Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Dorotko fajnie masz z tym garażem ja trzymam w piwnicy tm znaczy jeszcze w piwnicy. Najważniejsze, że ziemia ma sucho jest i w miarę ciepło. Jeszcze miesiąc i się zacznie sianie ja się już nie mogę doczekać. Obyśmy dużo słoneczka mieli dla naszych sadzonek. Pozdrawiam życzę dobrej nocki i miłego dnia. Przesyłam buziaki.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Witam serdecznie. Było biało i już po śniegu korzystając z tego pojechałam na działkę posypałam obornikiem granulowanym i nagrzałam w altanie by ogrzać trochu ściany i meble, dałam też ptakom jeść, kotką bo widać że chodzą same łapki odbite po śniegu.
Czas tak szybko płynie święta już minęły, a za momencik będziemy witać nowy rok 2022 i tylko patrzeć jak zaczniemy wysiewy. Życzę wszystkim dobrej pogody, deszczu tyle, żeby roślinki podlało, zdrówka i siły byśmy mogli cieszyć się tym co mamy, spełnienia marzeń i planów, radości i pięknych widoków mało problemów i zmartwień. Pozdrawiam dobrej spokojnej nocki i udanego sylwestra.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alu, widzę, że jesteś już przygotowana na nowy sezon ;:333 Dobra ziemia to podstawa udanych wysiewów. Oby wszystkie wysiane roślinki dobrze wzeszły. Już niedługo będziesz miała pełne ręce roboty :)
Niech w Nowym Roku zrealizują się wszystkie Twoje plany oraz szybkiej przeprowadzki do nowego domu ;:196
Awatar użytkownika
jolifleur
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1441
Od: 30 lip 2012, o 14:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zacisze Gwda Mała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alu, dziękuję za życzenia i wzajemnie wszystkiego dobrego ;:196

Doczytałam, że już przygotowania pod nowy sezon zaczęłaś. U mnie też wielka kupa obornika czeka na rozwiezienie. Trochę rozwiozłam przed śniegiem ale reszta jeszcze przede mną, trochę to wolniej idzie niż z granulatem ;:306 ale liczę na spektakularne efekty :D

Pozdrawiam jeszcze raz i wielu sukcesów, pięknego ogrodu bez problemów , szkodników i innych utrudnień. Samych przyjemności wśród zieleni Twojego małego raju życzę. :*
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11686
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alu wiele się u Ciebie dzieje :wink:
Zakupy już poczynione ,jesteś przygotowana do wysiewów ;
Ja dopiero zacznę kupować potrzebne rzeczy a wiosnę .
Szczęśliwego Nowego Roku 2021 :uszy
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Witam was wszystkich serdecznie już za 7 i pół godziny przywitamy 2022 rok niestety nie będzie u nas ten sylwester taki jaki miałam co roku kiedy to już o 10 był fryzjer i szykowanie się na całego. Od czasu wirusa spędzamy go w domu z najbliższą rodzina trudno miejmy nadzieję że odejdzie to tak szybko jak przyszło. U nas jakby tego było mało to straszą ptasią grypą, że niby u nas znaleźli no cóż okres grypowy to i wirusy grypy są. Dziś byłam na działce, właśnie wróciłam sprawdziłam wszystko ptaszki i kotki nakarmione niech też mają sylwestra. Spędziłam tam trochu czasu posiedziałam sobie nacieszyłam się widoczkami działeczki i pożegnałam ja wrócę już w innym roku bo w 2022. Fajnie było cieplutko na polu 11 stopni na polu a w altanie 19 szkoda, że nie wzięłam kiełbaski bo może zrobilibyśmy tam ognisko i je upiekli. Mój M stwierdził że możemy jutro jechać w sumie czemu nie ma być cieplej niż dziś.
To zdjęcia dzisiejsze

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dorotko witaj dziękuję za życzenia. Pracy będzie sporo już nie mogę się doczekać końca stycznia bo sieje paprykę. Pozdrawiam życzę szampańskiej zabawy Do Siego Roku ;:196

WitajEwusiu dziękuję za życzenia. Obornik granulowany szybciej się rozprowadza to na pewno, ale taki prawdziwy jest o niebo lepszy. Ja w tym roku sypałam w lutym myślę, że trochu za późno bo na wiosnę granulat był jeszcze na górze cały się nie rozpuścił, ale teraz nie popełnie tego błędu i sypałam już teraz. Dwa lata temu dałam ziemię z pieczarek nie zauważyłam dużych efektów, ale po oborniku już tak. Podobno nie trzeba co roku, ale ja daję bo u mnie ziemia jest nie najlepsza. Pozdrawiam serdecznie ;:196 Do Siego Roku.

