Nutkowy ogród

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Nutka81
1000p
1000p
Posty: 2806
Od: 13 maja 2010, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Nutkowy ogród

Post »

Niestety Andrzej, tak to jest z tymi kretami. Nie możemy się poddawać ;) Dziękuje za miłe słowa i na pewno odwiedzę niedługo Twój ogródek :)
Pozdrawiamy! Małgosia i Nutka :wit
Nutkowy ogród...czyli "ogary lubią kwiatki"...>> Cz.1 <<,>> Cz.2 <<,>> cz.3 <<
>>Róże Nutki << >>Nutkowe kwiatki doniczkowe<<
Awatar użytkownika
AgaNet
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5200
Od: 26 sie 2010, o 11:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szkocja

Re: Nutkowy ogród

Post »

:wit

I u Ciebie wiosna juz powoli do ogrodu wchodzi :heja ślicznie wyglądają te wszystkie kiełki wychodzące z ziemi do słońca ;:3
Awatar użytkownika
Urtica
200p
200p
Posty: 220
Od: 23 sie 2010, o 22:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Nutkowy ogród

Post »

Witaj Małgosiu :wit wpadłam, żeby obejrzeć Twój ogródek i Nutkę :wink: bardzo ładnie u Ciebie... i te róże :D moje chciejstwo na ten rok :wink: ja niestety mam u siebie również problem z kretami i nornicami...aż się boję myśleć co mi zostanie z cebul wsadzonych jesienią :lol:
Pozdrawiam Monika
Ogród Moniśki
Awatar użytkownika
Nutka81
1000p
1000p
Posty: 2806
Od: 13 maja 2010, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Nutkowy ogród

Post »

Witajcie dziewczyny :wit Dziękuje za odwiedzinki :D

Aga kiełki bardzo działają jak lekarstwo, na głodna wiosny duszę człowieka :D :D :D
Niestety prognozy pogody trochę psują te piękne chwile ;)

Monika, ja również boje się o moje cebule, a także różyczki i inne roślinki posadzone pod płotem. Jest tam pobojowisko i nie wiem czy niektóre roślinki nie są już lekko skonsumowane od spodu :(
Pozdrawiamy! Małgosia i Nutka :wit
Nutkowy ogród...czyli "ogary lubią kwiatki"...>> Cz.1 <<,>> Cz.2 <<,>> cz.3 <<
>>Róże Nutki << >>Nutkowe kwiatki doniczkowe<<
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9887
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nutkowy ogród

Post »

No widok bardzo nieciekawy, :twisted: ja już bym coś im tam nalała i ponatykała do tych dziur i miałyby za swoje.
Awatar użytkownika
Nutka81
1000p
1000p
Posty: 2806
Od: 13 maja 2010, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Nutkowy ogród

Post »

edulkot pisze:No widok bardzo nieciekawy, :twisted: ja już bym coś im tam nalała i ponatykała do tych dziur i miałyby za swoje.
Wiesz Majko, ja też chętnie bym im coś nalała albo nasypała...ale się boję co by było, gdyby moja Nutka zechciała się "pobawić" z takim najedzonym "smakołykami" krecikiem albo nornicą :?
Pozdrawiamy! Małgosia i Nutka :wit
Nutkowy ogród...czyli "ogary lubią kwiatki"...>> Cz.1 <<,>> Cz.2 <<,>> cz.3 <<
>>Róże Nutki << >>Nutkowe kwiatki doniczkowe<<
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9887
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nutkowy ogród

Post »

Ale nie chodzi żeby je otruć tylko wygonić, jak cały ogród będzie przesiąknięty niemiłym zapachem to się wyniosą wszystkie. Dla pas to nie jest straszne bo moim to nie przeszkadza a na dodatek takie zapachnione kopce Goldi podlewa swoimi zapachami. I jak na razie kretów nie widać, tylko u sąsiadów jest kopiec na kopcu. ;:108
Awatar użytkownika
Nutka81
1000p
1000p
Posty: 2806
Od: 13 maja 2010, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Nutkowy ogród

