Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Darmokot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1953
Od: 10 lis 2012, o 20:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kieleckie

Re: Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Post »

Marysiu jak to miałaś słońce cały dzień? Ja nawet na chwilę go nie widziałem. Cały dzień jakiś taki mglisty, wieczór też ale przez tę mgłę przeświecał księżyc. Papug juz śpi? Sępik wybył na noc, od 2 dni z domu nie wychodził. Co do tej zimy końcem lutego to jednak obecnie słabnie, może jak co do czego przyjdzie to jej wcale nie będzie :D
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Post »

Iwonko belg mówiłyśmy już ...widzisz zapomniałam. Po przekwitnięciu i po zaschnięciu liści można kopać. Więc czerwiec wykopuje wysuszę i jak przyjedziesz na wakacje dostaniesz ;:173
Iwonko ZJ tyle lat życia darowałaś pieskowi (a on Tobie radości) ;:167
Lilie z różami ja też mam i właściwie dalie też były w minionym roku, bo w tym już w tym roku róże mam nadzieję się rozrosną. Irysy będą się dobrze komponowały, bo kwitną wcześniej ;:215
Michale no miałam caluteńki dzień, śliczne słońce prawie bez chmur ;:3 Papug piska na cały głos! a żeby spał to jednak musiałam jej nałożyć prześcieradło na klatkę i zdjęłam rano bo jak poświeciło słonko to zaczęła krzyczeć ;:224 Sępik na dziewczyny poszedł ....ale po co ;:306
Nie chciałabym zimy takiej mroźnej tym bardziej, że u mnie zero śniegu, ale rok temu śnieg spadł na początku marca, więc czekam spokojnie, chociaż mnie kusi żeby posiać rzodkiewkę w tunelu :;230
Proszę oto papug!

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Post »

Marysiu ;:196 i ja Cię dogoniłam ;:65 ;:65 witam i wpisuje się , bo znowu powiadomień nie dostaje ;:223
Papug śliczny , zachód słońca cudny i mówisz że cały dzień słoneczko ;:433 ;:433 ;:433 a u mnie szaro , buro i ponuro a teraz jeszcze mgła że nic nie widać :cry:
Piękne wiosenne kwiaty ;:333 żonkile i tulipany uwielbiam ;:167
Poczekam na wiosnę razem z Tobą - może wtedy szybciej przyjdzie ;:196
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Post »

Witaj Tereniu ;:168 no bo to nowa część to powiadomień nie ma :? ale teraz już będą :wink:
W grupie czas nam szybciej przeleci , papug to wielka atrakcja domowa! Może jutro i Tobie słoneczko zaświeci ;:3
Awatar użytkownika
Darmokot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1953
Od: 10 lis 2012, o 20:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kieleckie

Re: Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Post »

Maska pisze: papug to wielka atrakcja domowa!
Forumowa też! Przyćmił nawet Maćka z Moniką bo wszyscy się papuga domagają. Żeby tylko koty się nie zemściły...
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Post »

Michale koty trochę biedne, ale staram się trochę z nimi , trochę z papugiem. Gorzej jak pójdę w pole .... zastanawiam się czy papuga można w klatce na taras wystawić, bo kotów nie będę wystawiać ;:306
Awatar użytkownika
BOGULENKA
500p
500p
Posty: 839
Od: 23 lis 2012, o 13:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Post »

Dzień dobry Marysiu, narcyzy piękne u Ciebie, też już słyszałam kiedyś, że odstraszają nornice, a same cebule są dla nich trujące. Nie wiem czy to prawda, ale na jesieni nakupiłam w B posadziłam i od tego czasu wydaje mi się, że nie ma nowych korytarzy, ale to dokładnie pewnie ocenię jak zejdzie do końca śnieg w ogrodzie.
Papuga możesz jak najbardziej wystawiać na taras, tylko nie bezpośrednio na ostrym słońcu. Papug na tarasie będzie przeszczęśliwy.
Masz rzodkiewkę w tunelu już wysianą? ;:oj
Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do siebie, Bogna
Żabia Łąka
Awatar użytkownika
cyganka77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2062
Od: 21 sie 2012, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Post »

Marysiu, jaki dostojny ten Twój papug.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Post »

Witam Cię Bogusiu ;:168 nie, nie wysiałam jeszcze rzodkiewki, bo co mam taki zamiar to zapowiadają śnieg ;:306 , ale trzeba będzie w końcu zaryzykować :D Masz rację, że na moim poletku narcyzowym nigdy nie pojawiły się kopce, ale obok już tak i zacznę chyba te drzewa obsadzać. Te biedronkowe są czasem bardzo ładne. Będę miała jakiś środek na krety z USA to może będzie skuteczny.
Asiu dostojny i przystojny ;:306

a oto co dzieje się na moich parapetach

wykiełkował zatrwian
Obrazek Obrazek
lobelię muszę pokazać w większym rozmiarze. Są tu nasionka kupne (niestety miałam wypadek i wysypały się, ale wyzbierane dają radę) i są nasionka eksperymentalnie z moich roślin i tez kiełkują. Więc tej jesieni pozbieram własne nasiona ;:333
Obrazek
przypomniałam sobie o konieczności przemrożenia nasion lawendy zebranej z moich roślin i juz miałam wynieść do tunelu, a tu okazało się że lawenda wykiełkowała po 4 dniach ;:306
Awatar użytkownika
adamiec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2807
Od: 4 mar 2010, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Ruda Śl.

Re: Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Post »

Marysiu dzisiaj patyczki są już w piasku.Proszę napisz jakie to dwa krzewy, napisy na taśmie rozmyły się. ;:219
Pozwoliłam sobie wysłać Ci kilka moich patyczków różanych. Wsadź do doniczki , może coś z nich załapie . Mój jeden posadzony 8. lutego budzi się. ;:108
Nie znam odmian patyczków ;:185 ;:124
Mój ogródek moja miłość.
Zapraszam Irena
Ogródek pełen marzeń cz.1, cz.2, cz.3
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Post »

Irenko to klapa, bo ja wysyłałam dużo przesyłek i nie wszystkim to samo. Na pewno jest amorfa i ta perłowa tawuła, jak są żółtawe pokręcone to wierzba pogięta :?: a chyba dodałam taki pachnący to bylica Boże drzewko i bylicę możesz do doniczki od razu wsadzić ona łatwo się ukorzenia. Oj nie szkoda było róż teraz ciąć jeszcze może być mróz :wink: ale wsadzę i poproszę, żeby się ukorzeniły ;:196
Awatar użytkownika
gracha
1000p
1000p
Posty: 4328
Od: 23 maja 2012, o 21:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Post »

Witaj Marysiu, papug wypisz wymaluj nasz Kubuś,przystanęłam popatrzeć ,powspominać jak był z nami kilka lat,bardzo wesoły ptaszek,pamiętam jak siadał mi na ramieniu i obskubywał moje kolczyki,makaron jadł mi z ust,będę odwiedzać :wit
Pozdrawiam Gracha
Mój Raj cz.5
Moje wątki
Fraszka_1
1000p
1000p
Posty: 3948
Od: 16 cze 2013, o 15:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Czekam na wiosnę w wiejskim ogrodzie cz.17

Post »

Piękne zdjęcie skrzydlatego gościa ;:oj no tak, czas leci...
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”