Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smirka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 978
Od: 6 lut 2009, o 12:44
Lokalizacja: Białogard

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Janeczko na tę puchatkę stosowałam chemię ,włosy do dziur wkładałam łodygi róż z kolcami zalewałam wodą i tę mąkę a one na to jak na lato ;:173
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

W Karlinie raczej cicho i spokojnie mam siostrę 7 km od Karlina w stronę Gościna :D ale dojazd to też problem Powinno być na miejscu ,by ułatwić a nie utrudniać ale nasze realia są mało pomocne dla niepełnosprawnych.Zdrowia wiary i ogromnego samozaparcia ,które masz Mireczko. :D ;:196
Awatar użytkownika
smirka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 978
Od: 6 lut 2009, o 12:44
Lokalizacja: Białogard

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Beciu jeżeli chodzi o dojazd to nie będzie problemu ponieważ ośrodek ma swój autokar i zabierają dzieci prosto z pod domu,tak było jak Ania dojeżdżała do Kowalek a to było 40 km od nas,była tam od 8 do 16 ,czasami była tak zmęczona ,że o 18 już szła spać więc żeby choć trochę pobyła z nami jechaliśmy z nią do marketów :D
Awatar użytkownika
lora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10604
Od: 25 maja 2010, o 13:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Mirko trzymam kciuki za szkołę 7km to nie jest daleko a jak będzie autobus to cudownie...
tak pięknie siedzi Ania ;:196 tak daleko byliście z nią ale to było wyzwanie ogromne dla Was ;:138
pozdrawia Misia

Ogrodowe wątki Misi
Awatar użytkownika
ra_barbara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2180
Od: 15 sty 2010, o 10:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Już świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Mirusiu Witam Cię bardzo serdecznie.Wpadłam do Ciebie bo zobaczyłam że jesteś z Białogardu, a to miasto z moich dziecinnych lat, gdy jeździłam tam na zakupy...daaawno to było bardzo.
Podziwiam Ciebie ;:196
Ania Twoja cudna
Pozdrawiam Was cieplutko ;:167
becia123 pisze:W Karlinie raczej cicho i spokojnie mam siostrę 7 km od Karlina w stronę Gościna :D ale dojazd to też problem Powinno być na miejscu ,by ułatwić a nie utrudniać ale nasze realia są mało pomocne dla niepełnosprawnych.Zdrowia wiary i ogromnego samozaparcia ,które masz Mireczko. :D ;:196
a ja mieszkałam w Karlinku z moją mamą, kilka km. od Karlina :D
Abyście tylko potrafili położyć kwiaty pomiędzy smutnymi liśćmi życia! aktualny Co w trawie piszczy-2014-2017
Cz.1. cz.2. cz.3.Dziergam...bo lubię
Awatar użytkownika
janka53
200p
200p
Posty: 386
Od: 15 paź 2012, o 17:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Mireczko was też zasypało na biało ? Nie wiedziałam że Karlino tak blisko od Białogardu .W mediach tyle mówią o pomocy to szkoda słów,jak przyjdzie co do czego to człowiek zostaje sam albo traktu.ją jak zło konieczne.Boże jak ty kochasz swoją córeczkę ;:196
Zapraszam janka53.Moje początki. :D
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=62377" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
smirka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 978
Od: 6 lut 2009, o 12:44
Lokalizacja: Białogard

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Misiu,oj gdyby znowu Ania mogła jeżdzić do ośrodka to odległość nie ma znaczenia,bo autobus który dowoził je do ośrodka to naprawdę wesoły autobus,śpiewy i zabawy :heja ,natomiast lot do Irlandii to było wyzwanie ,baliśmy się jak Ania zniesie lot,wszystko było ok ale lądowanie okropne ale jakoś się udało :D
Basiu jaki świat mały ,witam Cię w moim wątku i zapraszam na stałe :wit ,dziękuję za miłe słowa o mojej Andzi
Janeczko oj zasypało,najgorzej bo moja córka dojeżdża do pracy do Gryfic a to 80 km, :cry: tak kocham Anię dla niej zrezygnowałam z kariery a moje życie jest poukładane pod nią,ale myślę ,że nie tylko ja ją kocham ;:108 ,my matki tak mamy prawda Misiu?
Awatar użytkownika
lora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10604
Od: 25 maja 2010, o 13:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Mirko to prawda ja też zrezygnowałam z dość podobno intratnego zawodu i nie żałuję ..cała radość w mnie
jest jak usłyszę rano "moja mama"... :)
pozdrawia Misia

