Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Post »

Witaj Iwonko już teraz wszystko będzie dobrze, żeby tylko pogoda dopisała ;:196
Marysiu gruziński mam malutki od Irminki więc niech go nie ruszają ;:185 poznajesz swoje żurawki (te pierwsze?).
Może w tym roku dojedziesz? ;:168
Tereniu na ogół od kwietnia trzymam w tunelu i teraz też, nie ma u mnie przymrozków i może tak zostanie. Tzn musiałoby być powyżej -2 ....zobaczymy :roll: Pozdrawiam ;:196
Aniu moja przylaszczka była malutka i jak wyjeżdżałam to ledwo ją było widać i na wyjeździe nawet poprosiłam o przylaszczkę. Wracam a tu taka niespodzianka ;:215 Ciemny ciemiernik dostałam od Lidzi i w pierwszych latach był jasny.....teraz ściemniał ;:63
Małgosiu Lola była szczepiona i dostała dawkę na robaki ale apetyt nie wraca, może to nagłe ciepło i futro jeszcze nie zmieniła?
Krystianie z przodu to karczochy a w głębi siewki liliowców. Miło mi, że Ci się podoba :D
Martusiu ;:196 wiesz sama jaka to radość wrócić do ogrodu, który żyje własnym życiem. Ten łan żonkili to odziedziczony :D
Witaj DorotkoObrazek wszystko rwie się do życia i mam nadzieję, że pogoda dopisze, bo widzę że lada chwila zakwitną drzewa owocowe.
Żurawki trzeba będzie chyba rozsadzić, ale jedna uparcie rośnie w drzewko i nie wiem dlaczego. ;:185
Michale właśnie piszę że trzeba będzie żurawki podzielić ....ja mam więcej bordowych :D widzisz będzie co wymieniać ;:306
Lola jak pisze wyżej jest odrobaczona. Żonkile były a jeszcze rosną w różnych miejscach dokupione, bo je lubię. Oj, trzeba zapytać czego nie posiałam :;230 a jeszcze dużo zostało do posiania. Najwięcej jest kwiatków....i potem muszę to gdzieś zmieścić ;:oj
halinowska
200p
200p
Posty: 217
Od: 16 wrz 2010, o 23:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska - na południe od Krakowa

Re: Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Post »

No wreszcie jesteś! Dopiero teraz widzę, jak mi brakowało Twojego ogrodu (Ciebie skrytoczytając podpatrywałam bezczelnie). Wysiewy masz lepsze ode mnie. Ja sieję niemal wszystko po raz drugi. ;:196 .
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Post »

Halinko a ja się o Ciebie martwiłam, że Cię nie ma ! nawet wczoraj na wyspie pisałam ;:302
Gdzie tam mam lepsze i tak spóźnione ;:168
halinowska
200p
200p
Posty: 217
Od: 16 wrz 2010, o 23:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska - na południe od Krakowa

Re: Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Post »

Na wyspę faktycznie dałam sobie szlaban, bo nie wyrabiam. Miło mi, że pamiętałaś :) . Zawsze wysiewam niemal wszystko na przełomie marca i kwietnia i jest OK.
Awatar użytkownika
szelma
100p
100p
Posty: 102
Od: 5 lis 2013, o 15:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa/zachodniopomorskie

Re: Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Post »

Piękny ten łan żonkili i cudne ciemierniki. Na pewno będę je miała w swoim ogrodzie. Dobrze, że już wróciłaś bo brakowało Twojego ogrodu i zachodów. ;:196
pozdrawiam
Kasia
perdii
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4522
Od: 21 mar 2006, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Post »

Marysiu zasiewy imponujące :D Żurawki faktycznie pięknie przezimowały.Masa pięknych wiosennych kwiatów.Ma co Cię cieszyć.
Awatar użytkownika
adamiec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2807
Od: 4 mar 2010, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Ruda Śl.

Re: Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Post »

Widzę że praca wre, dobrze jest być wypoczętym :tan . Roślinki pięknie swoją Panią przywitały ;:168
Mój ogródek moja miłość.
Zapraszam Irena
Ogródek pełen marzeń cz.1, cz.2, cz.3
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Post »

Ale żonkile ;:oj Tyle nasadziłaś, czy tak ładnie się rozrastają? Bo u mnie jakoś chyba nie...
akl62
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2353
Od: 11 cze 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Beskid Śląski

Re: Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Post »

Tak, żonkile prześliczne. Z uwagi na kierunek podróży pewnie kwitnienie paru roślin Cię ominęło. Tu już przekwitły, a tam jeszcze nie kwitły.

Dzięki za zachody.
Awatar użytkownika
BOGULENKA
500p
500p
Posty: 839
Od: 23 lis 2012, o 13:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Post »

Marysiu, łan żonkili robi wrażenie, i mnie nornice wyżarły tej zimy dużo, zwłaszcza tulipanów i wybaczyłabym im, gdyby nie to, że zeżarły moją dużą kępę pięknych waniliowych tulipanów. Miarka się przebrała i zaczynam walkę, na razie poszedł bros do dziur, potem będę kombinować dalej...
Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do siebie, Bogna
Żabia Łąka
iwonaPM
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 1073
Od: 13 sie 2011, o 18:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Post »

Marysiu dziękuję za łan ;:196 cały rok na ten widok czekałam ;:108 śliczne masz ciemierniki ;:224
;:196
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Post »

Wybaczcie że nie odpowiem teraz na ostatnie wpisy, ale przyszedł czas na zamknięcie wątku, następny jest :arrow: tutaj
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”