Brzozowa Górka

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
muchazezlotym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1834
Od: 21 wrz 2008, o 13:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Brzozowa Górka

Post »

Stałam się właścicielką działeczki pod lasem, co było zawsze moim marzeniem. Największą jej atrakcją, przynajmniej na razie, jest górka ze starymi brzozami:

Obrazek

;:1 ;:1 ;:1

Obrazek

20-letnie modrzewie to też dla mnie olbrzymia gratka, a w zasadzie dla moich cieniolubnych host :D :D

;:87 ;:87 ;:87

Obrazek

Już nie mogę się doczekać na pierwsze liście drzewek, które są na razie nieodgadnioną tajemnicą:

Obrazek

Owoców też trochę będzie:

Obrazek

oraz niezliczona ;:224 :;230 ilość porzeczek:

Obrazek

Zapraszam do mnie :D :D :D
Awatar użytkownika
artam
1000p
1000p
Posty: 3795
Od: 26 paź 2008, o 00:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Brzozowa Górka

Post »

Elu, gratuluję pięknego miejsca z gotowym cieniem :) Brzozy to może nie jest to, co hostki lubią najbardziej, bo wysuszają teren, ale co tam! Na początek może być :) No i bardzo się cieszę, że założyłaś swój wątek! :tan Będę się na bieżąco przyglądać zamianie tego miejsca w hostowy raj! Pozdrawiam i bardzo, bardzo się cieszę, powtórzę jeszcze raz! :D
Awatar użytkownika
Kasia1972
500p
500p
Posty: 970
Od: 18 paź 2008, o 19:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podlaskie

Re: Brzozowa Górka

Post »

Gratuluję nabytku! :lol: Będę zagladac i śledzic Twoje poczynania, masz ogromne pole do popisu, a porzeczek - ho, ho ;:137 Piękna działka, a wkrótce będzie jeszcze piękniejsza :wit
Awatar użytkownika
mirdem
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3035
Od: 26 sty 2010, o 11:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Brzozowa Górka

Post »

Będą hosty do podziwiania i żurawki i pewno sporo innych piękności :tan :tan :tan
andrzejek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2777
Od: 17 sie 2010, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kwidzyn

Re: Brzozowa Górka

Post »

Gratuluję nabytku i pozazdroszczę pozytywnie górki ,bo można tam zrobić fajną kaskadę wodną ,albo skalniak .
Awatar użytkownika
martinez_82
500p
500p
Posty: 664
Od: 1 wrz 2008, o 10:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Brzozowa Górka

Post »

Witaj widzę, że zapowiada się kolejny piękny ogród z niezagospodarowanego terenu. Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika
gawronka
200p
200p
Posty: 290
Od: 10 kwie 2010, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Brzozowa Górka

Post »

:wit Gratuluję nabytku. Ile porzeczek :shock: Trzymam kciuki i będę obowiązkowo podglądać.
Zapraszam do mnie : http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=41729" onclick="window.open(this.href);return false;
Marta
muchazezlotym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1834
Od: 21 wrz 2008, o 13:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Brzozowa Górka

Post »

Witajcie wszyscy :D i dziękuję za odwiedziny :wit :wit :wit

Marto, wreszcie zmobilizowałam się na założenie własnego wątku bo miejsca mi przybyło ;:224 ;:224 ;:224 W moim przydomowym ogródku już powierzchnia 600 m pękała w szwach... :;230 Wiem, że brzozy to straszne pijaczki, dlatego w pierwszej kolejności będę wykorzystywać cień pod modrzewiami, sosnami i drzewkami owocowymi. Na brzozy przyjdzie czas, jak skończy się już powyższy cień ;:224 ;:224 Tam pójdą hosty w doniczkach, za radą Zanny. ;:180

Kasiu, gawronko dzięki za gratulacje, porzeczki to chyba pójdą pod topór, bo co ja z taką ich ilością biedna pocznę??

Mirko, będą i hosty i żurawki, a także mam wreszcie miejsce na przeróżne ciekawe iglaczki :D

Andrzeju, wyobraź sobie, że moja pierwsza myśl to była.... kaskada na górce... :uszy :uszy

Marcin, to wspaniałe uczucie tworzyć ogród kawałek po kawałku - planów mam już tyle, że głowa pęka. Tylko nie wiem, które z nich zrealizuję.... :;230 :;230
Awatar użytkownika
zanna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1852
Od: 24 maja 2008, o 22:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brzozowa Górka

Post »

O jak fajnie, Elu. Masz swój wątek! ;:7
Ale ilości pracy przy takim kawale ziemi to Ci nie zazdroszczę... dzisiaj zadoniczkowałam 4 (słownie: cztery) hostki i mam plecy mnie bolą jak staruszce 90-letniej ;:224
Stachu 1956

Re: Brzozowa Górka

Post »

Witam , wpadłem zwiedzic Brzozową Górkę .
Gratuluję nabytku.
andrzejek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2777
Od: 17 sie 2010, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kwidzyn

Re: Brzozowa Górka

Post »

Ela widac podobnie myślimy
Awatar użytkownika
martinez_82
500p
500p
Posty: 664
Od: 1 wrz 2008, o 10:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Brzozowa Górka

Post »

Przypuszczam ze skoro zapał jest to i plany wszystkie wykonasz po woli do celu tak jak u mnie to jest z roku na rok coś sie zminia , coś zostaje.
X_r-o
---
Posty: 2227
Od: 25 lis 2005, o 09:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Brzozowa Górka

Post »

Miniaturowe hosty to pewnie i pod porzeczkami znajdą cień :lol:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”