Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16495
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Witaj, Alu! ;:196
Cieszę się, że już po problemie i znowu możemy się z sobą kontaktować. ;:138
Melduję się w Twoim wątku i cieplutko pozdrawiam. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Witaj Lucynko miejmy nadzieję że już będzie wszystko w porządku bo brakowało mi forum i was ;:196 Pozdrawiam życzę miłego dnia.

Obrazek
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alu to masz daleko w/g mnie.Ja mam gdzieś 2 km.Kiedyś chodziłam,jeżdziłam rowerem ,motocyklem,teraz mam komfort jeżdżenia miejskim autobusem aż pod samą działkę. :heja
Miłego dnia. :wit
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Kochana Danusiu witaj. Na działkę mam kawałek, ale tak chciałam gdyż już miałam dość działki w mieście i przy drodze wiecznie huk samochodów dlatego sprzedałam moja pierwsza działkę. Mam mieszkanie po rodzicach i z tamtego mieszkania na działkę jest bardzo blisko około 2 km, a na nogach można zajść w 20 minut spacerem, skrótami wtedy jest nawet bliżej. Kiedyś były plany, że w przyszłości pójdziemy tam mieszkać teraz kiedy mamy kupić dom trochu się to pozmieniało, ale tak czy inaczej będzie nie daleko z nowego domu to jakieś 10 minut samochodem. Jeszcze czas pokaże jak to wszytko się skończy. Pozdrawiam serdecznie życzę miłego słonecznego dnia.

Witam was serdecznie na polu zimno pada lub zachmurzone na działkę nie jadę choć mam tam co robić bo jestem trochę przeziębiona tak to mamy w ten jesienny czas. Czasu w domu nie marnuję trochu porządki i takie tam robótki oraz pilnowanie wnuków. Zbierałam co roku opakowania po serkach do siania pomidorów, ale cos to słabo zbieranie idzie więc postanowiłam kupić sobie gotowe szklarenki do siana i mam spokój. Już się nie mogę doczekać do papryk zostało mi trochę ponad dwa miesiące więc nie długo przeleci.

Obrazek

Napisze wam co mnie przykrego spotkało. W poniedziałek była u mnie córka było już późno i zimno bo wieczór więc poczekała i po nią przyjechał zięć. Zięć wziął wnuczka mój m zabrał torby i poszli do samochodu córka chciała zabrać julie na ręce, ale ona płakała, że chce sama iść i jak wychodzili od nas fakt było po 22, i cisza nocna ale co zrobić jak wnusia idąc po schodach wołała do mnie papapa baba wyskoczył sąsiad i zaczął krzyczeć na córkę robiąc jej zdjęcia, że odda do mopsu o której córka wychodzi z dzieckiem i że jej dziecko zakłóca ciszę nocną. Ja stanęłam w jej obronie i powiedziałam żeby nie urządzał takich krzyków bo on jest głośniejszy niż to małe 2 letnie dziecko . Wyobraźcie sobie ten człowiek kawał chłopa jakieś 100 kg albo ponad przyszedł do mnie pod moje drzwi i uderzył mnie w twarz, byłam w szoku córka się wróciła z dzieckiem na rękach do mnie by powiedzieć mu, że wszystko widziała i że to zezna na policji. On ją złapał i zaczął dusić, szarpać i pchać na ścianę. Córka nie miała jak się bronić mając dziecko na ręku, a jego żona i córka stali obok i nie zareagowali. Jak zadzwoniliśmy po policję to oni nic z tego sobie nie zrobili po prostu ręce opadają. Jutro będę miała rozmowę z dzielnicowym nie podaruje mu tego uderzyć kogokolwiek jest bardzo złe tym bardziej kobietę.

