Pierwsze koty za płoty VI

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Pierwsze koty za płoty VI

Post »

Iwonko, Kochana ;:196 Przede wszystkim życzę Tobie i całej Twojej rodzince uporania się z wszelkimi problemami zdrowotnymi ;:4 Piszesz o operacji eMa i o tym, że Ciebie też to czeka. Będę trzymała mocno kciuki aby wszystko dobrze się ułożyło. Mam nadzieję, że w Twoim przypadku to nic poważnego? Przykro, że dopadł Cię covid i musisz siedzieć w odosobnieniu. Obyś jak najszybciej wyzdrowiała ;:4
Miło było zobaczyć Twoją twarz :D Wycieczka w Bieszczady pomimo psikusów pogody była na pewno udana.
Działkowe ujęcia jak zawsze wspaniałe. Szczególne wrażenie robią niesamowite trawy ze srebrnymi kłosami ;:215 Ile lat trzeba czekać na tak dorodne okazy?
Popatrz, a ja nie miałam pojęcia, że magnolia może wydać owoce ;:oj
Na koniec zostawiam sobie pochwałę mydełek. Nie tylko piękne kolorystycznie, ale i super ozdobione ;:138 Zdolna z Ciebie kobietka ;:63
Ściskam Cię mocno i samych pozytywnych myśli ;:196
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11681
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Pierwsze koty za płoty VI

Post »

Iwonko jak dobrze, że się odzywasz :wit Życie potrafi dać w kość ,ale razem wspólnie dacie radę.Życzę Wam zdrówka, abyście się uporali z przeciwnościami losu. Też miałam covida i moja rodzinka , do dziś wieczorem trochę mam kaszel.
Piękną wycieczkę sobie z M sprawiliście, trzeba korzystać z życia.Bieszczady mi nie znane, ale miło pooglądać fotografie.
Zimowe szaty na Twoich zdjęciach to raj dla oczu i te kontrasty, które pokazujesz.
Mydełka rewelacyjne, no zdolna jesteś niesłychanie ;:63

Pozdrawiam serdecznie:)
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Pierwsze koty za płoty VI

Post »

Fajnie, że jesteś ;:196
W życiu już tak jest, raz pod wozem, raz nad. Życzę aby wszystko się wyprostowało. I trzymam kciuki za leczenie. Ja tej zarazy jeszcze nie miałam, ale codzienna walka z nią i tysiąc nowych obowiązków w pracy mnie wypala :(
Bieszczady są cudne, zazdroszczę wypadu.
Po minach widać, że wycieczka udana.
:wit
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2817
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Pierwsze koty za płoty VI

Post »

Iwonko, cieszę się, że znowu jesteś z nami, tylko przykro, że masz czas przez obrzydłego wirusa ;:168 Oby ten rok, po kiepskim początku, przyniósł Wam już tylko dobre chwile ;:196
Działeczka jesienna pięknie kwitnąca ;:138 , a i zimowe obrazki ze śniegiem piękne ;:333 . Chociaż śnieg najbardziej lubię na zdjęciach ;:306 , to teraz go wypatruję, żeby chociaż odrobinę okrył ogród, no chyba, że będzie już wiosna :tan
Logo Twojej manufaktury urocze ;:167 , a zapach mydełek czuję do dziś ;:196
Ciekawe, którędy jechaliście w Bieszczady, bo niedaleko ode mnie biegną dwie trasy w ich stronę.
Miętę przywiozłaś tylko w formie surowca czy też do zadomowienia na działce? Kiedyś taką dziką, o aromacie nieporównywalnym do żadnej uprawianej w ogrodzie, miałam przez kilka lat. Jednak jak sama pojawiła się niespodziewanie, tak samo zniknęła ;:174
Wracaj szybko do zdrowia, Iwonko i popisz coś częściej ;:196
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
sauromatum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1697
Od: 18 maja 2010, o 08:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Pierwsze koty za płoty VI

Post »

Te mydła wyglądają naprawdę rewelacyjnie :)
Współczuję choroby - oby niebawem wszystko się wyprostowało. Dużo zdrowia życzę :)
Owoce magnolii według mnie są bardzo ozdobne - niektóre magnolie co roku są obsypane szyszkami z dużą ilością nasion. U Ciebie widzę, że nasion tez bardzo dużo :)
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Pierwsze koty za płoty VI

Post »

Iwonko podziwiam, że dałaś radę w tych Bieszczadach, zwłaszcza jak zobaczyłam zdjęcie tego błota na szlaku ;:oj Brawo ty ;:63 Mam nadzieję, że ten planowany pobyt w szpitalu to nic poważnego?... Zdrówka życzę, aby wystarczyło go na wszystkie twoje pasje ;:333
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Pierwsze koty za płoty VI

Post »

Tak się cieszę, Iwonko, że po poważnych perturbacjach związanych z przebytą operacją dajesz radę chodzić po górskich szlakach. :D Wielkie słowa uznania dla Twego uporu i samozaparcia. ;:138
Bieszczady są cudowne, zresztą góry to moje ukochane tereny, ;:167 które w młodości schodziłam wzdłuż i wszerz. Teraz też chętnie bym sobie połaziła choćby po dolinach, gdyby nie to, że M już nie daje rady i w związku z tym mogę sobie połazić po mieście, po lesie i po działce. :lol:
Miło Was poznać, ;:215 tym bardziej że ja sobie Ciebie zupełnie inaczej wyobrażałam. W mojej wyobraźni miałaś ciemne włosy.
Nie wiem, skąd mi to przyszło do głowy, ale przyszło. ;:7
Widzę, że jeszcze nie znudziła Ci się produkcja mydełek i manufaktura rozwija się nawet mimo choroby. Pachnącymi kosteczkami oszczędnie gospodaruję ;:180
Przykro mi, że musisz znosić izolację nawet od najbliższych, ;:174 domyślam się jednak, że korona nie męczy Cię zbyt mocno, życzę więc szybkiego powrotu do zdrowia, byś nie musiała tęsknić do bezpośrednich kontaktów międzyludzkich. ;:167
Jesienna działeczka prezentowała się prawdziwie jesiennie, ;:333 a owoce i nasiona magnolii to dla mnie ogromne zaskoczenie. ;:111 Nigdy u nikogo u nas - a są na działkach bardzo już wiekowe drzewa - takich cudeniek nie widziałam.
Fotograficzne pamiątki z rowerowych wypraw bardzo urokliwe. ;:215 Ty zawsze znajdujesz ciekawe obiekty do uwiecznienia na zdjęciach. ;:63

