Ogrodnictwo-pasją 20 latki;) Zapraszam

Zdjęcia naszych ogrodów.
kasia21
50p
50p
Posty: 56
Od: 14 maja 2012, o 10:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Ogrodnictwo-pasją 20 latki;) Zapraszam

Post »

Witam :wit
Nazywam się Kasia i mam niecałe 21 lat;) Pochodzę z województwa mazowieckiego;) Ogrodnictwem zaczęłam interesować się dosyć niedawno. Szybko jednak pokochałam roślinki i prace w ogródku ;:173 Nie potrafię obojętnie przejść obok stoiska ogrodniczego i zawsze wyszukam coś do mojego królestwa ;:oj Podziwiając piękne ogrody znajdujące się na forum, długo zastanawiałam się czy umieścić swój wątek. Jestem przecież jeszcze młoda, a do tego mojemu ogrodowi daleko jeszcze do doskonałości ;:108 Jednak chciałabym pochwalić się swoimi dotychczasowymi pracami :) Czekam na komentarze zarówno te pozytywne i negatywne, dzięki którym zmobilizuje się do działania;) Dodam jeszcze,ze mieszkam na wsi i mój ogródek nieco różni się od tych leżących po sąsiedzku, dzięki czemu mogę wzbudzać kontrowersje :) Stereotypy są jednak po to,żeby je obalać ;:138 Teraz koniec już mojego gadania i wstawiam kilka zdjęć ;:172
Awatar użytkownika
gemciu83
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1306
Od: 18 maja 2008, o 09:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: PTB
Kontakt:

Re: Ogrodnictwo-pasją 20 latki;) Zapraszam

Post »

Daj zdjęcia :)
kasia21
50p
50p
Posty: 56
Od: 14 maja 2012, o 10:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogrodnictwo-pasją 20 latki;) Zapraszam

Post »

Miałam właśnie z tym problem,bo internet słabo mi działał,ale może tym razem się uda :D
davussum
500p
500p
Posty: 806
Od: 26 sie 2010, o 15:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 100-lica

Re: Ogrodnictwo-pasją 20 latki;) Zapraszam

Post »

Witaj
Zapowiada się dość ciekawie, czekam z niecierpliwością na zdjęcia ;:136
Awatar użytkownika
nirali
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 930
Od: 16 lis 2011, o 12:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: z forum ogrodniczego.info

Re: Ogrodnictwo-pasją 20 latki;) Zapraszam

Post »

Kasiu witamy na forum :wink:
W tworzeniu ogrodu wiek nie ma znaczenia lecz pasja,chęci,zamiłowanie...a każdy z nas kiedyś zaczynał!! No właśnie nawet nie wiesz jakie moje były początki, jeszcze większość ubiegłego roku to przelatałam ze szpadlem przekopując rośliny z miejsca w miejsce :roll: niektórzy z forum aż krzyczeli że już nie czas ale ja swoje.
Ważne by odnaleźć swój styl i cieszyć się z tworzenia swojego kawałka zieleni.
Pozdrawiam serdecznie :wink:
Pozdrawiam Kasia.

niralowy ogród
kasia21
50p
50p
Posty: 56
Od: 14 maja 2012, o 10:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogrodnictwo-pasją 20 latki;) Zapraszam

Post »

Pozdrawiam swoją imienniczkę;) Dziękuje za miłe słowa;) Ja również często przekopuje rośliny, bo po prostu znajduje dla nich lepsze,fajniejsze miejsce;) planuje zrobić jeszcze rabatkę z bukszpanów;) Jak się do tego zabiorę,to będę aktualizować zdjęcia jak mi praca idzie;)
Awatar użytkownika
Simbi
500p
500p
Posty: 788
Od: 7 paź 2011, o 22:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Ogrodnictwo-pasją 20 latki;) Zapraszam

Post »

Witaj :wit Widzę , że zaczynasz z ogrodem. Ja zaczęłam pół roku temu i z każdym miesiącem coraz bardziej wciąga. Zapowiada się bardzo ciekawie. Czekamy na kolejne prezentacje. Co do łamania stereotypów - bardzo dobrze, bo ogród tworzysz dla siebie, nie dla innych :wink:
Zrób dwa kroki do drzwi marzeń..
I możesz być gdzie chcesz...

