Mój kwiecisty zakątek cz. 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Mój kwiecisty zakątek cz. 2

Post »

Piotrek , oglądałem już Twoje kolekcje z ,,liści ozdobne''. Jest na czym oko zawiesić. ;:224 ;:224 Mnie wszystko co ładne nęci. :shock:
Mam też niewielkie kolekcje tych roślin. Więcej nie będzie z braku miejsca a przede wszystkim cienia. Może za kilka lat , jak iglaki wyrosną większe. :uszy
Te zdjęcia to wybierane najładniejsze z trzech lat. Nie zawsze chcą takie być. Zbyt dużo zależy od pogody. ;:108
Witaj Zyciu :wit
Miło mi , że moje liliowce i Tobie podobają się. W tym roku bardziej się postaram i będzie więcej fotek. Także z tego powodu , że liliowców przybyło. :tan :tan I będzie jeszcze więcej. ;:108 ;:108 Pracuję Zyciu, bo chcę dogodzić moim roślinom .By zawsze były jak na tych fotkach. :uszy
Awatar użytkownika
Jagusia
1000p
1000p
Posty: 3198
Od: 24 lis 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: Mój kwiecisty zakątek cz. 2

Post »

Słodkie tortury.... muszę i ja się rozejrzeć za takimi ślicznościami bo u mnie z liliowców to same takie bladawce...
Nie traktuj życia serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy!
Wątek Jagusi w 2015 r tradycyjnie niezupełnie ogrodowy - zapraszam Wszystkie moje linki
beatann
500p
500p
Posty: 863
Od: 18 wrz 2010, o 09:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Re: Mój kwiecisty zakątek cz. 2

Post »

No w końcu znalazłam. Liliowce cudne też mam jeden od Ciebie ale jeszcze nie kwitł więc nie wiem jaki ma kolorek. :wit
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16028
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Mój kwiecisty zakątek cz. 2

Post »

Oj, tak, tak, Tadziu. Liliowce to zdecydowanie moja bajka. Patrzę w katalog, ale na razie się powstrzymuję. Nie wiem, jak długo będę trwać w tym oporze. Ale kilka odmian w razie czego mam już upatrzonych... :D
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Mój kwiecisty zakątek cz. 2

Post »

Jaguś , będzie powtórka z tortur ;:108 ;:108 Szukaj , ja też się rozejrzę jak zakwitną. :uszy
Beatko , niech Ci kwitnie ;:224 Ale jak , też nie wiem . On już będzie wiedział. :;230
Wandziu , jak się powstrzymać. Kiedy oczy wypadają na klawiaturę od patrzenia na nowe cudeńka :shock: :shock:
Ja też już mam upatrzone. ;:224
Awatar użytkownika
hala67
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3796
Od: 1 paź 2011, o 22:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój kwiecisty zakątek cz. 2

Post »

Tadku czekam na powtórkę z tortur. Czytałam w innym wątku, że dzisiaj wybierasz się po zakupy nasion do sklepu ogrodniczego. Koniecznie pochwal się co kupiłeś :)
Pozdrawiam Hala
Awatar użytkownika
amatorka015
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1861
Od: 12 kwie 2011, o 17:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zapolice (woj.zachodnio-pomorskie)

Re: Mój kwiecisty zakątek cz. 2

Post »

Witam, gratuluje drugiego już wątku ;:138 Cieszę się bardzo że już tak mało dni do wiosny :tan
Pozdrawiam i zostawiam ;:3
ZAPRASZAM.. JUSTYNA
Dorobek Amatorki
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Mój kwiecisty zakątek cz. 2

Post »

Tadziu liliowce to naprawdę cudeńka....mnie to przed zakupami powstrzymuje jedynie brak miejsca....ale patrzę, podziwiam i zachwycam się :roll: ......a najbardziej, to te wszystkie ciemne, głęboko nasycone kolorki mnie pociągają.......aż zastanawiam się co tu by wyrzucić, żeby chociaż jedną piękną odmiankę wcisnąć ;:224
Awatar użytkownika
slila1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6354
Od: 18 maja 2009, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Mój kwiecisty zakątek cz. 2

Post »

Tadziu witaj , trafiłam tu po tropach Halinki i bardzo się cieszę. Dzisiejszy wieczór mam zamiar poświęcić na obejrzenie pierwszej części Twojego wątku. Odezwę się niebawem.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam Lidka "Jest mowa kwiatów tajemna i cicha". Wincenty Pol
Moje wątki.
Moja działka cz.9
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Mój kwiecisty zakątek cz. 2

Post »

Halu , jeszcze nic , za tydzień dostawa świeżych nasion. :( By nie wyjść z pustymi rękami kupiłem goryczki mieszankę i P. kandelabrowy z ubiegłego roku. Choć z terminem ważności.
Justynko , dziękuję. Do wiosny 68 dni. ;:3
Agnieszko , wyrzucać to nie .Ale może jakaś luka przy póżnej chryzantemie , albo w pobliżu wczesnych cebul.
Witaj Lidko na moich skromnych ścieżkach. :wit Zwiedzaj do woli , wracaj tutaj, będą atrakcje ;:33
Zapraszam na ciąg dalszy tortur. ;:113

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

To Aleja Liliowcowa przy wejściu do ,,Kwiecistego Zakątka'' Te po lewej moje, po prawej już nie. :uszy

Obrazek
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Mój kwiecisty zakątek cz. 2

Post »

Witaj Tadku,masz piękne liliowce i po ostatniej fotce twojej widzę,że one najładniej wyglądaja jak kilka gatunków jest razem posadzonych.Ja złożyłam zamówienie na nie u Podstolca Marka,a w ubiegłym roku posadzone nie kwitły mi jeszcze niestety.
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Mój kwiecisty zakątek cz. 2

Post »

Tutaj Małgosiu rosną starsze odmiany. Właśnie one bardziej nadają się na takie aleje . Szybciej rosną i tworzą się wielkie kępy. Kwitną niezawodnie i obficie , nie wymarzają . Kwiaty duże i w jednym kolorze. Same atuty. ;:138 W tym roku powinny Twoje zakwitnąć . Ukorzeniły się , teraz powinny pokazać kwiaty. ;:108
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Mój kwiecisty zakątek cz. 2

Post »

Mam taka nadzieje Tadziu,bo kupowałam pełne o ile mnie pamięć nie myli.Teraz u Podstolca Marka też troche zamówiłam,ale u niego zafascynowały mnie kolory.Szkoda,ze nie mam miejsca na działce na taka aleję,pięknie to wygląda.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”