Moje oczko w głowie cz.4

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25116
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moje oczko w głowie cz.4

Post »

Co to znaczy, że było ciężko? Chciałabys tam zostać?
Czasem warto się zstanowić na wieloma rozwiązaniami.
Tylko, czy miałabys tam działeczkę?
Awatar użytkownika
Arkadius121
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4195
Od: 30 kwie 2011, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje oczko w głowie cz.4

Post »

Witaj Tereniu :wit
No nareszcie jesteś bo już się obawiałem,że uwiódł Cię jakiś Brytol i nie pojawisz się już więcej na forum ;:306
Fantastyczne zdjęcia aż Ci zazdroszczę widoku na żywca tak niesamowitych roślin ;:215
Pozdrówka.
Awatar użytkownika
usa1276
1000p
1000p
Posty: 2243
Od: 22 sty 2012, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świetokrzyskie

Re: Moje oczko w głowie cz.4

Post »

Tereniu oddam królestwo za takie widoki w realu
następnym razem jadę z tobą jako twój bagaż podręczny ;:306
cieszę sie że już wróciłaś ale mogę sobie tylko wyobrazić też jak ciężko ci było to zrobić
kuruj się i na działeczkę

Miłej niedzieli ;:3
Pozdrawiam Ula
Aktualny
Poprzedni
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Moje oczko w głowie cz.4

Post »

Dzidziu ;:196 ja też padłam . Zdjęcia będą , już niektóre kwiatuszki przekwitły i nie zrobiłam im zdjęć , ale obiecuje że będą już niedługo .
Michał :wit Doczekasz się na pewno na zdjęcia - jeszcze jutro wizyta u lekarza i mam zamiar wrócić do normalności . Oby zima nie wróciła - bo gdzieś słyszałam że jeszcze maja być mrozy ;:223
Helen witam . Właśnie nie myślałam że tak wcześnie wiosna przyjdzie i teraz nie mogę nadrobić - mam straszny bałagan po zimie .
Dziękuję Ci kochana bardzo ;:196
Dorotko Mam taką nadzieję że zdążę wszystko posprzątać ale trochę mi wstyd od ludzi że kwiatki kwitną z pod chaszczy :oops:
Gosiu było ciężko się rozstać z wnusiem i pięknymi widokami i kwiatami które choćby kwitły przy drogach - cudo naprawdę ;:oj
Dzialeczka by była ,bo córcia ma duży ogród - piękny , różnica poziomów żeby nie skłamać z 300 metrów albo i więcej . Raz byłam na samej górze - ale widoki cudne ( na ogród , na zatokę i na góry ) .
Arku witam :wit
Nie pozwoliłam się uwieść ;:306 ;:306 Widoki na żywca , to dopiero widoki - nie da się tam zrobić zdjęć - słońce świeci na okrągło i zdjęcia są prześwietlone - ALE JEST CO PODZIWIAĆ ;:108
Ula biorę Królestwa ;:108 ;:108 ;:138 Następnym razem Cię zabieram - tylko żebyś się nie wymigała ;:306
Oj ciężko , ciężko ale dałam radę musiałam - nie było innej opcji - kto by zadbała o moje kwiatuszki i tak pół padło ;:145 ;:145
Bardzo gorąco WAS wszystkich pozdrawiam , dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie ;:4 ;:4 ;:4
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje oczko w głowie cz.4

Post »

Witaj w domu Tereniu ;:196 Ciekawe czy już uporałaś sie z pracą w ogródku .Teraz wszystko kwitnie jak szalone .Wysiane dzwonki juz wykiełkowały .Kurcze chyba trochę przedobrzyłam z nasionami :;230 Jak tam patyczkowe przedszkole .U mnie nie wszystkie jesienne patyczki się przyjęły .Część sczerniała ,ale większość ma się dobrze .Także wiosenne patyczki wypuszczają już listki nawet bez czapeczek na głowach .Teraz musisz sie zdecydować jakie chcesz ,albo zaczekamy do maja ,żeby się już porządnie ukorzeniły ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
piortkowice
1000p
1000p
Posty: 1077
Od: 13 sty 2013, o 11:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Konin

Re: Moje oczko w głowie cz.4

Post »

