Ogródek-kalejdoskop-lojki

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
mamafrania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3864
Od: 13 paź 2011, o 13:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Ogródek-kalejdoskop-lojki

Post »

Witaj Jolu w Nowym Roku :wit Życzę wszystkiego co najlepsze ;:196 .
Zwykle mieczyki łamały mi się u podstawy, bo zbyt płytko je sadziłam.W tym roku udało mi się posadzić je odpowiednio, to znowu jak na złość łamały mi się wszystkie w połowie wysokości kwiatu, kiedy ten zaczynał rozkwitać ;:145 .Gdyby nie to ze sa takie piękne, to darowałabym sobie.
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1932
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Ogródek-kalejdoskop-lojki

Post »

Cześć Michale obyś miał rację możliwe że moja ziemia nie trzyma w ogóle wody ta przy domu bo ta na górce jest zbyt trzymająca wodę ale zapamiętam i postaram się o coś pomagającego w podlewaniu a raczej nawadnianiu gleby. ;:333 ;:138

Anusia wiem że to boli jak tracisz piękny kwiat ale przykro jak go nie masz więc postaraj się je posadzić tak żeby miały o co się oprzeć i może będzie lepiej a twoje serduszko będzie "heppi" ;:138 ;:167

troszkę się wycofamy... Obrazek
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1932
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Ogródek-kalejdoskop-lojki

Post »

Witajcie wieczorowo dzisiaj miałam wolne i zleciało jak nic ale nie zmarnowałam tego dnia troszkę coś załatwiłam jeszcze troszkę coś poszyję zrobiłam pierożki ze śliwką ,pofarbowałam mojego gigantusa na głowie :;230 i jutro o 3.30 pobudka.Teraz jeszcze poszperamy może coś nie było dane ,zobaczymy. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek nie mam super kwiatów bo najładniejsze zawsze idą na pierwszy plan ale w tym roku wyszły mi te kolorowe nazywało się to szarłat trójbarwny. :D
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1932
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Ogródek-kalejdoskop-lojki

Post »

I jak zwykle nie poszło już wysyłam

Obrazek
Bardzo lubię też te kwiatuchy
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

część jest od Beci a część od sąsiadki. Obrazekten stary z marnego kłącza ale trzyma się już drugi rok. :tan ;:3 ;:167
Awatar użytkownika
iwwa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2253
Od: 27 sty 2013, o 18:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Ogródek-kalejdoskop-lojki

Post »

Jol, no cudne kwiatki pokazałaś nam na wieczorowego :tan Kolorowo i zielono , ech oby do wiosny !
Z Ciebie to zapracowana kobieta... i w domku i w pracy... wstajesz o 3.30 ? matko kochana, toż to noc czarna :shock:
wątek aktualny Ogródek Asi- cz 3
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1932
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Ogródek-kalejdoskop-lojki

Post »

Tak Asiu taką durną mam pracę że czasami muszę o 5.00 rano stać już na baczność przy kasie i wtedy pobudka o 3.00 ale jak wracam do domu z reguły jestem na 16.00 to już nie mam sił nawet obiadu ugotować bo mi się we łbie kręci tylko troszkę leżonka jakieś 30 min i wtedy mogę się brać za robotę ale uwierz wcale się nie chce.Bo i położyć się nigdy nie położę wcześniej jak o 23.00 bo i tak muszę co godzina wstać bo kręgosłup boli i fale"dunaju" mnie budzą i taki zdechlak ze mnie.Ale pcham tę biedę pcham już pięć lat na nogach i na takie zmiany.Dlatego jak tylko uda mi się coś w domu zrobić to jest wielki sukces. :tan ;:138 Teraz żeby podtrzymać temat ogrodowy jeszcze wspominki... Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek w tym roku chyba nie wiele będę mieć tulipanków bo nie było czasu o nie zadbać. ;:124 ;:7
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1932
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Ogródek-kalejdoskop-lojki