Witaj Aniu jeszcze w starym roku i dziękuję za życzenia. Ten czas tak szybko biegnie już za niedługo Nowy roczek przywitamy. Zakupy u mnie zrobione choć tak do końca jeszcze nie wszystko przygotowane, ale po nowym roku dokończę i będę czekała tylko na czas do siania rączki już mnie swędzą ;:306. Pozdrawiam Do Siego Roku ;:196


Niech się Wam spełnią noworoczne życzenia:
te łatwe i trudne do spełnienia.
Niech się spełnią te duże i te małe,
te mówione głośno lub wcale.
Niech się spełnią wszystkie one krok po kroku,
tego życzę w Nowym Roku 2022
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alu też w styczniu wysiewam paprykę :lol: już nas tak bardzo łapki swędzą, taka dziwna ta dusza ogrodnika, że bez grzebania w ziemi czujemy się źle :D
Szczęśliwego Nowego Roku, ogródek niech pięknieje, a wokół nowego domku stwórz coś wyjątkowego ;:196
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Ha-Ah
100p
100p
Posty: 191
Od: 19 lip 2019, o 19:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Witaj Alu :wit .wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2022 - worek dobrych życzeń przesyłam Tobie i Twoim najbliższym. Już szykujesz się na wysiew papryk. Ja też zaczynam tworzyć listę na ten rok. Chyba będzie więcej słodkiej a ostrej jakieś 2 krzaczki - lubię dodać po kawałku do marynat ogórkowych a tym czasie ostra już owocuje. Do bieżącego spożycia rodzinka preferuje raczej łagodne odmiany.
Hanna
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alu dużo zdrowia ,szczęścia i spełnienia marzeń.Mam nadzieję ten rok będzie o niebo lepszy od poprzedniego.Miłej niedzieli. ;:138 :heja
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16555
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Witaj, Alu, w drugim dniu nowego roku. ;:196
Niech 2022 rok będzie dla Ciebie i dla całej Twojej rodzinki szczęśliwy, bogaty w sympatyczne niespodzianki, w pełni zdrowy i radosny. ;:138 Niech działeczka daje Wam coraz więcej przyjemności, a nowy dom pozwoli cieszyć się nie tylko dodatkowym zajęciem, ale też dłuższymi chwilami odpoczynku. ;:196

Ps. Działeczka w ostatnim dniu roku bardziej przypomina wczesnowiosenną niż zimową. ;:108
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
deltoro
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 808
Od: 10 mar 2017, o 22:27
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Słupsk

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alicja125 pisze:...
Obrazek
Że się tak zapytam - co to za gatunek/odmiana?
Super niebieskie kolorki.
pozdrawiam,
Tomek
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Witam was wszystkich serdecznie w nowym roku. Wczoraj było cieplutko nawet do godziny 14 świeciło słoneczko więc z dzieciakami pojechaliśmy na działkę. Pierwszy raz w tym roku herbatka na tarasie smakuje rewelacyjnie, a dzieciaki były szczęśliwe z pobytu na działce.

Witaj Dorotko. Brakuje już grzebania w ziemi nie ma co robić z rękami więc choc sianie pozostaje. Ja już odliczam dni do wysiewów. To będziemy już niedługo siały :heja Pozdrawiam życzę miłego dnia ;:168

Witaj Hanno ja w zeszłym roku miałam 3 doniczki ostrej papryki dwie czerwone i jedna żółtą oraz jedna słodką czerwoną i doszłam do wniosku, że wszyscy chcą tylko słodką w tym roku posadzę słodką i może jeden krzaczek ostrej czerwonej tak dla smaku. Dziekuje za życzenia Tobie rówież życzę w tym Nowym Roku 2022 oby był lepszy od minionego, spełnienia wszystkich planów, dobrych urodzajów i przede wszystkim dużo zdrówka. Pozdrawiam życzę miłego dnia ;:168

Witaj Danusiu dziękuję Ci bardzo za życzenia. Pozdrawiam serdecznie życzę milego dnia i duzo słoneczka ;:167 ;:168

Witaj Lucynko. Dziękuję za piękne życzenia już nie mogę się doczekać chwili kiedy pójdziemy do nowego domu mimo że sporo pracy przed nami. Pozdrawiam serdecznie życzę miłego dnia ;:167 ;:168

Witaj Tomku miło Cię widzieć na moim wątku bardzo się cieszę. Te iryski kupiłam w ogrodniczym było napisane irys niski i zrobione zdjęcie, a ja jak sroka jak mi sie cos podoba kupuję trudno wyjść ze sklepu z pusta ręką ;:306 Pozdrawiam Cię serdecznie życzę miłego dnia ;:168

To zdjęcia z wczorajszego pobytu na działce
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam wszystkich cieplutko życzę miłego dnia
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alicjo witam w Nowym Roku
Dziękuję za życzenia , niech ten rok będzie dla wszystkich pełen nadziei na lepsze jutro i oby zdrowie nam dopisało bo przy naszym zamiłowaniu do działki krzepa i zdrowie jest bezcenne :)
Zakupy za Tobą wiec tylko założyć nogę na nogę i czekać.
Ja zimą lubię różne prace takie dekoracyjne prace i nigdy do wiosny mi się nie spieszy.
Śniegu i u nas już nie ma, wielka szkoda ale w prognozach słychać, że ma popadać pod koniec tygodnia.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”