Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alu czyżbyś już miała to miejsce wymarzone, nie ma Cie ostatnio na forum, to myślę, że ze szczęścia działacie już na nowym miejscu. Napisz coś i pokaż nowy Raj.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11687
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alu co tam u Ciebie? Czyżby nareszcie cieszysz się z nowego miejsca?
Ciepełko się zbliża, pewnie na działce szalejesz ;:oj

Pozdrawiam serdecznie :D
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Witajcie kochane nie ma mnie ostatnio na forum bo pracy mam po same uszy i w dodatku same smutne wieści ;:145 . Dom wybrany już umowa spisana i dzień przed notariuszem kobieta się wycofała ze sprzedaży wszyscy wściekli. To Już trzeci dom poszedł mamy już dość. Na sprzedaz domów nie ma przez te wojnę, tragedia, ale szukamy dalej i jak na razie zostało mieszkanie w blokach. Pogoda się zrobiła więc ruszyłam też na działkę skopane już mam, wszystkie grządki wyplewione, róże przycięte i grządki zrobione bo przygotowane do siania i sadzenia, a w domu pomidorki przepikowane i rosną. Było sporo pracy bałagan, pełno ziemi wszędzie, ale już posadzone posprzątane. W między czasie przyszła do mnie pani grypa, ale już sobie poszła no prawie trochu katar jeszcze został i chrypka. Kupiłam sobie nowy opryskiwać ten stary po tamtym właścicielu już coraz gorszy więc czas na nowy. Dziś zastanawiam się nad wertykulatorem jadę do miasta może zrobię sobie prezent jak znajdę coś fajnego. Pozdrawiam wszystkich wpadnę do was zobaczyć co tam słychać w szerokim świecie i na waszych ogródkach pamiętam o was tylko czasu na razie brak. Przesyłam ;:196 i duzo ;:3

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Murarki już wystawione w swoim domku.
Obrazek

cebula i czosnek rośnie
Obrazek

Zakupy zrobione i bratki posadzone
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pogoda dopisuje to i grządki kwiatowe trzeba było już pokopać i trawę usunąć.
Obrazek

Wszystkie parapety zajęte miejsca brak, ale pomidorki rosną i cieszą.
Obrazek

Nowy nabytek :tan
Obrazek

Dorotko Witaj no nie ma co pokazywać, domku brak jedno na pocieszenie mamy takie że ta właścicielka za zerwanie umowy musi słono zapłacić bo 20 tys razem z vatem dla agencji i 6 tys dla nas co ponieśliśmy straty. Mamy nadzieję że jak zobaczy takie koszta to może jednak sprzeda, ale ogłoszenie wycofane. Cała jej rodzina była za sprzedażą tylko jedna baba nie i dom poszedł spać. Zostało mieszkanie w blokach i zawsze wierna działeczka. Mnie i męża już powoli to denerwuje i zastanawiamy się nad tym by młodzi poszli sami mieszkać, a my zostaniemy u siebie, ale to tylko tak sie mówi do czasu kiedy zaś cos fajnego nie będzie ;:306

Witaj Aniu oj szaleję nie mam czasu na nic wieczorem jestem tak zmęczona że nawet filmu nie chce się oglądać i zasypiam. Dziś zaś pełno pracy i droga do miasta wieczorem powrót kolacja i spanie, ale odrobię się to odpocznę sobie przy komputerze bo bardzo ciekawi mnie co u was słychać. Pozdrawiam Cię miłego ;:3 dnia ;:168
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
deltoro
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 809
Od: 10 mar 2017, o 22:27
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Słupsk

