Początki ogrodnicze Kasi

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kasiatt
200p
200p
Posty: 251
Od: 16 lut 2011, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: otulina KPN

Re: Początki ogrodnicze Kasi

Post »

paola1a Tak uparłam się na tą włókninę, choć ziemia gliniasta i teraz nie wiem czy dobrze??
A to co kwitnie na biało to jaśminowiec :heja uwielbiam jego zapach

Jojala Widzisz złapałaś mnie na kłamstwie :oops: Sarenki i Łosie są na porządku dziennym.

AgatoSure A jeszcze można większe?? i tak jestem z siebie dumna,że w ogóle coś udało mi się wkleić. Mówisz,że muszę doskonalić swój warsztat :lol:

Margo2 Taras ma około 40m2 i jest zadaszony poliwęglanem aby można było i korzystać z niego kiedy deszczyk pada.

111 agnieszka Tak sąsiedztwo sarenek jest bezcenne.Ja też nie narzekam na brak sąsiadów ale wiesz jak już zaczną być to mogę bardzo być niezadowolona :twisted: póki co cieszę się przestrzenią. Mieszkam w województwie mazowieckim.

dkny Dziękuję za poradę, między innymi dlatego założyłam ten wątek, każda porada mile widziana.A powiedz mi kiedy ją podciąć?? Teraz ?? czy jak temperatura już będzie się utrzymywać dodatnia?? Marzec??

agrazka Tak całe lato mierzyłam swoje roślinki czy już trochę podrosły :tan A one marniały w oczach :cry: dopadł je grzyb :cry:
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam
Kasia
Początki ogrodnicze Kasi
Awatar użytkownika
pamelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7288
Od: 30 gru 2009, o 00:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Początki ogrodnicze Kasi

Post »

Witaj Kasiu, już wczoraj maiłam zapytać, ale umknął mi gdzieś Twój wątek ;:14 Dzisiaj dzielnie odnalazłam :uszy
Moglabyś powidzieć, jak sprawuje Ci się ta cieniówka na ogrodzeniu. Chciałam nieco osłonić ogród, bo u mnie bardzo wietrznie, a pomysł wydaje mi się bardzo ciekawy. Nie dużą inwestycją mozna sprawić sobie nieco radości, no i od południowej strony posadzić hosty w cieniu :lol:
Jaką gęstość cieniówki zostosowaliście?
Batrdzo ładnie i przemyślanie zapowiada się Twój ogród, a sąsiedztwo lasu i gości ze świata fauny super ;:136
Przy łądowaniu fotek do fotosika, czy innego portalu wybieraj opcję 640x480 i fotki będą ok :uszy
Awatar użytkownika
dwostr
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2689
Od: 25 mar 2008, o 15:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Początki ogrodnicze Kasi

Post »

I ja przyszłam przywitać kolejną forumkę z Mazowsza.
Piszesz,że to Twoje początki ....no nie żartuj...,toż to przecież ogród już zagospodarowany,trzeba tylko czasu,aby pokazał cały swój urok,choć teraz jest już pięknie.Ukłony dla przyjaciółki za trafne wskazówki co do grupowego sadzenia roślin.A z cięciem wierzby poczekaj do plusowych temperatur i słonecznej pogody.
Serdecznie pozdrawiam Danuta
Awatar użytkownika
paola1a
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1089
Od: 10 paź 2010, o 22:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Początki ogrodnicze Kasi

Post »

Jak widać Kasia bardzo skromna i dlatego taki tytuł. A co do porad cięcia wierzby to ja też skorzystam. Dziękuję
Paulina
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25124
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Początki ogrodnicze Kasi

Post »

Jeny, 40 m. Olbrzymi. Masz fantastyczne miejsce do wypoczynku.
Mój taras ma 24 m i wydaje się duzy.
W jakiej części Mazowsza mieszkasz?
Awatar użytkownika
Sure
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3527
Od: 5 lip 2010, o 21:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: północ