Witaj Tereniu? Prace postępują? Ja zabieram sie od kilku dni za pikowanie pomidorów ale coś mi to się odkłada.... Dzień za krótki. Opowiadaj co u Ciebie ;:196
Awatar użytkownika
ewunia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5092
Od: 1 lis 2012, o 15:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Moje oczko w głowie cz.4

Post »

:wit Tereniu
Jak tam na działce? dużo masz pracy
Pochwal się jakie to ciekawe roślinki przywiozłaś z zagranicznych wojaży ;:108
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Moje oczko w głowie cz.4

Post »

Jadziu witaj ;:196 Nie uporałam się z pracą na działce i chyba tak szybko nie pójdzie ;:223 ;:223 Dorwała mnie rwa kulszowa i trudno mi się nachylać , podnieść czy dźwignąć cokolwiek - robię tak przez silę . Dzisiaj byłam u gastrologa bo jeszcze wysiadł mi żołądek od leków - cały dzień zmarnowany , na działce już nie byłam . Cieszę się że dzwonki Ci wyszły - a chcesz nasionka moszenki południowe ???
Te z gazet dwa patyczki są zielone reszta padła , a w szklarence też coś tam się zieleni - ale niektóre patyczki sczerniały .
Przed wyjazdem wstawiłam też patyczki hortensji do wody ale coś słabo im idzie nie widać na razie nic ;:223
Jadziu kochana zaczekajmy do maja niech się lepiej ukorzenią a ja przygotuje im odpowiednie miejsce ;:180
Patrycjo widzisz prace bardzo powolutku postępują - trudno mi się poruszać ;:145 Ja dopiero swoje pomidorki wysiałam ale już kiełki pokazują - mam nadzieję że zdążą urosnąć , a Ty już pikujesz . Tak po trosze sprzątam , odkrywam - choć dzisiaj się martwię bo znowu mróz zapowiadają i te odkryte mi zmarzną ;:223
Dla mnie dzień długi tylko sił brakuję ;:108
Ewuniu :wit Pracy mam multum - i jakoś słabo mi idzie bo dopadła mnie rwa kulszowa i mam problem bo żadnych leków przeciwbólowych nie mogę brać ;:145
Pochwalę się co przywiozłam tylko muszę spisać bo nie pamiętam dokładnie :oops: jest sześć powojników , na czterech są naklejone nazwy a dwie dopiero muszę córci zapytać - oczywiście jak będzie pamiętać ale ona młodsza to może .
Dziękuję Wam bardzo za odwiedziny i zapraszam ponownie ;:4 ;:4 ;:4
Awatar użytkownika
gajowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3220
Od: 11 maja 2011, o 07:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie/Ponidzie

Re: Moje oczko w głowie cz.4

Post »

Tereniu - dobrze, ze jesteś już w domu - oczywiście dobrze dla Twojego ogrodu - ale zmartwiły mnie wiadomości o Twoim samopoczuciu :( z rwą kulszową nie ma żartów, ale pewnie sama to wiesz...A propos zdrowia - jadę niedługo do sanatorium :D
pozdrawiam - Ewa
Moje wątki
e-babcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8537
Od: 31 paź 2011, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ŁÓDZKIE

Re: Moje oczko w głowie cz.4

Post »

Tereniu Ty teraz po powrocie pewnie całe dnie w ogrodxie.
Pracuj ,ale po malutku :wit
Awatar użytkownika
Zabeczka101059
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4716
Od: 12 lis 2008, o 14:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Moje oczko w głowie cz.4

Post »

Treniu zlituj się :;230 zdjęcia proszę :D mu tu stęsknieni za wiosną ;:196
Pozdrawiam -Dzidzia
aktualny,
spis wątków,
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Moje oczko w głowie cz.4

Post »

Ewuniu witam ;:196
Gdzie jedziesz do sanatorium ??? Przecież Ty mieszkasz w sanatorium ;:306 ;:306
Pozdrawiam
Jadziu :wit Nie całe dnie bo nie daję rady , wczoraj zliczyłam tylko wizytę u lekarza i na działeczce już nie byłam , za to dzisiaj wykorzystałam M. bo miał wolne i trochę posialiśmy - ale strasznie sucho ;:223 wodę nie wiadomo kiedy nam puszczą ;:185
Choć bym chciała to nie daję rady szybko pracować ;:185
Dzidziu ;:196 ;:196 Już wstawiam zdjęcia - zapraszam do nowego wątku ;:180 tutaj.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”