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alu,
mam nadzieję, że wszystkie dwarfy wzeszły.
Identyczny opryskiwać dostałem od żony w zeszłym roku :)
pozdrawiam,
Tomek
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Witaj Tomku pomidorki wzeszły bardzo ładnie i ładnie rosną, oby tak dalej. Najważniejsze żeby były zdrowe. Opryskiwacz fajny sprawdza się dobrze choć na początku drażniło mnie że nie ma zaznaczone 6 l i połówki, ale już to opanowałam Pozdrawiam spokojnej dobrej nocki.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7671
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alicjo to dopiero macie pecha z zakupem wymarzonego domku.
Teraz pewno sytuacja wojenna też ma swoje znaczenie, ale pinoć co odwlecze to nie uciecze i żyjcie w takim przekonaniu.
Podziwiam Twoje popikowane pomidorki....ja swoje co dopiero wysiałam i liczę że zdążą urosnoć.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Witajcie :wit Pogoda się trochę popsuła więc i czasu wolnego trochu więcej. Przepikowane już jest wszystko teraz rośnie. Na działce wykorzystałam piękną pogodę i w doskoku zrobiłam wszystko. Ozdoby już wyciągnięte choć nie wszystkie, ale większość już jest. Grządki wyplewione pokopane, zasiana marchew, koperek, posadzona sałata, pietruszka naciowa wczoraj przed tymi opadami okryłam wszystko agro i bratki posadzone w donicach wyniosłam do altany bo boje się tego zapowiadanego śniegu. Wracając z działki pojechałam z mężem do sklepu i tak przy okazji kupiłam wertykulator przyda się na działkę i w przyszłości koło domu, kupiłam też trawę i nawóz do trawy i teraz jak będzie pogoda to biore sie za trawnik marzy mi się taki gęsty i ładny. Wiosna to piękny czas kiedy wszystko się budzi robi sie tak zielono i kolorowo, ale też czas pracy ciężkiej ale przyjemniej. Dlatego życzę wszystkim dużo siły i pogody.

To zdjęcia robione niedawno na działce.
Obrazek

krokusiki już przekwitają ;:145
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To nowy nabytek co prawda trochę mu brakuje ale jest
Obrazek

Obrazek

Krysiu mamy jeszcze minimalne szanse kobieta jeszcze się waha więc czekamy prawdopodobnie jutro najpóźniej w poniedziałek ma być decyzja co dalej i zaczynamy od początku w najgorszym razie. Pomidorki powoli rosną twoje mają dużo czasu i też urosną. Pozdrawiam życzę miłego popołudnia ;:196
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16587
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alu, oczywiście mocno zaciskam kciuki, by udało się Wam sfinalizować zakup domu. ;:333 ;:333
Działeczka w pełni rozkwitu wiosennymi kwiatuszkami, ;:215 a co najważniejsze - jak napisałaś - wszystkie wiosenne prace wykonane, ;:63 dzięki czemu możesz spokojnie odpocząć i w międzyczasie więcej uwagi poświęcić uprawom parapetowym. :lol:
Bardzo ładnie prezentują się siewki pomidorków. ;:303 ;:303 Stoją na baczność i pięknie mężnieją. ;:215 ;:138
Życzę Ci pogody, pogody ducha, powodzenia w dopięciu na ostatni guzik sprawy nowego domu oraz zdrowia. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alu macie pecha z tym domem, coś nie tak jest. Dalej szukajcie, na pewno się marzenie spełni, tylko potrzeba czasu.
Piękne sadzonki pomidorów, moje maja bardzo wyciągnięte łodyżki. Przez tą pogodę siedzą w domku, mają za mało światła.
Powodzenia ;:168
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11687
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Hej Alicjo:)

I jak wertykulator już przetestowany? Też z M chcieliśmy kupić, ale w planach siewnik do nawozu trzeba kupić.
Bratki ładne mają kolorki ;:108 Też mam kilka i codziennie na nie spoglądam. Dziś w nocy przymrozek ma być, aż się martwię o piwonie i różyczki ;:oj
Nadal trzymam kciuki za pozytywne decyzje w sprawie domu ;:108

Pozdrowionka :wit
Awatar użytkownika
jolifleur
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1441
Od: 30 lip 2012, o 14:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zacisze Gwda Mała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Trudny teraz czas dla kupujących, za to sprzedający mają dobrze. Jak ja sprzedawałam dom to kupujący byli bardzo wymagający ;:306 a teraz? Ależ to czasy zwariowane.

