Pierwszy Ogródek Deissy

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Pierwszy Ogródek Deissy

Post »

OYO MóJ PIERWSZY ROK Z PRZYGODA KWIATKI I JA :oops: :lol: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekaA OTO NASI PRZYJACIELE PODWóRKA Obrazek Obrazek Obrazekpostaram sie jeszcze cos dodac jak najszybciej na koniec moje ostatnie malwy Obrazek Obrazek
Saraaa

Post »

Ja już Twój ogródek pochwaliłam, ale przecież mogę zrobić to jeszcze raz : świetnie sobie radzisz jak na początkującą ogrodniczke. chciałabym się dowiedziec czegos więcej o Twoim ogrodzie - opowiedz o nim :D :D :D

A jeżyk też jest słodki - zagościł jeden taki u mnie :wink:

pozdrawiam!!
saaga
500p
500p
Posty: 681
Od: 8 sie 2008, o 21:24
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubartów

Post »

Hej, zapowiada się śliczny ogródek. Będę do Ciebie zaglądać. A jakie miłe jeżyki u Ciebie goszczą :D . Pozdrawiam Cię serdecznie :!:
Pozdrówka - Aga
Mój ogród
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

mój ogródek hm... to moja kartka ktora probuje jak najlepiej zapelnic ale czy mi sie to uda? zobaczymy :) z waszym wsparciem na pewno bedzie mi łatwiej coz na razie niema w nim wiele ale z czasem będę sie starac zeby byl piekny Wiemy jakie sa roslinki drogie wiec na razie zagospodarowalam go tak jak moglam teraz dam jeszcze pare fotek tego co sie w moim malym zakatku znajduje.... jezyk jest u nas od dwóch lat i wlasnie wczoraj nas odwiedzil pod drzwiami jest tak oswojony ze praktycznie je z reki słodki zwierzak... ;:2
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazektu na koncu sa moje papryczki ktore jeszcze maja gdzie niegdzie kwiatki i arbuziki na razie malutkie ale moze urosna wiem ze to nie kwiaty ale kiedy kwitly tez pieknie wygladaly
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

na pierwszym zdjeciu na pniaczku byly piekne kwatuszki niestety sa narazone na wiatr i ostatnia wichura je troche poniszczyla prosze niepatrzec w glab ogrodka bo jak widac wiele jeszcze pracy w nim zeby byl ladny :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :)
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

NA KONIUSZEK MOJA PUPILKA I OZDOBA OGRODECZKA JAK W LATO LENIUCHUJE W MLECZYKACH :lol: :lol: Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

mam jeszcze prosbe jakbyscie mialy jakies pomysly badz rady co mozna posadzic w moim ogrodeczku np zeby zaraz po zimie juz bylo badz potem to prosze piszcie marzą mi sie tulipany sasanki krokusy przebiśniegi ale nie wiem kiedy sie sadzi :roll:
saaga
500p
500p
Posty: 681
Od: 8 sie 2008, o 21:24
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubartów

Post »

Jakie apetyczne brzoskwinki, aż mi ślinka cieknie na monitor. York - pomocnik piękny :D
Możesz we wrześniu posadzić cebulki tulipanów, krokusów, szafirków, szachownice - pięknie zakwitną wiosną :!:
Pozdrówka - Aga
Mój ogród
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

jej dziekuje za rade naprawde marza mi sie wlasnie te kwiatuszki ale nie mialam pojecia kiedy sie je sadzi super na pewno zasadze a bzroskwinka wlasnie w tym roku miala pierwsze owoce i sa naprawde duze i smaczne jest jeszcze drugie dzrewko ktore tez mialo owocki ale malo tylko 4 ale byly tak slodkie ze az za bardzo
Awatar użytkownika
Andzio
200p
200p
Posty: 271
Od: 5 maja 2007, o 19:23
Lokalizacja: woj.łodzkie

Post »

:lol: :lol: ...ciekawie...ciekawie...ciekawie...bardzo kolorowo,fajny płot-czasem go nie zmieniaj..cuda można zrobić przy takim płocie.
tulipanki,krokusy---i to różne kolory i odmiany...dużo bardzo dużo..
jest sporo ofert na allegro ale wstrzymaj się z kupnem do pażdziernika jest taniej,np za 100 cebul(mix kolorów) zaplacisz od 15-20 zł
Podam Ci namiary póżniej na gościa-sprawdzony.
pozdrawiam...i proszę daj wiecej fotek.. :wink: :lol:
Kocham moje Kochane Robaczki-tak słodko mówię o mojej kochanej rodzince!
Zapraszam do mnie
Awatar użytkownika
Jadzia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4497
Od: 28 cze 2008, o 17:39
Lokalizacja: Okolice Ełku

Post »

Witam serdecznie :lol:
Widzę ,że lubisz aksamitki fajnie wymyśliłaś tą rabatę i obsadziłaś śmierdziuszkami :lol:
kanny ładnie Ci kwitną oraz cynie
Piesek śliczniusi :lol:
Pozdrawiam Obrazek
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

dziekuje wam za te cieplutkie slowa Andzio ale w pazdzierniku nie bedzie za pozno zeby je posadzic? daj prosze oczywiscie namiary zawsze co sprawdzone to sprawdzone z allegro niesty sie juz nadzialam na cebulki frezji nic nie wzeszlo :cry: :cry:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”