Ogrodowe wątki Misi
Awatar użytkownika
smirka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 978
Od: 6 lut 2009, o 12:44
Lokalizacja: Białogard

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Misia to Twój syn mówi?cudownie ,bo ja od Ani nigdy nie usłyszę tego słowa Ania nie mówi, :( ale za to super szkudzi ,porusza się po podłodze czołgając się :D jak w wojsku,a wtedy chwila nieuwagi i obrus ze stołu ląduje na podłodze ,muszę ją bardzo pilnować i tego aby w zasięgu jej ręki nie było mniejszych przedmiotów aniżeli jej buzia bo to właśnie tam ląduje wszystko co znajdzie na swojej drodze ,nie potrafi gryżć ,jedzenie musi mieć miksowane konsystencji papki a karmić muszę ją na pół leżąco,największy problem mamy z załatwianiem,przerabiałam już wszystkie skuteczne wersje od wody surowej na czczo,woda z sokiem z cytryny,kiwi,figi suszone,sok z suszonych śliwek, aktiwię ,a otrąb i siemienia lnianego w połączeniu z jabłkiem zjadła chyba tony,efekt krótkotrwały,i znowu muszę coś wymyśleć,pilnuję tego bardzo aby wypróżnianie następowało minimum co 2 dni,bo inaczej jest ciężko,a jeszcze lekarz nastraszył mnie ,że może dojść do pęknięcia jelita,tego czarnego scenariusza bym nie chciała ,dlatego każda kupka jest skrupulatnie odnotowana w kalendarzu.jedynie w sezonie truskawkowym nie mamy tego problemu.
całuski dla Ciebie i synusia.
Awatar użytkownika
janka53
200p
200p
Posty: 386
Od: 15 paź 2012, o 17:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Mireczko to kiedy masz czas dla działki ?JA jednak marudzę w porównaniu do was ,Oliwka nie ma dłoni lepiej radzi sobie tym kikutem od Elizy.Co napisać o ich matce że nie zasługuje na słowo mama. ;:108 Jestem dla was pełna SZACUNKU. ;:180 .
Zapraszam janka53.Moje początki. :D
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=62377" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
smirka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 978
Od: 6 lut 2009, o 12:44
Lokalizacja: Białogard

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Janeczko my z mężem mamy odmienne pasje ,ja zielsko a mąż wędkowanie,próbował mnie namówić na to wędkowanie ale to nie dla mnie,więc nawzajem się uzupełniamy,jadę czasami z nim ale jak jest ciepło i tylko nad jedno jezioro Hajkę,bo tam są jagody i grzyby i jest gdzie posiedzieć,i jak mąż ma wolne od pracy to się tym wolnym dzielimy,mąż też zostaje z Anią jak mam więcej pracy na działce ,sianie bądż plewienie,ale jak jest już wolna sobota i pogoda na to pozwoli to mąż może mnie szukać w łóżku o 5 bez efektu :;230 ,mnie już nie ma ,jestem na moich hektarach :D ,zresztą Ania lubi być na działce ma swoje miejsce na materac,nie lubi jak jest zbyt daleko ode mnie ,chociaż czasami ma zły dzień i z działkowania nici bo ma potwornego nerwa,no jest w końcu kobietą ;:1
zbyszek50
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1186
Od: 13 gru 2009, o 15:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

A gdzie jest jezioro Hajka ja znam tylko Byszyno kolo Bialogardu!
Awatar użytkownika
smirka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 978
Od: 6 lut 2009, o 12:44
Lokalizacja: Białogard

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Zbyszku Hajka jest w Niedalinie,jak dzieciaki były młodsze co roku jeżdziliśmy tam pod namioty,aż któregoś razu stwierdziłam że dzieci urosły albo namioty się skurczyły :;230
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”