Trzymaj się, Kochana, wracaj do zdrówka i niech Wam wszystkim w rodzince szczęście sprzyja, dając już tylko radość życia. ;:cm ;:cm
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Pierwsze koty za płoty VI

Post »

:wit

Iwonko a wiesz że ja ten weekend spędziłam w Bieszczadach, jest tam uroczo , latem pięknie ale i zimą jest co podziwiać, brawo dla Was że po tym błocie daliście radę ;:138 ;:138 .
Choroby współczuję, sama wiem jak się z nią borykałam, oby przeszła łagodnie tego z całego serca Ci życzę ;:196 ;:167

Jesienne zdjęcia z działki urocze jak zawsze Twoje foty ;:138 Nawet nie wiedziałam że Magnolia ma takie szyszki, bo nie mam jej u siebie, ciekawe czy urośnie jakaś sadzonka z takiego nasionka? Ciekawa jestem czy kwitła Ci jeżówka którą Ci posłałam, czy przetrwała?
Zima urokliwa, ale jeszcze jakby ten śnieżek posiedział trochę... i niechby zima była zimą a nie to co się teraz dzieje, taka jesień ciągle ;:222
Iwonko oby ten rok chociaż zaczął się nie ciekawie był bogaty w dobre wydarzenia i by wszystko dobrze się potoczyło zdrowotnie i ogródkowo ;:196
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Pierwsze koty za płoty VI

Post »

Iwonko w produkcji mydlanej doszłaś do perfekcji ;:215 Widać jak stosowanie takich mydełek Wpłynęło na Twoje oblicze, wyglądasz jak nastolatka ;:215
Bieszczady to piękne tereny, szkoda że powoli tracą swoją dzikość, coraz więcej ludzi się tam osiedla.
Życzę zdrówka, nie poddawaj się, głowa do góry ;:196
Brakowało mi bardzo Twoich pięknych opowiadań, proszę pisz jak najwięcej. Oczywiście opisy muszą być ze zdjęciami.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Pierwsze koty za płoty VI

Post »

Iwonko szkoda, że Bieszczady przywitały Was zimnem i deszczem. ;:174 Są takie piękne gdy słońce oświetla przebarwione lasy.
Magnoliowe nasiona śliczne, jakoś nigdy ich nie poznałam.
Szałwia Amistad jest urocza. ;:oj Gdyby była byliną musiałabym ją mieć w ogrodzie. Jakoś coraz mniej mam cierpliwości do wysiewów. ;:173
Za pięknymi daliami wypatrzyłam Twój ulubiony pojazd. :)
Mydełka jak dzieła sztuki. Niezmiennie podziwiam Twoją pracowitość i kreatywność. ;:180
Zdrowia i ciepłej, słonecznej wiosny, żebyś mogła cieszyć się przejażdżkami rowerowymi. ;:168
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Pierwsze koty za płoty VI

Post »

Iwonko uśmiałam się, że ja ze swoim lenistwem jestem w stanie kogoś do czegoś zmobilizować ;:306 Przede wszystkim cieszę się, że po wszystkich przejściach wyglądasz ślicznie i masz dobrą kondycję ;:63 ;:63 Ja tez byłam bardzo dawno temu w Bieszczadach, ale ciągle wspominam je bardzo mile. Jeździliśmy wtedy z dziećmi, a potem (jak nawet najmłodsze z dzieci) zaczęły same zdobywać szczyty, to nam rura zwisła ;:218 i ciągle powtarzam jakby to było bliżej...
Działka przed snem wyglądała całkiem ładnie, a jesienne zdjęcia z wycieczek rowerowych przebiły nawet te bieszczadzkie! Mydełka cudaśne, ale jakie wykończenie ;:215
Zima trzyma mnie w domu, a Ciebie covid ;:oj najważniejsze, że czujesz się dobrze więc życzę zdrowia i pozdrawiam serdecznie ;:167
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3197
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Pierwsze koty za płoty VI

Post »

Iwonko, jak miło Cię zobaczyć :D Ty to jesteś dzielna kobietka! Tyle na Ciebie spadło a i tak maszerowałaś po szlakach, robiłaś mydełka, robiłaś kilometry na rowerze ;:215 . Oby teraz, z Twoim i rodzinki zdrowiem, było już tylko lepiej. Zapatrzyłam się na mydełka, które zrobiłaś. To prawdziwe dzieła sztuki! Jakie kolory, jaki piękny rysunek na każdej kostce ;:180 . Słup ogłoszeniowy z wymianą butli niezwykle gustowny :wink: .
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Pierwsze koty za płoty VI

Post »

Piękne mydełka.Na zdjęciu to na pewno Ty??
U nas nastała prawdziwa zima.W nocy dosypało śniegu.Rano było mrożno,ale niebo od rana jest czyste i słoneczko pięknie świeci.
Iwonko życzę dla Was dużo,dużo zdrowia. ;:168
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”