Re: Początki ogrodnicze Kasi

Post »

kasiatt pisze: AgatoSure A jeszcze można większe?? i tak jestem z siebie dumna,że w ogóle coś udało mi się wkleić. Mówisz,że muszę doskonalić swój warsztat :lol:
O, przepraszam. Zobaczyłam teraz, że czasami zdarzają się i takie całkiem duże, tylko w małych ilościach. Ale to już coś, poproszę tak dalej! :)
pozdrawiam, Agata
ogród Agaty - cz.4
Awatar użytkownika
dkny
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1616
Od: 3 wrz 2009, o 18:55
Lokalizacja: Ziemia Lubuska

Re: Początki ogrodnicze Kasi

Post »

Danusia już odpowiedziała: cięcie wierzby ( i innych krzewów) raczej na początku marca, gdy będzie dodatnia temp. Poza tym ta wierzba wymaga jeszcze co najmniej dwukrotnego przycięcia w ciągu sezonu: wtedy wypuszcza młode listki, które są główną ozdobą. :D
Awatar użytkownika
Kasia1972
500p
500p
Posty: 970
Od: 18 paź 2008, o 19:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podlaskie

Re: Początki ogrodnicze Kasi

Post »

Wpadłam moja imienniczko z rewizytą :wit no to będziemy się odwiedzac i nawzajem od siebie uczyc. Miałam problem ze zrobieniem stopki, ale poczytałam w sekcji tutoriali i jakoś mi się udało. Moja działeczka jest malutka, a Ty masz pole do popisu - super!
Awatar użytkownika
kasiatt
200p
200p
Posty: 251
Od: 16 lut 2011, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: otulina KPN

Re: Początki ogrodnicze Kasi

Post »

Pamelka Tą cieniówkę mam od maja ubiegłego roku, jak na razie jest ok lecz trzeba ją dobrze przymocować bo przy dużych wiatrach może się zrywać. Co do grubości to nie mam pojęcia, nawet nie miałam,że są o różnej :wink: Rzeczywiście robi się zaciśnij i nie jest się jak na widelcu :lol:

Dwostr dziękuję za pochwały :oops: i za podpowiedzi co do ciecia wierzby na pewno zastosuję się do nich :D

Paola 1 a Dobrze,że na forum sa doświadczone ogrodniczki, można skorzystać z ich porad i nie błądzić :tan

Margo 2 Już nie mogę się doczekać, kiedy usiadę z kawką na tarasie i będę kontemplować przyrodę

Agatko Sure Tak bedą będą ale ja dopiero zaczynam i fotek na razie nie mam zbyt wiele :?
Jak nastanie wiosna nadrobię

Kasia1972 Dziękuję za rewizytę. Ja nadal mam problem ze zrobieniem stopki taką jaka Ty zrobiłaś ;:223

Dzisiaj u mnie zima na całego. Już dwa razy odśnieżałam podjazd i nadal sypie.Na razie nie mam za wiele fotek swoich rabatek, lecz na wiosnę nadrobię.
Zimy już mi się nie chce fotografować. Ja chcę wiosnę !!!
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam
Kasia
Początki ogrodnicze Kasi
Awatar użytkownika
Kasia1972
500p
500p
Posty: 970
Od: 18 paź 2008, o 19:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podlaskie

Re: Początki ogrodnicze Kasi

Post »

Kasiu, musisz zrobic coś takiego:
Początki ogrodnicze Kasi

Tu gdzie są kropki skopiuj adres ze swego wątku i wklej.
Awatar użytkownika
kasiatt
200p
200p
Posty: 251
Od: 16 lut 2011, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: otulina KPN

Re: Początki ogrodnicze Kasi

Post »

Dziękuję Kasiu za podpowiedź ;:196 i już mi pomagasz. Zaraz spróbuje tak zrobić.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam
Kasia
Początki ogrodnicze Kasi
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Początki ogrodnicze Kasi

Post »

KASIU....Wólka koło Strzałkowa ;:88
Awatar użytkownika
kasiatt
200p
200p
Posty: 251
Od: 16 lut 2011, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: otulina KPN

Re: Początki ogrodnicze Kasi

Post »

Witam Krysiu :wit

Niestety nie ta Wólka :roll: Moja jest koło Zaborowa na Mazowszu.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam
Kasia
Początki ogrodnicze Kasi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”