Szaleństwo ogrodowe Agusi

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
agusia2410
500p
500p
Posty: 684
Od: 30 kwie 2011, o 11:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 25 km od Iławy

Re: Szaleństwo ogrodowe Agusi

Post »

tu.ja pisze:Prymulki rewelacja! Tulipanów też masz niezłą kolekcję ;:oj A poskrzypki nie tylko u Ciebie grasują. Ja już całe stado wytłukłam i wciąż nowe są. A do tego niezliczone ilości mrówek mam...

poskrzypki sie uspokoiły - ale cicho szaa, aby nie usłyszały i nie przyszły do mnie ;:185

mrówki też mam ;:222 jedne gniazda zlikwiduję to za chwilę w drugim miejscu sie pojawiają, i to przeważnie albo na trawniku albo na szczycie skalniaka ;:131

a teraz troche zdjęć: zrobionych wczoraj i wieczorem zamierzałam je wstawić,ale najpierw mój okupował kompka, a później przyszła taka burza że wolałam wszystko powyłańczać

Obrazek
powojnik z żurawką

hosty i żurawki
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

dyptam
Obrazek

orliki
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

azalie, tylko takie moje szczęście pokręcone, kupowałam różową i żółtą, a mam różową i białą . na białej nawet dalej wisi etykieta i jak "byk" na niej "żółta"
Obrazek Obrazek

i różne
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

zapowiedź kwitów lilii
Obrazek

pierwszy maczek jednoroczny samosiejka, i jaki piękny - biały
Obrazek

szkółka liliowo-czosnkowa (siewki zeszłoroczne)
Obrazek

i na koniec- pierwsze owoce jagody kamczackiej- może lekko kwaskowate były, ale i tak smaczne, pierwsze owoce tegoroczne ;:oj ;:215
Obrazek Obrazek
barjed5251
200p
200p
Posty: 219
Od: 12 lut 2013, o 08:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Na równi i do Łomży i do Ostrołęki.

Re: Szaleństwo ogrodowe Agusi

Post »

Podziwiam Cie za trud wlozony w pielegnacje ogrodu,ale ,,zielono zakręceni''tak mają ,nic i nikt nas nie powstrzyma przed praca w ogrodzie.Nie idzie tego ;:14
Kwiat zyje,kocha i przemawia cudownym językiem.
(Peter Rosegger )
Z pozdrowieniami BARBARA
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”