Mikroogródek - Ankha cz. 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Mikroogródek - Ankha cz. 2

Post »

Witaj Aniu w nowej części :wit U Ciebie jeszcze piękna jesień , roślinki na skalniaczku wspaniale się prezentują :D
Awatar użytkownika
ankha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2379
Od: 5 kwie 2009, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. białegostoku

Re: Mikroogródek - Ankha cz. 2

Post »

Janku, to dobrze, one są takie piękne jak kwitną, mam nadzieję, że się doczekam :roll: :wit
Agnieszko ;:196 niektóre tak, inne zdecydowanie nie życzyły by sobie zdjęć w takim stanie, więc pokazuję wybiórczo.

Wiosennie prawie było, to teraz kolorowej jesieni deczko
Żurawki wyglądają niektóre bardzo ładnie, ale większość zmieniła orientację na horyzontalną :;230
Obrazek

Przebarwiona zabójczo jesiennie Mint Julep z odrobiną Frosted Violet :tan Niestety w związku z zawirowaniami altankowo-ogródkowymi ciągle w doniczkach, do wiosny...
Obrazek

Moja deklaracja na przyszłość - Berberysy Wszelakie :heja bo są cudne, szczególnie jesienią
Obrazek

Nawet golasy :uszy
Obrazek

I mahonia jesiennie
Obrazek
Tyle jeszcze do przyswojenia... a i tak głupia umrę
spis wątków -Ankha
Mikroogródek - aktualny
Siberia
---
Posty: 2313
Od: 5 lut 2010, o 10:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mikroogródek - Ankha cz. 2

Post »

Aniu, to na pewno macierzanka :shock: bo ja chyba coś takiego wyrywałam jako chwast :roll: nie pachniało jak macierzanki ;:14
Berberysy, żurawki i skalniaki robią wrażenie, niezła inwestycja :-)
Awatar użytkownika
ankha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2379
Od: 5 kwie 2009, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. białegostoku

Re: Mikroogródek - Ankha cz. 2

Post »

Siberio ;:196 , u mnie też nie pachnie macierzanką, nigdy wcześniej nie wąchałam :shock:
Ale póki jeszcze miejsca mam ociupinę, nich rośnie, bo naprawdę ładne, zielone kobierce z nich są...
:wit

A dziś na dworze dziwnie, tym bardziej, że nowe cuda się pojawiają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki Pani Wiosny :roll:
Prawie rozdeptałam trawnikowa stokrotkę :lol:
Obrazek

Wierzba - wiem, że to akurat nic, ale ...
Obrazek

Obrazek

Tulipanek ;:14 Zdjęcie kiepskie, bo niełatwo było złapać ostrość na bidulku :roll: no i umiejętności fotografa takie sobie :;230 ;:224
Obrazek

Iryski ;:223
Obrazek
Tyle jeszcze do przyswojenia... a i tak głupia umrę
spis wątków -Ankha
Mikroogródek - aktualny
Awatar użytkownika
artam
1000p
1000p
Posty: 3795
Od: 26 paź 2008, o 00:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Mikroogródek - Ankha cz. 2

Post »

Witaj Aniu, i ja się przyszłam poobijać u Ciebie :) Możesz to odczytać też tak, że nic nie będę robić tylko podziwiać...Zacznę od Twojej umiejętności dostrzegania interesujących szczegółów i obiektów do fotografowania. Jak mi przynajmniej 10-centymetrowy kwiat nie zakwitnie, to twierdzę, że nie ma co fotografować :D A Ty widzisz więcej...Zresztą zaczynam rozumieć tę zdolność...Skoro stałaś się miłośniczką mikro-roślinek, to nabierasz wprawy :) I tu chylę czoła! Podziwiam kolekcjonerów skalnych maleństw i życzę pomyślnego rozwijania kolekcji! Będę śledzić postępy :D, jeśli pozwolisz :)
Awatar użytkownika
Zielona_Ania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3919
Od: 2 mar 2010, o 17:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mikroogródek - Ankha cz. 2

Post »

Marzec nastał :D Bardzo ładne te ujęcia mokrych czerwieni. Berberysy oferują takie bogactwo kształtów i kolorów, jest w czym wybierać. Ale u mnie wyobraź sobie, taki najzwyklejszy, czerwony Thunberga, padł po zimie, a z kolei wrażliwszy w teorii gruczołkowaty przetrwał. I bądź tu mądry ;:7
goryczka143
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6531
Od: 21 sie 2009, o 20:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Mikroogródek - Ankha cz. 2

