
To takie cudne kwiaty ;:167 Szkoda, że u mnie coś nie chcą rosnąć :? .
Mój grudniowy ciemiernik już przekwitł. Reszta była pod gałązkami świerkowymi, więc się nie spieszą. Muszę je jutro odsłonić :) .
Pozdrawiam - Edyta
Zapraszam do mojego ogrodu
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Danusiu Anastasia jest faktycznie piękna.... mam nadzieję, ze uda Ci się upolować :D

Kasiu faktycznie przyroda jest niesamowita :D
Wczesnym kwitnieniem ciemierników ja również jestem zachwycona :D To aż nieprawdopodobne, ze kwiaty kwitną, a w pobliżu leży jeszcze śnieg ;:oj U mnie dopiero startują..... zakwitł tylko ten jeden, pozostałe jeszcze w pąkach.... wydaje mi się, ze nie zakwitną wszystkie...

Maryniu u nie dość pochmurno, ale deszczyku nie było..... mam nadzieję, że utrzyma się ciepełko, tak jest fajnie.....

Aniu
witaj ;:196
Do lilii zawsze tęsknię najbardziej, to moje ukochane kwiatuszki..... mam nadzieję, ze nic im nie przeszkodzi pięknie zakwitnąć latem :D Bardzo się boję, żeby nie pojawiły się już mrozy, bo naprawdę byłoby źle, przy tak zaawansowanej wegetacji....

W ogródku nic nowego się nie pojawiło, więc pokażę troszkę mojego domowego lata :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”