Moje pierwsze kroki - Alicja
Awatar użytkownika
momotkab
200p
200p
Posty: 216
Od: 22 mar 2012, o 12:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Ogrodnictwo-pasją 20 latki;) Zapraszam

Post »

Witam na forum ja rowniez jestem na poczatku ze swoim ogrodem lubie podpatrywac jak ogrody powistaja od poczatku widac wtedy duze zmiany i prace jakie sie wklada :wit
BASIA
kasia21
50p
50p
Posty: 56
Od: 14 maja 2012, o 10:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogrodnictwo-pasją 20 latki;) Zapraszam

Post »

Witam Was wszystkie;) :wit Jest mi bardzo miło,że ktoś w ogóle zajrzał na mój profil i zostawił miły komentarz :D Z chęcią zaraz poogladam Wasze wyczyny ogródkowe :)

-- 18 maja 2012, o 08:00 --

Mam tylko pytanie jak dodać link, żeby inni mogli bezpośrednio przechodzić do mojego wątku?? Z góry dziękuje za pomoc ;:196
Awatar użytkownika
Lineta
1000p
1000p
Posty: 2359
Od: 15 mar 2012, o 21:02
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Opole

Re: Ogrodnictwo-pasją 20 latki;) Zapraszam

Post »

Cześć, Kasiu!
Ja też z przyjemnością będę zaglądać do Twojego ogrodu. Już wygląda ciekawie, a gdy go zagospodarujesz według swojej wizji, na pewno tym bardziej będzie co oglądać.
Ja też choruję na podobną przypadłość, co Ty: nie umiem przejść obojętnie obok ogrodniczego. Albo stoiska z roślinami na targu. :D Głowa sama się obraca, nie mam nad tym kontroli. :D Ale wiesz, tu na forum chyba wszyscy tak mamy, możemy się wzajemnie wspierać w nieszczęściu.
Co do odesłania do linku: na samej górze ekranu, pod zielonym napisem "Forum Ogrodnicze" masz napis "Profil"i skrzyżowane narzędzia. Tam możesz dokonywać wszelkich zmian, na przykład umieścić podpis pod postami. Powodzenia!
Ogród tysiąca kwiatów i motyli. Serdeczne pozdrowienia, Gosia
Ogród Linety
Ogród Linety cz.2
kasia21
50p
50p
Posty: 56
Od: 14 maja 2012, o 10:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogrodnictwo-pasją 20 latki;) Zapraszam

Post »

Dziękuje za pomoc;) ;:196 Jak uda mi się to jeszcze dzisiaj kupie jakieś roślinki i postaram sę jakąś fajną kompozycje z nich utworzyć;) Może podrzucicie zdjęcia fajnych skalniaczków?Będę wdzięczna ;:180 Pozdrawiam ;:4
kasia21
50p
50p
Posty: 56
Od: 14 maja 2012, o 10:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogrodnictwo-pasją 20 latki;) Zapraszam

Post »

Chciałabym zapytać się jak nazywa się ta roślina: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48f ... 42598.html. Kupiłam ją w tamtym roku. Jednak nie wiem co się z nią stało.. po zimie ma wszystkie gałazki suche,ale od dołu puszcza zielone galązki... czyżby zmarzła?
Awatar użytkownika
Simbi
500p
500p
Posty: 788
Od: 7 paź 2011, o 22:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Ogrodnictwo-pasją 20 latki;) Zapraszam

Post »

To tamaryszek , zrzuca liście na zimę. Mógł trochę podmarznąć, ale nic mu nie będzie. Piękny krzew :D
Zrób dwa kroki do drzwi marzeń..
I możesz być gdzie chcesz...

Moje pierwsze kroki - Alicja
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”