Post »

WITAJ ANIU
U mnie znowu piękne słońce i plusowa temperatura.
Wiosna u Ciebie na całego kolejne rośliny zieloniutkie.
Siberia
---
Posty: 2313
Od: 5 lut 2010, o 10:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mikroogródek - Ankha cz. 2

Post »

A u mnie lato, ale w nowym wątku ;-)

Aniu, masz rację... nie to chwast co ładne tylko co nieproszone. Ja to pochopnie czasem tak coś wyrwę i na kompost. Pocieszam się teraz, że co w kompostowniku, to wróci do ogrodu :;230
Awatar użytkownika
agnieszka72
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 3848
Od: 22 lip 2008, o 20:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mikroogródek - Ankha cz. 2

Post »

No Anka klik że byłam :wink: bo później zapomnę i wątek mi ucieknie :wit .
Awatar użytkownika
ankha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2379
Od: 5 kwie 2009, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. białegostoku

Re: Mikroogródek - Ankha cz. 2

Post »

Dzięki, jak miło, że o mnie pamiętacie ;:138

Martuś, będziem we własnych się obijać ;:138 A jak się ma takie maleńkie włości, to i milimetrowe kwiateczki się robią zauważalne, śledzić, nawet naśladować jak najbardziej pozwalam ;:138

Aneczko, prawda? Tylko co z tym marcem robić, jak styczeń przyjdzie :;230 Berberys th. nie przetrwał? Dziwne... ale cóż, niestety nie nam o tym decydować ;:224 ;:196

Igor, ja już naprawdę nie wiem, nie chciałam zaglądać w październiku w długoterminową, żeby się nie denerwować... może już powinnam zajrzeć? :;230

Tak Krysieńko, nawet u nas jest bardzo ciepło i rośliny szaleją, co nie jest raczej normalne :;230 tylko opadów coś sporawo... ;:196

Siberio, czasem bardzo, bardzo żałuję, że nie mam kompostownika, bynajmniej nie po to, by wyrzucać roślinki :;230

Aguniu ;:196 wracaj szybko

Dziś pierwszy raz od bardzo dawna nie zajrzałam przez cały dzień na ogródeczek
Za to mam za sobą pierwsze zajęcia kwalifikacyjnego kursu pedagogicznego, dużo jeszcze pracy przede mną :;230 ale damy radę, teraz będę więcej się uczyć ;:132
Ogródkowych przypominajek za dużo nie będzie, proszę o wyrozumiałość ;:180

Kurcze, strasznie mi jęczy , że za dużo emotek dałam hihi, musiałam trochę polikwidować - słownie zatem - buziaki
Tyle jeszcze do przyswojenia... a i tak głupia umrę
spis wątków -Ankha
Mikroogródek - aktualny
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Mikroogródek - Ankha cz. 2

Post »

Aniu widzę, ze do Ciebie juz wiosna zawitała :shock: Cebulaczki w pośpiechu wyłażą z ziemi, a kysz spać :!: :!: :!:
Berberysy mają bajeczne ogniste kolorki, ja aż wstyd :oops: nie mam ani jednego, ale wiosną na pewno to zmienię :roll: :lol:
goryczka143
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6531
Od: 21 sie 2009, o 20:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Mikroogródek - Ankha cz. 2

Post »

ANIU
Ten rok miałam bardzo dla mnie ciężki. Wiosna zalana dwukrotnie działka. Potem to wiesz.
Dlatego czekam z utęsknieniem na wiosnę.
Awatar użytkownika
Tajka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11413
Od: 23 sty 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Mikroogródek - Ankha cz. 2

Post »

Aneczko witaj w nowej części wątku. ;:138 ;:138 ;:138
Masz wspaniały dar w ciekawy sposób przedstawiania roślinek i w dodatku ciekawe komentarze.
Fajnie ujarzmiłaś rozchodnika w kamieniach.
U mnie stokrotki kwitną na trawniku, ale tylko te białe, najpospolitsze.
Iryski Ci także wyrosły, ciekawe, czy nam nie zmarzną zimą. Ciemierniki u mnie jeszcze śpią, pomimo cieplejszego klimatu. Córki Teściowa przyjechała z Białegostoku, to pierwsze jej słowa były- ,,jak u was gorąco,,. :D
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”