Ogródek AGNESS

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Teraz znów dokupiłam białą ,ale na razie obie siedzą w doniczkach ,bo szukam dla nich miejsca .Muszę jedna fioletową posadzić na byłym warzywniku, bo mam ich 3 szt, a w to miejsce posadzę czerwoną
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aguś wpadam nadrobić zaległości. Widzę już tak na szybko że posprzątane, wychuchane :) Rabatki wyczyszczone, czyli standard w Twoim ogródku :). Przyszłam odpocząć w tym pięknym miejscu.
Awatar użytkownika
gosiaczek12a11
500p
500p
Posty: 771
Od: 1 kwie 2012, o 17:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Muszę pilnować , bo lada moment nowy wątek i znów się zagubię w akcji ;:223
Zielony Zakątek !!! Zapraszam Gosiaczek12a11
Gosiaczkowy Przepiśnik !!! Zapraszam Gosiaczek12a11
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogródek AGNESS

Post »

No to chyba i ja sasanki na skalniak sobie wsadzę, ślicznie w kamieniach im będzie ;:215
heliofitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7921
Od: 2 cze 2010, o 11:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Wpadłam sprawdzić, jak to u ciebie jest z tymi narcyzami i faktycznie kruchutko.
Agnieszko u mnie też jednego roku mam szał kwitnień, a z kolejnym sezonem coraz mniej, coraz mniej...kupuję nowe :lol:
Z tego co czytam przygotowania do Świat idą pełną parą, a co z wianuszkiem na drzwi ? Pochwalisz się ?
Pozdrawiam Iwona
Domowe Ogród
Spis treści
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Witaj Agness. Ależ bajeczny ten twój skalniaczek, taki wypieszczony. Musisz wkładać bardzo dużo pracy w ogród bo zawsze dopracowany w najdrobniejszym szczególe ;:180 Bardzo miło się ciebie zawsze odwiedza ;:196
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8631
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agnieszko, nadrobiłam zaległości chyba tuż przed zamknięciem wątku ;:oj Ależ tempo :D
Widoczki z ogrodu jak malowane ;:173
Pozdrawiam serdecznie :wit
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Iguś a może powtórka ??? ;:196

Aguś jasna czy ciemna ramka ???....... nie wiem co powiedzieć....dla mnie??? ;:oj Kochana jesteś, ależ niespodziankę mi zrobiłaś ;:196 Ciemna :D
Słoneczna rabatka idealna jest na skalniak, roślinki świetnie będą się tam czuły .... bardzo ciekawa jestem co stworzysz i mam nadzieję, że pokażesz :D
Co do świątecznych porządków i pichcenia.... otóż pogoda bardzo nam to ułatwiła..... jest tak nieprzyjemnie zimno, wietrznie i mokro, że do ogródka nawet nie ma ochoty wyjść. Możemy całkowicie oddać się pracom domowym.... a podobno od jutra ma już być znacznie ładniej i ciepło i święta mają być piękne :D

Jadziu gdzie byś nie posadziła sasaneczek będą wyglądały pięknie, bo to wspaniałe kwiaty :D Mam nadzieję, że i mi uda się upolować białą.... bardzo chciałabym też różowe.... z mojej różowej papageno pozostała maleńka roślinka, a w zeszłym roku była taka piękna kępa.... one są dużo słabsze i krócej żyją niż te zwykłe ( jeśli tak można nazwać sasankę 8-) )

Madziu bardzo się cieszę, że zaglądasz ;:196
Było posprzątane a dziś przy obchodzie widziałam, że znów zielsko pcha się na powierzchnię... ta paskudna gwiazdnica zaczyna się pokazywać :roll:

Gosiu faktycznie już czas na nowy wątek....więc za momencik.... :D

Iwonko i ślicznie będą wyglądały i wspaniale rosły :D

Iwonko no niestety.... ostatnio dowiedziałam się o muszce narcyzowej i wydaje mi się, że to ta paskuda powoduje, że one u mnie giną.... Wszystkie symptomy na to wskazują, łącznie z obrzydliwymi larwami w piętce cebulek .... a ja oskarżałam o zniszczenia drutowce....
Ja już nie będę ich sadziła, bo one podobno z braku narcyzów mogą się przenieść na inne cebulaki.... więc nie chcę ich już przyciągać jeśli znajdują się w pobliżu...
Wianuszków kilka mam... muszę się zmobilizować i cyknąć fotki.....

Jolu bardzo dziękuję ;:196 Cieszę się, że tak pozytywnie odbierasz mój ogródek :D

Kasiu dziękuję..... miło mi bardzo, że podoba Ci się ;:196
Faktycznie przyszła pora na nowy wątek.... już za momencik :D

Kochani przyszedł czas na zaproszenie do nowego wątku..... tak więc zapraszam wszystkich serdecznie ;:196 :wit
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”