Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
roots23
500p
500p
Posty: 798
Od: 23 sie 2010, o 16:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Krakowa/Myślenic

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

pięknie tu u Ciebie w nowym wątku :) jakie tulipany :) widzę, że dalie już posadzone, moje jeszcze nie. I astry też. Moje astry też nie posadzone. Ale mam zamiar to nadrobić w piątek :) pozdrawiam
Pozdrawiam wszystkich ogrodników Renata :)
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

:wit witaj Elizo, pracowita mróweczka z Ciebie ;:oj potrafisz cały dzień sadzić i sadzić.
Jakimi słowami mamiłaś gościa od tulipanków? może założe wielkie okulary kapelusz i tez mi się uda coś wytargować.
Najbardziej podobaja mi się Twoje biało-zielone tulipanki i nie mogę doczekać się astrów-uwielbiam je razem z daliami.
miłego dnia zyczę ;:3
ibizaa
1000p
1000p
Posty: 1778
Od: 9 lut 2011, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

może sie pare powtórzyć, bo już nie pamiętałam które dodawałam :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

AAleksandra witaj serdecznie :wit mojej przyszłej teściowej to obojętne co tam rośnie, choć czasami jednak przychodzi i mówi że to ładne czy to..., a dla mnie to w sumie na rękę bo mogę robić co chcę :tan
Ścieżki cebulowe były na szybko kopane i do konca nie przemyślane ale wkoncu już tak zostało ;:224
Tak pamiętam że w zeszłym roku też długo mi kwitły astry, ale trochę wcześnie musiałam je powyrywać bo na ich miejscu jesienią znów sadziłam tulipany :lol:

moniczek cieszę się bardzo, że podobają się :tan

roots23 cieszę się, że podobają się :tan tak... dalie już posadziłam, astry też posadziłam i posełam ale też nie wszystkie - jeszcze pare setek mi zostało na parapetach do wsadzenia i czasu nie mam tego zrobić. Tak samo jeszcze szałwię błyszczącą muszę posadzić bo mi kwitnie już na oknie no i jeszcze lwie paszcze muszę posadzić bo też na parapetach zajmują miejsce a są już gigantyczne :lol:
Więc sporo pracy mi jeszcze zostało :?


ewa w Moja droga jak mam czas to oczywiście potrafie poświęcić się temu cały dzień, wkońcu dla nas to przyjemność :tan
A mamiłam gościa nie od tulipanków tylko od lilii :;230 w sumie ciężko nie było... po prostu powiedziałam że jesienią kupowałam lilie za połowę ceny jaką on oferuje i o wiele większe cebule były od tych co on ma, i powiedziałam że za połowe jego ceny bym kupiła 200 sztuk, no to powiedział że się zastanowi, potem zaproponował trochę wyższą cene, ale sie nie zgodziłam więc wkońcu ustąpił mi :heja
Ja nawet jakoś nie zwróciłam większej uwagi na te biało-zielone tulipany :lol: a astrów i dalii sama doczekać się nie moge, zwlaszcza dalii bo nowe odmiany kupiłam bo te z zeszłego roku wszystkie mi przemarzły na strychu ;:145
ibizaa
1000p
1000p
Posty: 1778
Od: 9 lut 2011, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
evikc
500p
500p
Posty: 872
Od: 18 lis 2010, o 00:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Irlandia, Waterford

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Elizo tulipanki pierwsza klasa, a odmian niesamowicie dużo ;:138 ;:138 Ja wciąż dokupuję nowe odmiany i wciąż mi mało :lol:
Zapraszam do siebie. Ewa
Mój wątekNadwyżki
Już Ireland!! Jak ja tęsknię za ogrodem!!
Awatar użytkownika
slila1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6331
Od: 18 maja 2009, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Tulipany przepiękne, a ilość odmian oszałamiająca. Czy pamiętasz może nazwę tego żółtego z delikatnym czerwonym obrzeżem?
Pozdrawiam Lidka "Jest mowa kwiatów tajemna i cicha". Wincenty Pol
Moje wątki.
Moja działka cz.9
Awatar użytkownika
kropka010
500p
500p
Posty: 581
Od: 28 lip 2011, o 22:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Legnicy Dolnośląskie

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Melduje się i ja ;:196 boś mi zwiała
... najwspanialsze piękno świata, podarował nam Bóg w kwiatach ...
Moje oczko w głowie Legnica i okolice
Pozdrawiam wszystkie ogrodoholiczki - Ania
ibizaa
1000p
1000p
Posty: 1778
Od: 9 lut 2011, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

evikc dziękuję za miłe słowa ;:196 to i tak nie wszystkie, około 30 tez mi nie zakwitło bo za małe cebulki były i sa na razie liscie.
Mnie też wciąż mało :;230

slila1 i Tobie także dziękuję za miłe słowa jeśli chodzi o tulipanki ;:196 a jeśli chodzi o nazwe tego tulipanka to u mnie widnieje on pod nazwą "tequila sunrise" od potem na czerwonawo sie przebarwia :D

kropka010 bardzo się cieszę, że dołączyłaś i do tego wąteczku - witam serdecznie :tan ;:196


kolejna porcja :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Dziś od samego rana do 21 urobiłam się jak wół - praktycznie przez cały dzień sadziłam astry w polu. Chciałam trochę posadzić aby móc potem coś tam sprzedać na kwiat cięty, ale nie sądziłam że to co posiałam na parapetach zajmie aż tyle miejsca w polu, tyle tego wyszło że aż ze 300 sadzonek mi zostało i porozdawałam sąsiadkom :lol:
A w polu musiałam sobie skopać ziemię i wyplewić bo już praktycznie całe było zarośnięte. Skopałam też pod ogórki i marchewkę późną, no i oczywiście posiałam :D
Awatar użytkownika
Gosia123A
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3475
Od: 28 maja 2011, o 19:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Eliza ale masz cudne Tulipany. ;:oj ;:oj ;:224 ;:224 Fajnie zaczęłaś drugi wątek,tak kolorowo. ;:63 ;:138 Pozdrawiam i zapraszam do mnie ;:196
ibizaa
1000p
1000p
Posty: 1778
Od: 9 lut 2011, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

hej ;:196 już też dawno nie było mnie u Ciebie, a widzę że nowy wątek już otworzyłaś. w ogóle mam takie zaległości w ogrodach innych że nie wiem kiedy wszystkie odwiedze i poczytam co się wydarzyło :oops: Na pewno i dotrę do Twojego wąteczku... ;:108

Bardzo dziękuję za te miłe słowa, ciesze się że masz na czym oko zawiesić u mnie :lol:
lawenda
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1603
Od: 22 mar 2007, o 19:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

witaj, piękne masz te swoje rządki, przez nie ogród jest bardzo charakterystyczny, tulipany jak w wojsku równiutko w dobranych kolorach, no ślicznie ;:215 Moje cebulki przy sadzeniu wysypały się i w tym roku wszystkie kolory rosną razem
ibizaa
1000p
1000p
Posty: 1778
Od: 9 lut 2011, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

lawenda kolorów w ogóle nie dobierałam, przecie to istny miszmasz :;230 ale i tak ciesze się że podobają Ci się :tan
A jak wymieszały Ci się kolorki to zawsze mozna sobie oznaczyć podczas kwitnienia odmiany i znow posegregowac podczas wykopywania, chyba że Ci sie nie chce :lol:
lawenda
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1603
Od: 22 mar 2007, o 19:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

ibizaa pisze:
Obrazek
jak to nie dobierałaś kolorów? dobierałaś czy nie efekt super, takie ilości wyglądają wspaniale
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”