Ogródek Olgi - Olga00

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Olga00
500p
500p
Posty: 720
Od: 4 maja 2008, o 19:02
Lokalizacja: Dolnośląskie

Post »

Witaj Andrzeju :wit To nie jest działka. Ogródek mam koło domu. :lol:

Obrazek

Następny irysek

Obrazek

Dzisiaj mój.... jak to się pisze na forum mój mąż czy mój M ? ;:7 ułożył kostki na ścieżkach między grządkami na warzywniaku. Mam nadzieję, że nie będą zarastać chwastami.

Bogusiu serdecznie zapraszam ;:18
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

_oleander_ to się M wziął do roboty,co ty mu obiecałaś? Przyznaj się. ;:168
Awatar użytkownika
darob66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1471
Od: 25 sie 2007, o 22:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mokra/Lubsko woj.lubuskie
Kontakt:

Post »

Witaj Olu :D ;
bardzo ładne Masz iryski i gozdziki też są cudne.Cały ogródek jest śliczny :D
Zyczę samych przyjemności i dużo Słońca.
Pozdrawiam Marzena
Olga00
500p
500p
Posty: 720
Od: 4 maja 2008, o 19:02
Lokalizacja: Dolnośląskie

Post »

Witam wszystkich. Dziękuję Marzenko, że odwiedziłaś mój ogródek. Czasami potrzebne są miłe słowa żeby uwierzyć w siebie, że robimy coś co się komuś i nam bardzo podoba. Mój ogród wymaga jeszcze dużo pracy, ale to jest rozłożone na kilka lat. Teraz muszę uporać się z rabatkami. Chciałabym mieć kwiaty, które kwitną od wczesnej wiosny do późnej jesieni, ale nie wiem jakie. Dobrze, że jest to forum, tu można się dużo dowiedzieć.
Obrazek
No i oczywiście wracając z pracy przechodziłam koło kwiaciarni i co zobaczyłam ;:49 żółte goździki.
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

No Olu,masz już wszystkie kolory tych kwiatuszków. ;:2
Olga00
500p
500p
Posty: 720
Od: 4 maja 2008, o 19:02
Lokalizacja: Dolnośląskie

Post »

Witam Bogumiłko :wit Mam tylko sześć kolorów tych goździczków, ale wiem, że są jeszcze takie, których nie mam, a bardzo, bardzo ;:26 ;:26 ;:26 chciałabym mieć. ;:112
Olga00
500p
500p
Posty: 720
Od: 4 maja 2008, o 19:02
Lokalizacja: Dolnośląskie

Post »

Witam wszystkich forumowiczów. Po wizycie u teściów wzbogaciłam się o kolejnego orlika.
Obrazek

Zakwitły kolejne iryski.

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
kamixsa
200p
200p
Posty: 358
Od: 12 kwie 2008, o 17:32
Lokalizacja: Lubin

Post »

witaj Olgo ja też jestem z dolnego śląska :lol: wspaniale zaczynasz masz już tyle kwiatów no i piękny warzywniak :P :P
Pozdrawiam - Krystyna
Wiejski ogród - kamixsa
Olga00
500p
500p
Posty: 720
Od: 4 maja 2008, o 19:02
Lokalizacja: Dolnośląskie

Post »

Witaj Krysiu. Mój warzywniak już jest prawie pusty przez ślimaki. Zostały tylko buraki, fasola i szczypior. Marchew, pietruszkę, koper i sałatę pozjadały. Mam nadzieję, że już się najadły i pójdą dalej :lol: Cieszę się, że odwiedziłaś mój ogródek, choć nie ma się czym chwalić, patrząc na ogrody innych forumowiczów. Zaraz pójdę pospacerować po Twoim królestwie. ;:65
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

Oleńko,ślimaczyska też odwiedziły mój ogródek i najadły się do syta.Mam nadzieje,że zostawią troszkę dla nas,bo jak tak dalej pójdzie to ogórki i zieleninkę będę kupować w sklepie. ;:99
Olga00
500p
500p
Posty: 720
Od: 4 maja 2008, o 19:02
Lokalizacja: Dolnośląskie

Post »

Witam wszystkich oglądających mój ogródek.

To jest prezent, który otrzymałam od koleżanki i jej męża. Obrazek
Odwiedzili mnie w sobotę, był grill, słonko grzało a później przegonił nas deszcz ;:47 Dzisiaj rano szybciutko pobiegłam do miasta żeby kupić coś do skrzynki. Na tych kwiatkach nie skończyło się, kupiłam jeszcze lobelie na balkon.

Obrazek

Oraz podwójny irysek. Jako początkująca ogrodniczka spotkałam się z czymś takim po raz pierwszy :)

Obrazek
Awatar użytkownika
empuza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4299
Od: 4 cze 2007, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Witaj Olu :)
Bardzo ładny początek :!: Iryski piekne a goździki :shock: cudo. Jak byłam w zeszłym roku w Swornegaciach to widziałam takie wysokie goździki u jednej Pani w ogrodzie. Wygladałay nieziemsko :shock:
Na ślimaki proponuję Ci taki niebieski proszek (niestety nie pamiętam nazwy), wysypuje się wokół grządek a na drugi dzień idzie się z wiaderkiem i zbiera skorupki.
Wpadnę jeszcze do Ciebie :)
"Gdy w jednym domu światło gaśnie i ogród przestaje żyć, w drugim rodzi się nowe życie."
Empuzka i jej ROD-wy świat-rok 2012
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

Olu,a co tam w tej skrzyneczce posadziłaś? ;:84 Widzę,że cię wkręciło to forum.Ja rano jak wstaje,to robię ;:40 kawunię i szybciutko na ;:27 a potem biegiem po mieszkaniu,bo muszę nadrobić zaległości :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”