Mój ci On...

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci On...

Post »

Zawsze to rażniej,jak się czyta wpisy osób,które rozumieją " ból",jaki obecnie przeżywam ;:223 I ja na pewno to zmienię,ale za miesiąc żeni się nasz pierworodny i w związku z tym wszystkie potrzeby redukowane są do minimum :wink: Nie ukrywam,że jestem na głodzie...krzewowo-roślinkowym.Omijam miejsca,które mogłyby mnie złamać :oops: Jest mi o tyle lżej,że akurat zaprzyjażniona miłośniczka ogrodów dzieli się ze mną bylinkami,które już się rozrosły.No to lecimy dalej... ObrazekTe lilie sprezentowała mi starsza córka,która przez pewien okres też była zakręcona w tym temacie.Wydawało mi się,że mam dużo lilii w ogrodzie i jakoś szczególnie nie pragnęłam więcej( moje to przede wszystkim holenderskie) Ale jak popatrzyłam co kryją wasze ogrody,jakie cudeńka potrafią rozkwitać na rabatach... ;:224 Już wiem ,co tej jesieni będę sadzić ;:108 Tylko muszę uzupełnić wiedzę,bo i wiosną jakieś się sadzi :uszy ObrazekMetasekwoja chińska-bardzo ją lubię,rośnie szybko,wiosną lubię ten moment,kiedy budzi się do życia tak jak modzrzew :tan
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci On...

Post »

Obrazek Trzmielina z wiosny wydaje się niepozorna,ale już teraz przyciąga wzrok niebanalnymi nasionami a jesienią po prostu płonie ;:138 Nie wszyscy ją doceniają,a Wy?
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Mój ci On...

Post »

Gratuluję powiększenia rodziny :D Kupno nowych roślin na pewno cieszy, ale wymiana z forumkami też :D Korzystam także z wątków sprzedażowych w miarę posiadanych funduszy.
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci On...

Post »

Wpadłaś do mnie a ja siedzę na Twoim wątku :;230 Przy niedzieli śledzę dokładniej,jeszcze mi tam trochę zejdzie :wink:
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Mój ci On...

Post »

Zwykle właśnie w niedzielę mam więcej czasu na grasowanie po cudzych ogrodach :D Szczególnie, że pogoda pod psem.
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój ci On...

Post »

Co ja słyszę................będzie weselisko :heja Ja już mam to za sobą. Jak masz czas to poczytaj u mnie w wątku jak beczałam :;230 głupia baba ze mnie, ale co mam zrobić, kiedy moje oczy w mokrym miejscu usadowione :;230
Są tam też fotki :tan
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci On...

Post »

Już wpadam,BogumiłkoNapiszę tylko,że mieć ogród to wygoda w takim dniu,jak dzisiaj.wpadłam raniutko nazrywać kwiatów do ziela,ale co tu wybrać,takim "przeładowanym" też nie wypada iść :roll: A tu jeszcze warzywa,owoce...Piękna jest ta tradycja ;:138
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Mój ci On...

Post »

A co chciałabyś jeszcze w ogrodzie posadzić ?
Róża na bramce wejściowej prezentuje się pięknie.
Może okryj na zimę włókniną to nie przemarznie.
Grażyna.
kogro-linki
dawidbanan
---
Posty: 7593
Od: 29 cze 2009, o 13:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ci On...

Post »

Metasekwoja chińska śliczna.
Awatar użytkownika
roza333
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3866
Od: 4 maja 2010, o 11:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie Tarnowskie Góry

Re: Mój ci On...

Post »

Witam ogród masz śliczny ,czekam na dalsze zdjęcia pozdrawiam i zapraszam do mnie.
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci On...

Post »

Tak rzadko ostatnio tu jestem,ale tak się składa,że czasami zdążę "odpalić "komputer,a tu już muszę odejść,bo... sprawa niecierpiąca zwłoki córci wypadła :roll: a ja za mało waleczna jakaś...Ale teraz do piątku hulaj dusza;młodsza u starszej na zakupach a wieczory moje :heja Kogrusiu plany mam bardzo szerokie,co mi potrzeba, to w zeszycie zajmuje kilka stron :) Otworzyłam właśnie zeszyt i np.janowiec,lespedeza bikolor,złotokap ,kielichowiec wonnydługo by wymieniać!Złotokap już miałam,ale mi przemarzł.Spotkałam się z opinią,że nie wart zachodu,bo i tak się nie utrzyma.Co Ty o tym sądzisz?Może masz go?Hortensje mam dopiero trzy a tyle jest ładnych ;:224 Ale teraz,być może w tym miesiącu,mimo wydatków postanowiłam kupić 3 lub5 kolumnowych drzew(czekam na propozycje,gatunek jeszcze nie wybrany).Posadzę je za huśtawką.Narażę się z pewnością wielu osobom,ale opatrzyły mi się żywopłoty z jednego gatunku np.thui.Owszem,podobają mi się u kogoś a zwłaszcza jak są zadbane i pięknie,równo rosną.Wiem ile to kosztuje zachodu i troski.Mój ogród nadal nie ma klimatu i myślę,że małymi fragmentami już powinnam go osiągać!Ale się rozpisałam ...to teraz pokaż kolejne fragmenty ogrodu.Na niektóre np.z obieląwstrzymam się do wiosny :wink:
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci On...

Post »

Obrazek
Te kratki mąż dorobił mi w ub.roku i takie same są z drugiej strony .Przez te wchodzimy z podwórka a dalej przejście do ogrodu(nie jedyne)Posadziłam przy nich powojniki;mandżurski i podobny do Alionushki Obrazek
A to mój ostatni pomysł,niedopracowany jeszcze,skrytykowany niemiłosiernie.... :( Ale nie rozwaliłam go,bo oczami wyobrażni widzę te słupy porośnięte kaskadami róż,łączących się w górze :heja Czy ktoś oprócz mnie to widzi,bo jestem samotna z tą wizją w realu :( Przy dwóch słupach już róże rosną,resztę posadzę wiosną a tymczasem posadziłam tam jednoroczne powojniki,które mam nadzieję,w tym sezonie dadzą mi namiastkę przyszłych widoków :tan
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci On...

Post »

Obrazek
Wiosenny nabytek,kolejny z serii"i tak nic z tego"-trawa pampasowa.W punkcie sprzedaży,zanim doszłam do kasy nasłuchałam się od klientki o jej próbach.Ale ja z tych co muszą się same przekonać ;:7 Jeżeli macie ten nabytek,podzielcie się, proszę,swoimi doświadczeniami,zwłaszcza jeżeli chodzi o zimowanie ;:180 Obrazek
Gdyby ten jegomość nie wysiewał się tak bardzo na trawniku,to miałby moją całkowitą sympatię ;:108 Na dziś tyle ode mnie a teraz lecę do Was ;:65
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”