Moja Działeczka-sezon 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Iwona85Czeladz
50p
50p
Posty: 56
Od: 1 kwie 2010, o 11:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Czeladź

Re: Moja Działeczka-sezon 2

Post »

Marcin masz super hosty :D i świetne miejsce sobie dla nich wybrałeś ... ja na mojej działce kompletnie nie mam pojęcia gdzie moje poutykać ;:109
Pozdrawiam Iwona
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=33102
Kwiat jest uśmiechem rośliny. Peter Hille
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Moja Działeczka-sezon 2

Post »

Witaj Marcin ja zamawiałam na alegro hosty z 2 źródeł , z jednego są w porządku .
A z drugiego , gdzie zamawiałam 18 szt są tylko 2 rodzaje takich jak wcale nie zamawiałam ,są jasno i ciemno zielone chyba się wścieknę , bo muszę jeszcze raz kupować hosty , nie zostawię sobie tych śmieci przecież.

Genia
Awatar użytkownika
martinez_82
500p
500p
Posty: 664
Od: 1 wrz 2008, o 10:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Moja Działeczka-sezon 2

Post »

Gieniu Witaj ponownie. Ja kupowałem hosty u mnie na targu i jak na razie wygląda na to że tylko White father nie będzie tą co miała być. Reszta jak na razie ze zdjęć przypomina te wsadzonę żobaczymy jak się pózniej wybarwią.
Iwonko Witaj u mnie!! Co do miejsca to muszę ci przyznać że to było praktycznie ostatnie jak na razie wolne miejsce będe miał jeszcze jedno , ale nie wiem czy uda mi się je wykończyć w tym roku muszę najpierw naprawić ogrodzenie , bo sąsiad się nie kwapi jak na razie, a szkoda było sadzić teraz a pózniej podeptać przy pracach naprawczych. I tak będe musiał uważać, bo rosną tam już tawułki.
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika
jollla500
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10626
Od: 26 cze 2008, o 23:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Moja Działeczka-sezon 2

Post »

Bardzo ładnie Ci wyszła ta rabatka :lol:
Jolllinki ;:3Do Jollla500
Miłością moją są ogrody, wschody słońca i jego zachody......
Awatar użytkownika
maniusika
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5969
Od: 18 mar 2009, o 20:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Moja Działeczka-sezon 2

Post »

a ja dzisiaj dostałam chyba z 6 kęp host co prawda jednego gatunku ale takie olbrzymie kępy że trudno było ich udziwignąć ,,, posadziłam trochę pod lipką a trochę koło mahoni bo tam tylko zielsko rosło ...
zapraszam do mego ogrodu..Janka
Moje -marzenia-maniusika -IV
Mój album
Awatar użytkownika
martinez_82
500p
500p
Posty: 664
Od: 1 wrz 2008, o 10:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Moja Działeczka-sezon 2

Post »

Jolu Dziękuje zapraszam jak skończę :heja juz nie mogę się doczekać efektu końcowego.
Janka Ty to masz dobrzę 8-) ja niestety musiałem sam kupować i oczekiwać kiedy tak się rozrosną żeby je móc dzielić. A tak szczerze to jak pomyśle to chyba w moim ogrodzie działkowym nie widziałem jeszcze żadnych funkii :roll: Aż będe musiał z ciekawości w tym roku podpatrzeć.
Pozdrawiam Cieplutko Marcin
Lalcia
200p
200p
Posty: 284
Od: 23 lip 2009, o 13:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Moja Działeczka-sezon 2

Post »

MARCIN widzę że wiosna u ciebie na całego.Fajny pomysł na nową rabatkę i kompostownik. :wit
sj410
200p
200p
Posty: 320
Od: 17 sie 2009, o 18:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Moja Działeczka-sezon 2

Post »

Witaj Martinez. Podglądam już od dłuższego czasu te wspaniałe ogrody i działki. Gdy zobaczyłam ,że jesteś z Włocławka to się ucieszyłam boja też mieszkam we Włocławku, też mam działkę i zainteresowało mnie to gdzie robisz zakupy do nasadzeń. Cały czas podkreślasz, że na targu. Możesz napisać gdzie ten targ jest. Czy chodzi ci o ten tak zwany pchli targ? :D
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Moja Działeczka-sezon 2

Post »

Marcin dobrze że chociaż Twoje hosty są takie jak kupowałeś oprócz tej jednej a u mnie płakać się chce , która nie wychodzi jest taka jak poprzednie zwykłe zielone i jasno zielone
Awatar użytkownika
martinez_82
500p
500p
Posty: 664
Od: 1 wrz 2008, o 10:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Moja Działeczka-sezon 2

Post »

Lalcia kombinuje już jak mogę, żeby jeszcze upchać troszkę roslin. Kompostownik przerabiałem w tym roku na początku miał inne miejsce.
Gieniu może jeszcze się wybarwią z czasem , nie jestem ekspertem gdyż do zeszłego roku miałem 2 sztuki z czego jedna zgineła :? Mam taką nadzieję że tak wlaśnie się stanie. najlepiej to chyba brać kępy od sąsiada gdy go nie ma wtedy masz pewność jakie będą. A z doświadczenia wiem jak kiedys bylem u siebie w ogrodniczym ekspedientka sypała cebulki do innego pudełka niż miała. Druga ją opiep... że pomyliła a na koniec dodała z resztą kto zauważy czy to czarny tulipan czy czerwony .
Sj410 Co do sadzonek to często bywam na pchlim targu , bo nieraz jest okazja coś ładnego znaleść a tak to jeszcze w ogrodniczym na Długiej albo na Wiejskiej na końcu. A co do nawozów i różnych pomocy w opryskach czy zwalczaniu szkodników polecam ogrodniczy na Okrzei koło dworca.
Pozzdrawiam cieplutko Marcin
Jeszcze kilka wiosennych fotek:
Awatar użytkownika
martinez_82
500p
500p
Posty: 664
Od: 1 wrz 2008, o 10:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Moja Działeczka-sezon 2

Post »

Igor Witaj u mnie !! Muszę ci powiedzieć że tulipanów jest u mnie troszkę ale jak na razie własnie te w zeszłym roku zakupione zakwitły jeśli właśnie o nie ci chodzi. Jeden to tulipan Turkiestański z takimi drobnymi kwiatkami a te pozostałe nazwy nie znam ale miały być botaniczne.
Jeszcze kilka fotek wiosny :
Obrazek Obrazek Obrazek
sj410
200p
200p
Posty: 320
Od: 17 sie 2009, o 18:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Moja Działeczka-sezon 2

Post »

Martinez jeszcze jedno pytanie. Gdzie masz działkę? Bo ja mam na dawniejszym Dziadowie. To jest za Wieńcem.
Awatar użytkownika
martinez_82
500p
500p
Posty: 664
Od: 1 wrz 2008, o 10:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Moja Działeczka-sezon 2

Post »

JA mam w okolicach tamy
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”