Post »

edulkot pisze:jak cały ogród będzie przesiąknięty niemiłym zapachem to się wyniosą wszystkie
Majko kochana, jak podasz mi przepis na te wspaniałe "perfumy", zleje nimi cały ogród a Tobie będę dozgonnie wdzięczna :D ;) (chodzi o gnojówkę z pokrzywy albo coś w tym stylu...? )
Pozdrawiamy! Małgosia i Nutka :wit
Nutkowy ogród...czyli "ogary lubią kwiatki"...>> Cz.1 <<,>> Cz.2 <<,>> cz.3 <<
>>Róże Nutki << >>Nutkowe kwiatki doniczkowe<<
Awatar użytkownika
megi1402
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2149
Od: 1 lis 2010, o 00:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Köln

Re: Nutkowy ogród

Post »

Też ciekawa jestem przepisu na ''perfumy''. Długo utrzymuje się ten smrodek? ...bo nie chciałabym spędzić lata na tarasie w masce przeciwgazowej.
Kreta na szczęście nie mam, ale mam nornice, wykopały cztery dziury pod garażem. Są tam pod ścianą wysypane dosyć duże kamyki i wygląda na to, że myszy wciągnęły sobie kamyki do norek. Ciekawe, po co im to, budują się czy co? :;230
Awatar użytkownika
AgaNet
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5200
Od: 26 sie 2010, o 11:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szkocja

Re: Nutkowy ogród

Post »

Dziewczyny, inne forumki pisały gdzieś w którymś wątku że kreta przepędziły powtykanymi do nor śledziami ;:224 Podobno zapach śledziowy skutecznie krety odstraszył. No i nie jest szkodliwy dla naszych domowych pupili :)
Nie wiem - nie sprawdzałam, jeszcze kretów u mnie nie było, chociaż widziałam że buszują niedaleko :evil:
Ale może spróbować warto ?
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9887
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nutkowy ogród

Post »

Dziewczyny idziecie do ogrodniczego sklepu i kupujecie preparat o nazwie Kretoterror i lejecie po troszeczku do każdej dziureczki a jako koreczek proponuję zatykać te dziurki czymś dużym żeby tego nie wycisły na wierzch. Ja do każdej dziury wpychałam stare dziurawe męskie skarpety, im większe tym lepiej. Był taki okres że brakło mi skarpet to pocięłam na kawałki moje stare bawełniane rajstopy i też było dobrze. Systematycznie i od środeczka działki żeby je wygonić za granicę a tam to niech robią co chcą. Co kilka miesięcy trzeba przypomnieć że mają zakaz wstępu. Mnie czeka perfumowanie granic jak tylko zrobi się cieplej żeby znowu nie wlazły. :pogon
Śledzie też mogą być, generalnie wszystko co śmierdzi. Słyszałam też o naftalinie takiej tradycyjnej na mole bo to też nieprzyjemny zapach. ;:108
Awatar użytkownika
Urtica
200p
200p
Posty: 220
Od: 23 sie 2010, o 22:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Nutkowy ogród

Post »

Majka Kretoterror powiadasz....oj zrobię ja im terror w tym roku, może w końcu zostawią mnie w spokoju :;230
Pozdrawiam Monika
Ogród Moniśki
Awatar użytkownika
Nutka81
1000p
1000p
Posty: 2806
Od: 13 maja 2010, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Nutkowy ogród

Post »

Majko...kurcze...czyżby to było aż tak proste... ;) Aż ciężko mi uwierzyć :D Na dniach popędzę do sklepu i zacznę zabiegi :D ;:224 Musze czegoś próbować, bo zwariuje z tym "ogrodowym towarzystwem" :evil:
Jakbyś jeszcze mi powiedziała ile płaciłaś za to cudo... :D Musze wiedzieć ile przyszykować na solidna porcję "perfum" :lol:
Pozdrawiamy! Małgosia i Nutka :wit
Nutkowy ogród...czyli "ogary lubią kwiatki"...>> Cz.1 <<,>> Cz.2 <<,>> cz.3 <<
>>Róże Nutki << >>Nutkowe kwiatki doniczkowe<<
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”