U Przemka w ogródku.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Kermit40
ZBANOWANY
Posty: 564
Od: 19 wrz 2009, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: U Przemka w ogródku.

Post »

Witam na forum.
Naprawdę, uroczy zakątek ;:138 ;:138 ;:180 ;:180 ;:180
Tamaryszek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2749
Od: 13 lip 2009, o 20:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: U Przemka w ogródku.

Post »

Witaj Przemku ! No i proszę - Westerland...! Przecież mam ją już na liście do obowiązkowego kupienia ! Dziękuję , Kasiu ! A Przemek poznał imię swojej róży...
Pozdrawiam , Tamaryszek
Mój świat --- Wizytówka
isek
50p
50p
Posty: 68
Od: 1 kwie 2009, o 11:30
Lokalizacja: siemianowice sląskie

Re: U Przemka w ogródku.

Post »

Tak, ja również przyszłam się przywitać, mając nadzieję że moje Elfikowo kiedyś też będzie takim dojrzałym, pięknym miejscem.. Jest styczeń, mam działkę trzeci rok i co roku obiecuję nasadzić dużo kolorowych ale niestety.. :oops: jakoś nie wychodzi. Chyba jednak skuszę się na hortensję,widząc Twoje okazy to aż ślinka cieknie ;:63 .Pozdrawiam -Iza.
Awatar użytkownika
Matemax
1000p
1000p
Posty: 2281
Od: 14 sty 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: U Przemka w ogródku.

Post »

Przemek ogródek masz bardzo ładny a przy tych hortensjach białych wymiękłem. ;:100
Awatar użytkownika
przemekg
1000p
1000p
Posty: 1673
Od: 9 sty 2010, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: północne Mazowsze

Re: U Przemka w ogródku.

Post »

Dziękuje Wszystkim za odwiedziny i ciepłe słowa, dzięki Wam mam coraz więcej nowych pomysłów ostatnio zachwyciły mnie liliowce u Geni, myślałem że kwitną bardzo krótko a teraz dowiaduję się że mogą ponownie zakwitnąć- znajdą i u mnie swoje miejsce. Przed nadejściem mrozów postanowiłem wyznaczyć bardziej dokładniej szlaki komunikacyjne aby mieć pewność że za jakiś czas będzie jeszcze miejsce aby przejść. Wytyczam je kamieniami których mi nie brakuje nie wiem jaki będzie efekt zobacze wiosną. Teraz wszystko pod śniegiem i z budowy drogi nici, jesienią przeprowadziłem przez cały ogród meliorację bo teren był nieodwodniony a gleba cieżka to wiele roślin cierpiało, cały trawnik był rozkopany rowem na 1 m troche zarównane ale jeszcze osiada i wiosną do poprawki.
Pozdrawiam
Cz. I
Cz. II
Awatar użytkownika
przemekg
1000p
1000p
Posty: 1673
Od: 9 sty 2010, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: północne Mazowsze

Re: U Przemka w ogródku.

Post »

Zima w moim ogródku za dużo :x bieli, już bym nawet chciał żeby było błoto byle tego śniegu nie było
Obrazek
to tak z okna bo mrozi nadal
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
pieski bardzo pracowite lubia "przesadzać" roślinki
Obrazek
Pozdrawiam
Cz. I
Cz. II
Awatar użytkownika
przemekg
1000p
1000p
Posty: 1673
Od: 9 sty 2010, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: północne Mazowsze

Re: U Przemka w ogródku.

Post »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
taki zarys tych moich dróżek tutaj będzie rondo z klonem na srodku i różami przy nim to w planie
Pozdrawiam
Cz. I
Cz. II
x_m-i
---
Posty: 2658
Od: 19 cze 2007, o 09:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: U Przemka w ogródku.

Post »

Witaj Przemku, przejrzałem twój cały wątek. Masz spory i dojrzały ogród z dorodnymi krzewami. Hortensje, róże super, bardzo mi się podobają. A lilia wodna to normalnie gigant hehe Tak rozrośniętej jeszcze nie widziałem.
Awatar użytkownika
przemekg
1000p
1000p
Posty: 1673
Od: 9 sty 2010, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: północne Mazowsze

Re: U Przemka w ogródku.

Post »

Mateusz dzięki Twój ogród też niczego sobie zwłaszcza oczko wodne takie dopracowane moje to taki dołek zarośnięty lilią wodną, a z ta hortensja też tak miałem gdy zobaczyłem tą odmianę pierwszy raz w szkółce nie miałem jej na liście zakupów a wiedziałem że bez niej do domu nie wrócę, ciekawi mnie to Twoje wiśniowe winko robiłem kiedys ale owoce razem z pestkami i wyszło jakieś gożkie, zdecydowanie lepsze udaje mi się z owoców róży lub winogron.
Pozdrawiam
Cz. I
Cz. II
Awatar użytkownika
Matemax
1000p
1000p
Posty: 2281
Od: 14 sty 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: U Przemka w ogródku.

Post »

Z owoców róży ma specyficzny aromat, ja zawsze obstawiam jako wytrawne :wink:
Awatar użytkownika
przemekg
1000p
1000p
Posty: 1673
Od: 9 sty 2010, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: północne Mazowsze

Re: U Przemka w ogródku.

Post »

Marcin z tą lilią to było tak że rosła sobie przez kilka lat w wazonie na dnie oczka, które corocznie czyściłem wymieniałem wodę była nawet mała fontanienka i lilia była mała a glonów po takim czyszczeniu pełno rosło i któregoś roku przesadziłem lilie do worka jutowego bo w wazonie było pełno korzeni postawiłem na dnie i do oczka wsypałem całą taczkę ziemi przez tydzień było okropnie ale potem wszystko osiadło pojawiło się w wodzie dużo żyjątek glony przestały rosnąć a lilia ruszyła jak szalona rosła i rosła aż wszystko zarosła.
Mateusz ja robiłem jako słodkie i po dwóch latach dziwny aromat znikł, za to z aronii nie polecam może i zdrowe nawet ale ta cierpkość zostaje na zawsze.
Pozdrawiam
Cz. I
Cz. II
Awatar użytkownika
Matemax
1000p
1000p
Posty: 2281
Od: 14 sty 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: U Przemka w ogródku.

Post »

Z ARONII to polecam nalewkę jest przepyszna... oczywiście nie z samych :wink:
Grzegorz B

Re: U Przemka w ogródku.

Post »

Masz kawał zarośniętego ogrodu w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Czuję się tutaj bardzo swojsko :wit
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”