Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ewa_rozalka
1000p
1000p
Posty: 6406
Od: 10 cze 2012, o 12:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Mirko wydaje mi się ,że świadomość ludzi w temacie choroby jest bardzo mała i dlatego ludzie paskudnie się zachowują bo trochę nie wiedzą jak się z tym zmierzyć ,ale na szczęście tych jest mniej .

Mireczko wiosna idzie chce czy nie chce ,jakoś to przetrwamy . ;:136
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16947
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Mireczko, przyszłam z ;:40 ,razem lepiej smakuje,,, ;:113 ,,"fajny"ten spacerek miałaś,podziwiam takich ludzi ,którzy musza 2 razy więcej pracy włożyć w wychowanie i dbanie dzieci z jakimiś chorobami, To prawda ,że macie trundną rolę przyzwyczaić społeczeństwo i tłumaczyć ...Podziwiam Cię ;:180 My często nie doceniamy ,jak mamy dobrze i łatwiej mając zdrowe,normalne dzieci ;:108 I ciągle wielu ,,,chce od nich więcej i czegoś innego,,, a wystarczy tylko kochać je ,mądzre wychowywać i akceptować je ze wszystkimi wadami;: ;:108
Awatar użytkownika
smirka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 978
Od: 6 lut 2009, o 12:44
Lokalizacja: Białogard

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Ewo masz rację co do znajomości tematyki,a to dlatego,że problemy z tą tematyką są poruszane i pokazywane w telewizji ale tylko od strony finansowej,co tez jest bardzo ważne,ale zamiast pokazać dzień codzienny i od złej strony i od dobrej,my nie chcemy litości ale zaakceptowania ,moi sąsiedzi na działce akceptują Anie,chociażby tym ,że witają się zarówno ze mną jak i z Anią,znają jej zwyczaje i krzyki nie robią już na nich wrażenia,ale weżmy taką sytuację,w naszym Domu Kultury w grudniu,miesiącu gdzie wszyscy przygotowujemy się na narodziny Jezuska były wystawiane Jasełka przez dzieci z Ośrodka gdzie Ania uczęszczała ale tylko do 25 roku,potem to już tylko dom,sam spektakl był rewelacyjny,zarówno młodzież jak i opiekunowie włożyli ogrom pracy,były zaproszone dzieci ze szkół i przedszkoli,oraz mieszkańcy i władze miasta ,niestety przyszło parę osób z miasta i władze z urzędu ale tylko na część oficjalną a na części artystycznej byli tylko wychowankowie ośrodka i rodzice ,pytam dlaczego?Nie zachwalam tego tylko dlatego,że to młodzież którą znam ale jeżeli oni zajmują wysokie miejsca i to w skali kraju to znaczy że są dobrze przygotowani,....no cóż życie.

-- Cz 21 lut 2013 08:50 --

Aniu jasne .że kawa w towarzystwie lepiej smakuje :D miło,że wpadłaś :wit ,kochajcie swoje dzieci i cieszcie się nimi bo jak wam pouciekają na swoje to będzie ciężko ;:145 ,może to i dobrze ,że Ania taka jest to chociaż ona mi zostanie i nerwa popsuje ale i wiele radości dostarczy,bo starsza dwójka moich dzieci już na swoim , oj taka to nasza rola matki ;:196
Awatar użytkownika
janka53
200p
200p
Posty: 386
Od: 15 paź 2012, o 17:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Bo ty Mirko jesteś kochająca mama , jest ci ciężko ,a i tak kochasz.Moja sytuacja trochę inna,matka zostawiła 3 córki.
15 lat i bliżniaczki 9 lat .Sama gdzieś po melinach się szlaja i po rowach leży pijana policja ją zgarnia ale to nic jak przyszła
do dzieci to pieniądze im ukradła .Jedna z bliżniaczek urodziła się bez dłoni ,a tak to mądre dzieci ,starsza się wstydzi
brzuch ją boli .Cała robota spadła na mnie .Ja zdrowia nie mam ,ale nie dam dzieci na poniewierkę.Sąd przyznał dzieci
ojcu to syn więc pomagamy bo tak trzeba. ;:196 .
Zapraszam janka53.Moje początki. :D
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=62377" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
smirka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 978
Od: 6 lut 2009, o 12:44
Lokalizacja: Białogard

