Majowy ogród cz.3 spełniające się marzenie

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
kozino
1000p
1000p
Posty: 1283
Od: 9 sty 2011, o 22:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Majowy ogród cz.3 spełniające się marzenie

Post »

Ja nie mogę Iwonka jakie cuda ;:oj Ze 3 stoiska ograbiłabym jak leci, trawy i to stoisko z jeżówkami, Jak dobrze że mnie tam nie było :)
Pozdrawiam, Emka
Ogród
Awatar użytkownika
majowa
1000p
1000p
Posty: 2339
Od: 20 kwie 2010, o 11:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: k/Radom

Re: Majowy ogród cz.3 spełniające się marzenie

Post »

Tak, można było dostać zawrotu głowy ;:173 . Sprzedaż z ekspozycji była po godzinie 16, ale i tak właściwie wszędzie rosliny były juz zarezerwowane. Np. na stoisku u Marczyńskiego (clematisy) były ogromne egzemparze Sweet Summer Love, którego mam w planach, ale gdzie tam.... wszystkie poszły jak na pniu. A na giełdzie roslin na zewnątrz te same były po 80 zł (ale na prawdę duże, donica 5 L) wydawało mi się jednak, że za drogo ;:131
Pozdrawiam, Iwona
cz.5_aktualna, spis wątków
Awatar użytkownika
variegata
1000p
1000p
Posty: 1991
Od: 24 sie 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zakole Dolnej Wisły

Re: Majowy ogród cz.3 spełniające się marzenie

Post »

Nie dotarłam niestety na wystawę, chociaż dzień wcześniej byłam w Warszawie. Zdjęcia z trawami oraz to z ostróżkami w bielonej donicy ;:167
Widoki z Twojego ogrodu jak zawsze mnie zachwycają ;:180
Dom na wsi i ogród wokół niego to spełnienie moich marzeń. Rośliny i zwierzęta- pasja i miłość. Pozdrawiam. Magda.
Ogród piaskowy w Zakolu Wisły cz.IV
Tak, lubię koty ;)
JagiS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5044
Od: 8 kwie 2012, o 14:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Majowy ogród cz.3 spełniające się marzenie

Post »

Cześć, Majowa, bardzo mi się podoba Twoja fotorelacja z wystawy.
Jak zwykle masz oko na wszystko, a nie tylko na wypasione stoiska wypasionych firm ;:224.
Dzięki temu można mieć pojęcie o bogactwie i różnorodności przedstawionej oferty.
Ale ... sposób sprzedawania, ceny, walka o rośliny i te tłumy ... ;:185.
A tak nawiasem, Ciebie szkółkarze powinni na rękach nosić, tyle masz jeszcze miejsca...
Lecz, jak Cię znam, zachowasz umiar w ilości sadzonych roślin i zostawisz na rabatach luz, który pozwoli obejrzeć i docenić każdy wybrany okaz, a i dla smakowitych gadżetów miejsca nie zabraknie.
Bardzo lubię Twój styl, a ogród... ;:215.

;:196 - pełna podziwu Jagoda
Awatar użytkownika
majowa
1000p
1000p
Posty: 2339
Od: 20 kwie 2010, o 11:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: k/Radom

Re: Majowy ogród cz.3 spełniające się marzenie

Post »

Madziu wiedziałam, że bielona donica z ostróżkami przypadnie ci do gustu ;:215 . Pomysł jak najbardziej godny skopiowania i tak sobie myślę, że coś podobnego wykombinuję na wiosnę.
Jagi formuła targów w sumie jest ok/ wszystko lub prawie wszystko w jednym miejscu, sporo nowości, rośliny wypasione ale i swojskie byliny (ta najbardziej mi się podobały) .....ale ja np. nie jechałam z zamiarem zakupów. Nie jestem zwolenniczką zakupów tego, co akurat wpadnie w ręce. Co to tłoku - trafił nam się moment kiedy było luźniej - trzeci dzień, czas obiadowy. Nawet z zaparkowaniem nie było problemu. A wiesz czego mi zabrakło?? No jakże by inaczej - fajnych dodatków ogrodowych :D
Za lubienie serdecznie dziękuję ;:196
Pozdrawiam, Iwona
cz.5_aktualna, spis wątków
Awatar użytkownika
badzia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1923
Od: 1 lip 2011, o 19:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Majowy ogród cz.3 spełniające się marzenie

Post »

Iwonko,do syta dałaś moim oczom. Czy pamiętasz do kogo należy ten ogromny asortyment traw ozdobnych? Zaraz bym tam napisała. A u Ciebie baaaaajka, wciąż coś nowego,pięknego.
Awatar użytkownika
KLEO1
1000p
1000p
Posty: 1483
Od: 12 paź 2011, o 08:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Majowy ogród cz.3 spełniające się marzenie

