Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
ibizaa
1000p
1000p
Posty: 1778
Od: 9 lut 2011, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Moniś bardzo mi miło, że podobają się :tan

Anula hej :wit tak, wykopuję je... w sumie to mój drugi sezon jeśli chodzi o tulipany, ale w zeszłym roku je wykopywałam i w tym roku także mam zamiar wykopwać zwłaszcza te na całej długości płotu, bo były sadzone bez koszyczków na szybkiego, więc muszę z nimi porządek zrobić i spróbować odmianami posegregować - przynajmniej te ktore udało mi sie oznaczyć odmianowo :lol:
Awatar użytkownika
Alina-277
200p
200p
Posty: 454
Od: 3 sty 2011, o 12:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Stalowa Wola /Podkarpacie..

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

No tak zamiast iść na działkę to ja buszuję po twoim ogrodzie ....ja mam dużo tulipanów ale mniej gatunków a u Ciebie jest ogrom ...piękne lilie ...jak dożyję to poproszę Cię o nasionka Lwiej paszczy widzę że masz dużo kolorów..Cieszę się że mogliśmy się poznać ....widać że pracy się nie boisz i w życiu dasz sobie radę ze wszystkim..(dotarły zdj)
Pozdrawiam... Alina .
heliofitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7921
Od: 2 cze 2010, o 11:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

A zdjęcie ze spotkania gdzie ;:88
Zanim zobaczę, jak wyglądasz ;:224 to pobuszuję wśród tulipanków ;:167
Pozdrawiam Iwona
Domowe Ogród
Spis treści
ibizaa
1000p
1000p
Posty: 1778
Od: 9 lut 2011, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Alinko zdjęcia dotarły dziękuję bardzo ;:196 cieszę się, że kwiaty się podobają a w tym roku obawiam się że sporo lilii mi nie zakwitnie bo ostatni mróz je poniszczył ;:145
A jeśli chodzi o nasionka lwiej paszczy to możesz je mieć już w niedziele, jeżeli odwiedzisz nas ze swoim mężem :lol: jak znajdziecie czas po imprezie to zapraszamy na kawunie :tan

heliofitka moja droga ja nie mam ani jednego zdjęcia, padły mi baterie przy pierwszym zdjęciu :;230 także jak widzisz proszę innych by mi wysłali jakieś, także wstawie takie grupowe które Alina mi wysłała :D

nie wiem czy mnie dojrzysz :lol: ja to ta pierwsza po prawej stronie w szarej sukience :)
Obrazek
heliofitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7921
Od: 2 cze 2010, o 11:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Elizo ta z dłuuugimi włosami koło Halinki ;:oj
Kochana w takim razie widziałam Cię na mnóstwo zdjęciach, bo trudno takiej laski nie zauważyć ;:224
Pozdrawiam Iwona
Domowe Ogród
Spis treści
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Elizko , dopiero dzisiaj dotarłem :oops: :oops: Miło mi jest , że Was poznałem. Taka mikra osóbka , a tak przebojowa i zdecydowana ;:224 ;:224 Ma rację teściowa , że czuje respekt ;:7 ;:7
Mam kilka fotek na których jesteś . Puszczę :uszy
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Ale się dzieje. Piękne wspomnienie tulipanowe, firma, zmiana stanu cywilnego i spotkanie, piękna impreza towarzyska.
No i przymrozek, który tak jak u mnie zebrał żniwo. Powodzenia w firmie !
Awatar użytkownika
edi13
1000p
1000p
Posty: 1187
Od: 14 maja 2007, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Witaj Elizko spotkanie widać było udane , na pewno dużo wspomnień i wrażeń.

Powodzenia kochana :wit
Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do mnie
Edyta
No to jestem ogrodnikiem
Awatar użytkownika
Gosia123A
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3475
Od: 28 maja 2011, o 19:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Elu ;:196 widać Cię doskonale.Fajna z Ciebie dziewczyna.Jeszcze taka młodziutka.Śliczne zdjęcie ;:138 ;:333
ibizaa
1000p
1000p
Posty: 1778
Od: 9 lut 2011, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Przepraszm za moją nieobecność :oops:

Ostatnimi czasy na nic nie mam czasu, jak wychodze z domu rano tak jestem okolo 18 w domu albo i czasem później ;:222 w zeszły piątek 7 godzin wykopywałam wszystkie tulipany i krokusy z pod całej długości płotu w sumie 5 wiader cebul wykopałam a skończyłam wykopywać o 19 i od razu poszłam do kuchni i do 12 w nocy piekłam ciasta i robiłam sałatki na sobote na wieczór panieńsko-kawalerski.


heliofitka tak, tak ta z długimi kłaczkami to ja.
Ojoj ile komplemętów :oops: jest mi bardzo miło ;:196

Tadku Ja też bardzo się cieszę że sie spotkaliśmy w realu, choć w sumie potem nie było jakoś okazji dłużej pogadać bo siedzieliśmy po przeciwnych stronach w sali, ale mam nadzieje że jeszcze będzie okazja dłużej pogadać.
Tobie także dziękuję za miłe słowa ;:196
A co do zdjęć to baaaaardzo bym prosiła o nie, bo mam zaledwie parę także podaje maila: eliza2k@poczta.fm

Maska jak dla mnie to już zdecydowanie za dużo sie dzieje, moje życie zmienia się właśnie o 360 stopni w jednym momęcie. No ale jakoś może się podoła wszystkiemu ;:108
Tulipanków wszystkich jeszcze nie pokazałam, grrr ale z czasem jeszcze je dodam, choć z dużym poślizgiem :lol:
A na przymrozki nie zwracałam w tym roku uwagi, bo stwierdziłam że jak w zeszłym roku po przymrozkach i sniegu majowym wszystkie roślinki dały rade to i w tym roku też dadzą rade... a tu... dupa blada, asterki, lwie paszczki i lilie pokiereszowało :( choć powoli asterki wypuszczają nowe listki, więc może coś z nich jeszcze będzie, co nie zmienia faktu że brzydko wyglądają z tymi żółtymi liśćmi ;:222
A co do firmy... to "nie dziękuję" aby nie zapeszyć ;:196

edi13 było było udane, tylko nie mogę wyżałować sobie tego że 3 godziny miałam wycięte wieczorem z imprezy, musiałam się przespać bo tak mnie głowa rozbolała że wytrzymać nie mogłam ;:222
I oczywiście"nie dziękuję" ;:196

Barabello no nie mam czasu, nie mam choć i tak jak pisałam wcześniej udało mi się tylko wykopać tulipany i krokusy spod całej długości płotu, a resztę tulipków i krokusów chyba zostawię jednak w tym roku w ziemi bo żywcem nie mam kiedy ich wykopać. Jeszcze w miniony poniedziałek od 22 do 1 w nocy obierałam i czyściłam te cebulki i we wtorek od 8 rano do 19 non stop też siedziałam i czyściłam je z przerwą na obiad :;230 i tak zostało mi jeszcze całe wiadro do obrania i wyczyszczenia ich, także nie wiem kiedy to zrobię.

Gosia123A to dobrze że widać :D nooo młodziutka nie młodziutka... jak by nie było, jak to moja mamuśka mówi... 26 lat już w d***e zgniło :;230 także dobrze się konserwuję :;230

Moi drodzy postaram się jeszcze w przeciągu tygodnia tu coś naskrobać, a jak nie to odezwę się dopiero na początku lipca bo 13 czerwca jednak lecimy na 2 tygodnie na podróż poślubną, na Ocean Indyjski a dokładniej na Malediwy :tan przylatujemy 28.06 i od razu idziemy na ubieranie korony do mojej Pani Starszej która 30 czerwca wychodzi za mąż i bawimy się 2 dni :tan

Pozdrawiam Was serdecznie ;:196 ;:4
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

No to Elizo, szczęścia i wspaniałych wrażeń !!!
Awatar użytkownika
Alina-277
200p
200p
Posty: 454
Od: 3 sty 2011, o 12:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Stalowa Wola /Podkarpacie..

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Elizko życzę Wam szczęścia,... niezapomnianych wrażeń ....i miłości która jest nieodłączna...
a po powrocie foto-relacji z wycieczki...
Pozdrawiam... Alina .
ibizaa
1000p
1000p
Posty: 1778
Od: 9 lut 2011, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Maska na razie "nie dziękuję" by nie zapeszyć ;:196

Alinko i Tobie także "nie dziękuję" :lol: ;:196 relacja zdjęciowa na pewno jakaś będzie :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”