Post »

Choroba nie wiem dlaczego fotosik nie wyświetlił mi fotek tylko ugrzęzły gdzieś w fotosiku. :oops: Czasami mi się tak robiło jak miałam zły czas ale teraz mam dobry. ;:223 Zobaczę co teraz zrobi... Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek trochę bałaganu fotograf to ze mnie jak z koziej ... ;:3
Awatar użytkownika
Mike22
200p
200p
Posty: 494
Od: 6 lis 2010, o 20:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Ogródek-kalejdoskop-lojki

Post »

Jolu, z żadnej tam koziej! Ja już to kiedyś napisałem, dzielna z ciebie kobitka. Tyle ile masz pracy i jeszcze znajdziesz czas na ogródek i kwiatki! Wielki szacunek ;:180
salud, amor y dinero
Pozdrawiam - Michał
e-babcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8537
Od: 31 paź 2011, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ŁÓDZKIE

Re: Ogródek-kalejdoskop-lojki

Post »

Jolu te ostatnie fotki ,to jak u mnie robione :D Widzę ,że mamy podobny gust :heja

A tulipanami się nie martw ,bo ja tez nie dbam o nie ,a jakoś im służy,chyba :wit
Awatar użytkownika
iwwa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2253
Od: 27 sty 2013, o 18:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Ogródek-kalejdoskop-lojki

Post »

Jolu, doskonale Cię rozumiem... Ja też jestem z takich zdechlaków,i pracę mam podobną, bo na nogach...,tylko później zaczynam , bo od 7.30 ;:173 A pracuję w biurze... masakra jakaś. Takie czasy... Ostatnio rehabilitywałam ścięgno Achillesa...niewiele to pomogło.

Ogrodowe wspominki śliczne, czekam na c.d.

Pozdrawiam!
wątek aktualny Ogródek Asi- cz 3
Awatar użytkownika
Kriss1515
1000p
1000p
Posty: 2203
Od: 15 cze 2012, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Ogródek-kalejdoskop-lojki

Post »

Jak pięknie i kolorowo. ;:oj Pozdrawiam ciepło, choć na dworze mróz. :;230
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1932
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Ogródek-kalejdoskop-lojki

Post »

Michale bardzo ci dziękuję podbudowałeś mnie że aż mi trochę głupio nie nawykłam do pochwał ,dzięki że jesteś wpadaj częściej ;:138

Jadziu witaj kochana ja chyba w tym roku je wykopałam ale czy wkopałam ponownie tego nie jestem pewna -zobaczymy ;:124 a jak twoje zdrówko? ;:196 ;:138

Asiu to trzymaj się twardo bo nic nam nie pomoże jak się poddamy musimy się wspierać i oby do wiosennego słoneczka a boleści się zmniejszą bo ustać niestety nie ustaną. ;:196 ;:167 ;:168

Witaj Krystianie na razie to nam musi wystarczyć wspomnienie kolorów i ciepła muszę do twoich progów zawitać bo dawno mnie tam nie było. ;:3 ;:333

teraz poszperamy za czymś co już dawno było...

Obrazek Obrazek Obrazek
tak kwitły 2 lata temu a w tym roku ich jakoś nie zapamiętałam ;:131
Awatar użytkownika
Mike22
200p
200p
Posty: 494
Od: 6 lis 2010, o 20:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Ogródek-kalejdoskop-lojki

Post »

Jolu wpadam bardzo często, tylko nie zawsze się wpisuję. :wit
Dobrze, że teraz są te aparaty cyfrowe, bo można fotek natrzaskać i w zimę sobie podziwiać bujną soczysta zieleń i cudne kolory. Chociaż ja dzisiaj widziałem kwitnący pigwowiec. Co prawda miał tylko kilka kwiatków i to malutkich, ale zawsze to jakaś egzotyka w styczniu. ;:oj
salud, amor y dinero
Pozdrawiam - Michał
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”