Mój ogród

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
hinka1961
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 15
Od: 6 maja 2011, o 17:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Mój ogród

Post »

Poszukałam kilku zdjęć mojego ogrodu z ubiegłych lat , w tym roku mogę najwyżej zrobić zdjęcia zniszczeń jakie dokonał mróz - mam nadzieję , że to się niebawę zmieni
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
POZDRAWIAM Halina
Awatar użytkownika
Janneke
500p
500p
Posty: 707
Od: 21 kwie 2011, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: MÓJ OGRÓD

Post »

Jestem pierwsza :? ale super :wit

Witam serdecznie Hinko. Pierwsze zdjęcie mnie urzekło, a szczególnie hamak, który mi się marzy od zawsze...
Niestety, wszyscy mamy jakieś ogródkowe straty po mrozie, oby to już koniec niedobrej pogody...

Czekamy na następne zdjęcia :)
Monia68
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11672
Od: 25 wrz 2007, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: MÓJ OGRÓD

Post »

Halinko, witaj na forum :D
Ogród zapowiada się bardzo interesująco, chętnie obejrzę więcej zdjęć :) Napisz coś bliższego o swoim królestwie :)
Pozdrawiam Cię serdecznie :wit
Serdecznie pozdrawiam, Monika
AFRYKA
Mój ogród.
Awatar użytkownika
hinka1961
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 15
Od: 6 maja 2011, o 17:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: MÓJ OGRÓD

Post »

witaj
Ten hamak wisi właśnie na tym orzechu , który mróz tak strasznie potraktował :( , mam nadzieję , że teraz będzie już tylko lepiej
pozdrawiam
Awatar użytkownika
hinka1961
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 15
Od: 6 maja 2011, o 17:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: MÓJ OGRÓD

Post »

Przede wszystkim dziękuję za pochwały :D , a jeżeli chodzi o mój ogród poszłam w nim całkowicie na żywioł , nie znam nawet nazw połowy roślin , które się w nim znajdują . Niektóre otrzymałam od znajomych , inne kupiłam , ale nazwy gdzieś mi uleciały , jakoś tak instynktownie się nimi opiekuję . Mam nadzieję , że czegoś mądrego dowiem się tutaj , z tego co widzę są tu same ekspertki od ogrodnictwa ;:180 - nie to co ja :oops: . Właściwie dopiero po lekturze tutaj zdałam sobie sprawę jak mało wiem . Trafiłam tutaj bo martwię się o moje pomarznięte rośliny , z myślą , że dowiem się czegoś mądrego . Boję się o moje winobluszcze i orzechy włoskie ( o proszę , niektóre nazwy roślin znam :D ), tak im w maju listki pomroziło , że aż całe zczerniały i zwisają smętnie , niech mi ktoś mądry powie czy one będą żyły , czy to już koniec :(
pozdrawiam wszystkich serdecznie
Halina
Awatar użytkownika
gawronka
200p
200p
Posty: 290
Od: 10 kwie 2010, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: MÓJ OGRÓD

Post »

Witaj Hinko :wit hamaczek to moja miłość. Książka, hamak i kawka to wszystko czego mi potrzeba :heja A ogródek mimowolnie wyszedł świetny ;:138
Zapraszam do mnie : http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=41729" onclick="window.open(this.href);return false;
Marta
Awatar użytkownika
hinka1961
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 15
Od: 6 maja 2011, o 17:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: MÓJ OGRÓD

Post »

Dorzucam aktualne zdjęcia mojego ogrodu ( dzisiejsze ) .Zachęciła mnie do tego gołębica , która ma gniazdo na mojej starej śliwce porośniętej cmentarnym bluszczem , siedzi tam murem już drugi tydzień i nawet w te majowe mrozy nie opuściła gniazda ani na chwilę . Miałam przyciąć pousychane gałęzie , ale w takiej sytuacji muszę czekać , niech sobie wysiaduje bidula
a następne fotki dopiero kiedy drzewa wypuszczą nowe liście ( o ile wypuszczą :cry: )
pozdrawiam Halina
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
gawronka
200p
200p
Posty: 290
Od: 10 kwie 2010, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: MÓJ OGRÓD

Post »

Jakie piękne drzewa iglaste :shock: No cuda po prostu :uszy
Zapraszam do mnie : http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=41729" onclick="window.open(this.href);return false;
Marta
Awatar użytkownika
hinka1961
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 15
Od: 6 maja 2011, o 17:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: MÓJ OGRÓD

Post »

Iglaków jakoś u mnie mróz nie ruszył , a widziałam już strasznie pomarznięte tuje w wielu ogrodach po zimie , ale za to te moje biedne orzechy ... :cry:
Awatar użytkownika
hinka1961
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 15
Od: 6 maja 2011, o 17:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: MÓJ OGRÓD

Post »

co tam moje iglaki , te twoje hektary i jezioro to dopiero coś ...
Monia68
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11672
Od: 25 wrz 2007, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: MÓJ OGRÓD

Post »

Halinko, ogród masz piękny :D
Nie mam orzechów ani winobluszczu, ale nie martw się, wszystko odbije :) Zdarzały się u mnie tak późne przymrozki, że i dębom marzły liście. Po ok. dwóch tygodniach wypuszczają nowe. Pnącza zawsze odbijają od korzeni.
Te poduszki, o których pisałaś u mnie, to mech przyniesiony przez M z bagien.
Pozdrawiam Cię serdecznie :wit :D
Serdecznie pozdrawiam, Monika
AFRYKA
Mój ogród.
Awatar użytkownika
hinka1961
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 15
Od: 6 maja 2011, o 17:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: MÓJ OGRÓD

Post »

...no to odetchnęłam z ulgą , ale szkoda bo już były takie ładne , że aż miło było wyjść do ogrodu i popatrzeć na młode listki.
Tak myślałam , że te poduszki o które pytałam to mech , ale ty mieszkasz faktycznie w samym lesie więc pięknie sobie tam u Ciebie rosną
pozdrawiam
Halina
Awatar użytkownika
JolantaG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9576
Od: 3 lis 2008, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ostrzeszów,Wielkopolska

Re: MÓJ OGRÓD

Post »

Ogród piękny i dojrzały ,a straty po majowych przymrozkach wszyscy, niestety mamy .
Z przyrodą nie wygramy .Ja co mogłam to okrywałam .Pomarzły tylko ,a może aż ,drzewa owocowe,winorośle ,orzechy włoskie itp .Warzywa i mniejsze rośliny ozdobne miałam okryte ,więc szkód raczej nie ma . :?
Oby tylko, teraz nie nastąpiły susze ,bo czego mróz nie zmógł ,dopełni susza i będzie dopiero lament . :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”