Na szczęscie jest gdzie odetchnąć i naładować się pozytywną energią. Trzymaj się ciepło. Na pewno coś na was czeka ;:196
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Witam serdecznie. Kwiecień plecień w sobotę, niedzielę śnieg dziś słoneczko 6 stopni i silny wiatr, a jutro deszcze zapowiadają ten czas taki zwariowany. Byłam na działce popatrzeć co tam słychać i mam nadzieję że roślinki mimo tego śniegu mają się dobrze, ale do końca przekonam się jak śnieg zejdzie. Co do domu to jeszcze poczekamy do końca tygodnia mamy dostać ostateczną odpowiedź w sprawie domu. W zanadrzu mamy jeszcze jeden dom też ładny, ale droższy a jak to już nie wypali to jest jeszcze jeden trzeci w ostateczności. Jest to dom mały więc jakbyśmy chcieli z mężem tam iść czeka nas dobudówka, a to nie wiem czy nam będzie się chciało wtedy raczej dzieciaki pójdą same my zostaniemy na swoich śmieciach. Czas pokaże myślę, że do dwóch góra trzech tygodni. To kilka zdjęć z niedzieli.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pod domkiem schowany jest lubczyk, pietruszka
Obrazek

Tu są posadzone sałatki ciekawe jak tam mają w środku wygląda tylko że mają ciepło bo tak zaparowane jest.
Obrazek

Zamiast wiosny mamy zimę no cóż trzeba poczekać i zająć się rozsadami w domu.

Lucynko witaj Dziękuje za tak miłe słowa, ale ta zima wszystko zniszczyła, a tak było pięknie no cóż oby tylko drzewa nie zmarzły i były owoce. Rozsady parapetowe rosną trochu zwolniły, ale mnie to nie martwi bo i tak są duże. Zostało jeszcze miesiąc do pierwszych nasadzeń doniczkowych. Pozdrawiam serdecznie życzę miłego tygodnia i dużo słoneczka ;:3 ;:168

Witaj Dorotko Dziękuję za miłe słowa u mnie też mają mało światła staram się doświetlać z braku słońca może to coś da. Czekam na ocieplenie i będę je powoli wynosić na balkon szklarenka już przywieziona. Pozdrawiam życzę słoneczka i duzo zdrówka. ;:3 ;:196

Witaj Aniu wertykulator jeszcze w pudełku w dniu kiedy go kupiliśmy zaczęło padać a potem śnieg czekamy na pogodę, ale już nie mogę się doczekać. To nasz wspólny prezent na rocznice ślubu. Mąż się mi zapytał co bym chciała więc mu powiedziałam on stwierdził, ze by się przydało więc kupiliśmy sobie, a na imieniny w czerwcu zażyczyłam sobie sekator na wysięgniku do róży i krzewów oraz drzew może dostanę na prezent hahaha.

Witaj Ewuniu teraz ciężkie czasy na kupno domu, ale córka jest szantażowana i wyrzucona z domu w którym wynajmuje więc nie ma wyjścia nie chcą iść z jednego do drugiego na wynajem. Kupujący teraz biorą co jest bo wybór ciężki takie czasy. Pozdrawiam miłego tygodnia ;:3 ;:196

Wszystkich serdecznie pozdrawiam życzę dużo zdrówka, słoneczka ;:3 i udanego tygodnia.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16587
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Piękną miałaś zimę tej wiosny, Alu. :lol: :lol:
U mnie śniegu nie było, w tym samym czasie miałam piękną, choć zimną, słoneczną pogodę. ;:3 Teraz wieje i od czasu do czasu leje, ale deszcz wiosenny - dobry deszcz. ;:333
Nieustająco trzymam kciuki ;:215 i cieplutko pozdrawiam. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”