Post »

Ja też wybierałam się na tę wystawę, niestety nie dotarłam. Mam pecha - od trzech lat nie udaje mi się na nią "załapać". Obiecałam sobie, że w przyszłym roku nie będę czekała na weekend tylko pojadę już w piątek. Na zdjęciach wypatrzyłam stoisko z trawami, tym bardziej mi żal że nie dotarłam.
Awatar użytkownika
majowa
1000p
1000p
Posty: 2339
Od: 20 kwie 2010, o 11:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: k/Radom

Re: Majowy ogród cz.3 spełniające się marzenie

Post »

Wandziu, Kleo podzielam zainteresowanie trawami; stoisko pełne ciekawych traw i świetnie zaaranżowane.
Wandziu, trawy były od producenta Teresa Foszczka Laboratoruim in vitro. Oto ich strona - http://www.gerbera.com.pl/

Ale wieje!!! Od tego wiatru mam ból głowy i niepokój :(
Pozdrawiam, Iwona
cz.5_aktualna, spis wątków
Awatar użytkownika
KLEO1
1000p
1000p
Posty: 1483
Od: 12 paź 2011, o 08:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Majowy ogród cz.3 spełniające się marzenie

Post »

U mnie na szczęście już przestało wiać, ale rano jak jechałam rowerem, to miałam wrażenie że nie pedałuję w miejscu. Na szczęście po południu wypogodziło się i przestało wiać, a wieczór był już całkiem pzyjeny. Ciepły i bezwietrzny.
Awatar użytkownika
variegata
1000p
1000p
Posty: 1991
Od: 24 sie 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zakole Dolnej Wisły

Re: Majowy ogród cz.3 spełniające się marzenie

Post »

Ilonka, kocham Cię za tę podana stronę www ;:180 Wiosną zamawiam kilka palet traw :tan Mają w ofercie odmiany, których tak bardzo pragnę i szukałam bezskutecznie w lokalnych szkółkach. Sama wiesz, jak to jest z zakupami na duży areał i dlatego wole kupić mini sadzonki w ilości paletowej niż latami "ciułać" szkółkowe duże okazy :wink: Przynajmniej jeśli chodzi o trawy.
Dom na wsi i ogród wokół niego to spełnienie moich marzeń. Rośliny i zwierzęta- pasja i miłość. Pozdrawiam. Magda.
Ogród piaskowy w Zakolu Wisły cz.IV
Tak, lubię koty ;)
Awatar użytkownika
rochrza
200p
200p
Posty: 306
Od: 5 kwie 2008, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Majowy ogród cz.3 spełniające się marzenie

Post »

Bardzo mi się podoba metamorfoza "kartofliska" ;:333 a galanteria ogrodowa-pierwsza klasa !
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Majowy ogród cz.3 spełniające się marzenie

Post »

Iwonko mam nadzieję, ze już lepszy dzień.... i w samopoczuciu i w pogodzie ;:196
U mnie wczoraj też wiało niesamowicie, ale dziś już piękne słońce, cieplutko.... aż się nie chce w domku siedzieć, a ja dziś mam prace domowe na tapecie :roll: :lol:
Pozdrawiam Cię serdecznie ;:167
Awatar użytkownika
majowa
1000p
1000p
Posty: 2339
Od: 20 kwie 2010, o 11:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: k/Radom

Re: Majowy ogród cz.3 spełniające się marzenie

Post »

Dzień dobry :wit
Dziś już nie wieje tak bardzo, słońce od rana, od razu lepiej. Samopoczucie lepsze, chociaż od rana chodzę jak lunatyk; stuknęłam się w głowe o szafkę kuchenną w domu, teraz niedawno wylałam wodę z czajnika na wykładzinę w pracy ;:223 Chyba potrzebuję urlopu ;:108 . Jeszcze tylko dwa tygodnie (z ogonkiem) i wybywam....zaczynam odliczanie do urlopu.

Madziu przy takim obszarze nie da sie inaczej. A które trawki takie wymarzone?? Ciekawa tylko jestem czy detalistom też sprzedaja? Będziesz do nich pisać? jak cos będziesz wiedziec to daj znać.
rochrza witam cię w moich progach niedawnego kartofliska. Bardzo dziękuję za uznanie :D
Agness można powiedzieć, że lepiej, nie licząc guza na głowie i oblanych butów ;:306 (opis wyżej). Prace domowe....tez by się przydało odgruzować mieszkanie.
Ściskam ;:196
Pozdrawiam, Iwona
cz.5_aktualna, spis wątków
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”