Ogródek AGNESS

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

sporo niziutkich iglaczków o różnych fakturach, pokroju i kolorach jako szkielet rabaty, a pomiędzy nimi krzewy i byliny.
Dokładnie tak jak lubię :D
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aguś myślę ,że słowo raj jest odpowiednie do twojego ogrodu, to jest to co lubię bo lubię raj na ziemi ;:215 ;:196
Awatar użytkownika
jola1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4631
Od: 4 kwie 2008, o 08:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lublin/okolice

Re: Ogródek AGNESS

Post »

O jej już trzecia strona. Jestem i ja żeby podziwiać znajome widoki , u Ciebie jak zwykle wszystko perfekcyjne.
Awatar użytkownika
agatka123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4201
Od: 23 sty 2011, o 21:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aga piękne zdjęcia na otwarcie wątku ;:167
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Kolejny raz oglądam nowe otwarcie, bo za pierwszym razem z wrażenia zapomniałam się wpisać. ;:306
Na widok tych wszystkich zakątków ukwieconych tak mocno kwiatami rho i azalii, aż się rozmarzyłam.
Muszę koniecznie coś zrobić ze swoimi azaliami, żeby choć w połowie były tak ładne jak twoje. ;:333
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
nemezja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2237
Od: 18 kwie 2007, o 10:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Jest cudnie. Wszystko przepiękne, z osobna i razem. Różaneczniki, żurawki. I jakie masz dorodne hosty!
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogródek AGNESS

Post »

W pięknych ogrodach to i szybko strony się zapełniają, nowe wątki powstają i dobrze ;:215 bo jest się czym zachwycać , jest co oglądać i podglądać.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
IWONA1311
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2577
Od: 28 mar 2011, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie, Niemce

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Witaj Agnieszko.
Przyszłam i ja pospacerować Twoimi krętymi ścieżkami, po jednym z moich ulubionych ogrodów. ja z posłonkami dopiero zaczynam a Ty swoich chcesz się pozbywać, a jeszcze chciałam się Ciebie zapytać czy mocno je przycinasz po kwitnieniu?
Awatar użytkownika
danutab
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5172
Od: 25 gru 2008, o 23:02
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agnieszko lubię te twoje rabaty i tak pięknie ujęcia, Grażynka ma rację można się rozmarzyć. Gdy byłam dzisiaj na działce to jak patrzyłam na kwitnące azalie i Rh też mnie cieszyły tylko to zimno.
Pozdrawiam Danuta aktualne
Moje linki
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aniu ja również :D wszystkie rabatki mam w ten sposób zrobione i jestem z nich bardzo zadowolona, a ta jedyna inaczej i jej nie lubię :roll:

Martusiu ależ miłe słowa.... bardzo ci dziękuję , ciesze się bardzo, że masz takie zdanie o moim ogródku ;:196

Jolu bardzo dziękuję ;:196 mam nadzieję, ze niedługo będziemy miały okazję wypić kawkę w ogródku :D

Aguś bardzo się cieszę, ze podobają Ci się ;:167

Grażynko bardzo się cieszę, że z przyjemnością spacerujesz po moich alejkach :D Rododendrony już niestety zaczynają przekwitać, już dziś ogłowiłam kilka azalii i największego różanecznika...... Twoje będą na pewno piękne, tylko spróbuj im znaleźć miejsce na słoneczku i troszkę przyciąć :D

Nemezjo witaj :wit Miło mi bardzo, ze podoba Ci się :D Większość moich host ma juz wiele lat i faktycznie zrobiły się ogromne ...

Dorotko bardzo się cieszę, że zaglądacie do mnie. Każdą wizytę przyjmuję z radością ;:168

Iwonko dziękuję za cieplutkie słowa i bardzo zapraszam .... może i w realu uda się ;:196
Posłonki są śliczne, jednak za bardzo się rozrastają jak na niewielką ilość miejsca w moim ogródku....
Po kwitnieniu faktycznie przycinam je dosyć mocno..... przynajmniej o połowę....

Danusiu dziękuję bardzo, ciesze się, ze podobają Ci się moje rabatki ;:167
Moje rododendrony już niestety zaczynają przekwitać.... już kilka krzewów dziś ogłowiłam, na szczęście większość jeszcze ładnie wygląda, ale myślę, ze koniec przyszłego tygodnia zakończy kwitnienie....
Ja dziś cały dzień spędziłam na dworze...... było ładne słoneczko.... ale przeplatane ulewnym deszczem.... wtedy uciekałam na taras :lol:

Dziś kilka fotek z iryskami...... dziś musiałam wszystkie podwiązywać, bo silny wiatr i ulewne deszcze dosłownie powykładały je na trawniku....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Iryski masz super. ;:333
Szkoda tylko że one są takie wrażliwe na deszcze.
Ale faktycznie cieszą oczy, szczególnie te nowe odmiany.
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Jestem i ja :wit
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Grażynko silne wiatry i ulewne deszcze wyłożyły moje iryski :roll: dziś spędziłam sporo czasu podwiązując je , bo leżały na trawniku ..... Szkoda, ze trafiły na taką pogodę.... nie można się nimi nacieszyć.....
Odmiany u mnie starsze....ale faktycznie te nowe są przepiękne...... i świetne są te średniej wysokości, nie ma problemów z wykładaniem....... czasami bardzo mam ochotę wymienić te moje na niższe...... ale w końcu zawsze mi szkoda i zostają 8-) :lol:

Aniu witaj , cieszę się, ze jesteś ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”