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Janeczko,dacie radę,będę Wam kibicować ;:138 ,dziewczynki już duże i Tobie pomogą :D tak myślę,szkoda dzieci bo najstarsza teraz potrzebowała by wsparcia mamy wchodząc w dorosłe życie ma na pewno dużo pytań,wiadomo pierwsze miłosne uniesienia o których chciała by porozmawiać,.....takie życie nigdy nie wiemy co będzie za rogiem,dlatego ja nauczyłam się żyć i cieszyć chwilą.
Pierwsze leki już zażyłam na niedoczynność tarczycy,więc zapraszam na kawę,następne leki na nadciśnienie dopiero o 8 :D ,świat trzeba brać jakim jest i wtedy życie będzie piękne :heja ,tylko żeby zima się już skończyła. ;:223
Awatar użytkownika
ewa_rozalka
1000p
1000p
Posty: 6406
Od: 10 cze 2012, o 12:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

dzień dobry Mireczko ,widzę,że mamy te same choroby.Zaczynam dzień od Letroxu ,na tarczycę a potem dobija się nadciśnienie o swoje leki , no a potem jest kawa . :D
Awatar użytkownika
smirka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 978
Od: 6 lut 2009, o 12:44
Lokalizacja: Białogard

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Tak Ewciu,my jak te noworodki tylko one co trzy godziny mleczko a my jakieś tabletki :;230 ,ja mam niedoczynność i biorę letrox 100,czasami muszę redukować jak zaczynam "puchnąć",do tego coś bym jeszcze dołożyła np jestem po dwóch ablacjach wpw lewej komory serca,o kręgosłupie nie wspomnę ale muszę się leczyć bo z chorą mną to rodzina by zwariowała,ja sama siebie chorej nie znoszę,nie wiem czy wszyscy tak mają?ale moje kochane zielsko zawsze poprawia mi humor,i potrafię to wykorzystać u mojego M ;:196
Awatar użytkownika
lora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10603
Od: 25 maja 2010, o 13:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

:wit przyszłam z rewizytą widzę ogród w moich klimatach i mamę borykająca sie z trudami każdego dnia...
ucałuj Anię od jednej forumki...nic nie jest mi obce o czym piszesz...trzeba kochać wszystkie dzieci i dzięńkować Bogu za każdy dany nam dzień...
..porzeczki białe rany kiedy ja jadłam... ;:224 piękne lilie ja też nie wykopuję na zimę...a pelargonia o kolorowych
listkach zjawiskowa...będę wpadać do Ciebie jak pozwolisz i śledzić Twoje poczyniania w ogródku...
a za oknem u mnie zimno , śnieg wiatr i -6chyba...a może i więcej...
pozdrawia Misia

Ogrodowe wątki Misi
Awatar użytkownika
smirka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 978
Od: 6 lut 2009, o 12:44
Lokalizacja: Białogard

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Witaj Misiu,Zaglądaj kiedy chcesz,dzięki za buziaka dla Ani,nie dała mi dzisiaj pospać bo jakoś nie mogła spać,nie płakała nic ją nie bolało po prostu nie chciało jej się spać,a że ja śpię jak mysz pod miotłą to i jestem nie wyspana,na szczęście mąż ma dzisiaj wolne to może położę się w dzień :D ,co do problemów to sobie je posegregowałam na ważne i mniej ważne,i jest mi łatwiej.
U mnie też zimno i buro ale mam naklejone słoneczko na drzwiach :D a co tam trzeba trochę poimprowizować bo inaczej można zwariować,no i poprawiam sobie humor jakimś nowym kwiatuszkiem :D ,kocham ogród to mój najlepszy przyjaciel i psycholog
Całuski dla maluszka ;:196
Awatar użytkownika
ewa_rozalka
1000p
1000p
Posty: 6406
Od: 10 cze 2012, o 12:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Mirko daj jej buziaka i ode mnie. ;:108
Awatar użytkownika
smirka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 978
Od: 6 lut 2009, o 12:44
Lokalizacja: Białogard

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Dzięki Wam mam dzisiaj całuśny dzień :D
Awatar użytkownika
lora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10603
Od: 25 maja 2010, o 13:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Mirko jutro zerkaj na pw. mam pewny pomysł żeby zaoszczędzic Twój kręgosłup... :)
..a i dla mnie ogród jest odskocznią od codzienności...
pozdrawia Misia

Ogrodowe wątki Misi
Awatar użytkownika
smirka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 978
Od: 6 lut 2009, o 12:44
Lokalizacja: Białogard

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Czekam na podpowiedż,bo właśnie już trzeci dzień kręgosłup pęka mi na pół,leki już nie skutkują ,a jestem dopiero 2 miesiące po zabiegach a zabiegi można mieć co trzy miesiące.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”