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam serdecznie życzę dużo słoneczka i przede wszystkim zdrówka. Milego dnia
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16495
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alu, wydaje mi się, że ten agresywny sąsiad musiał być naćpany i to bardzo niedobrze, że policja odmówiła interwencji. ;:oj Nie darowałaby im i poszła do komendanta złożyć skargę na funkcjonariuszy. ;:108 Przecież ten facet mógł zrobić krzywdę dziecku, choć nie ma też przyzwolenia na atakowanie czynne kogokolwiek: ani kobiety, ani mężczyzny.
U mnie pogoda podobna, choć dzisiaj jeszcze nie padało, a nawet słoneczko kilka razy wychylało się zza chmur. ;:3 Szkoda tylko, że za każdym razem na krótko.
Trzymaj się, Kochana, zdrowo ;:167 ;:196 i nie odpuszczaj tego zachowania sąsiadowi.
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
jolifleur
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1441
Od: 30 lip 2012, o 14:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zacisze Gwda Mała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Okropne jest to , że tak się zadziało, a jeszcze gorsze, że nikt gościa nie zdyscyplonował. Jak piesek kupkę zrobi na trawniku to wiedzą jak mandat wypisać a damski bokser ma sie dobrze! Tragedia!

Coś się ruszyło w tej sprawie?
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Witaj ALU jestem w szoku,nie daruj im tego.Może trzeba to zgłosić do prokuratury skoro policja nic nie robi,albo powiedzieć na policji,że podacie do gazet czy coś takiego to może policja pójdzie po rozum do głowy?
Tak w ogóle to nie wiem co się dzieje z tymi ludżmi,dostają małpiego rozumu.U mnie na górze dziecko nie płakało tylko wrzeszczało z bólem w głosie codziennie nawet do 11 w nocy.Powiedziałam do sąsiadki,że nie wytrzymam i chyba zgłoszę na policję,ta sąsiadka poleciała i im powiedziała.Przyszła do mnie ta krzywdzicielka dziecka i się tłumaczyła,że mała tak ma.Ja myślę,że dziecko bez danej racji nie płacze aż tak.
Od tamtej pory jest spokój.Niestety następni się wprowadzili z dwojgiem malutkich chłopczyków.Ta matka to chyba nerwowo chora.
Jak ona wrzeszczy na te dzieci i jeszcze słowami "zakazanymi" i co z taką robić???
Pomimo wszystko życzę miłego dnia,ąle nie popuszczaj,koniecznie rób coś w tym kierunku.Pójdż na policję i zrób formalne doniesienie.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Witajcie Kochane jestem trochu jeszcze przeziębiona, ale nie siedzę z założonymi rękami bo jestem mega wkurzona. Dzwoniłam tu i tam i wszystko wiem. Musze napisać pismo wszystko opisać i zanieść to do prokuratury oni już sami wezwią świadków i wszystko załatwią jeśli uznają, że oni tego nie będą robili to dadzą mi odpowiedź pisemna co mam zrobić i jak. Dzwonilem tez do prawnika powiedział mi, że mam iść na policję i złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i domagać się ścigania sprawcy i pociągnięcia do odpowiedzialności. Podobno mam czas więc jak tylko sie wylecze idę najpierw na komisariat nie dam mu za wygraną bo teraz uderzył mnie potem inna osobę. Na działkę też nie jadę bo zimno ale kompletuje nasionka zamówiłam marchew Dolanka, flakkese 2,koper superducat, selerDolvi, sałate zimowa na próbę przyszły mi też doniczki 20l i dokupiłam jeszcze doniczki do rozsady pomidorów takie półlitrowe,

Witaj Lucynko ten sąsiad jest okropny, ale on taki był zawsze wszystko mu wolno i myśli, że każdy ma się podporządkować jemu. Nie popuszcze mu ktos w koncu musi to zrobić dodatkowo wszystkim powiem co ten człowiek zrobił i jak będzie miał taką opinię na osiedlu nie będzie mu już tak fajnie. U nas wszystko też idzie w dobrym kierunku do zmiany zamieszkania i mam nadzieję, że będzie już niedługo ten dom więc nie będę oglądała już tego typka. Pozdrawiam miłego dnia ;:196

Witaj Ewusiu też mnie to zastanawia stał sąsiad i sąsiadka jego żona i córka i nikt go nie powstrzymał choć z daleka było widać że chce mnie uderzyć i idzie w moim kierunku z takim zamiarem no cóż znieczulica okropna. Kiedyś to do nich wróci jak ktoś im albo ich dziecku wyrządzi krzywdę. Pozdrawiam życzę miłego słonecznego dnia ;:168

Witaj Danusiu nie popusze temu draniowi tego co mi zrobił choćby nie wiem co do tego też córka sie podpina więc jesteśmy razem mam nadzieję, że policja stanie na wysokości zadania i zrobiąco do nich należy. Pozdrawiam życzę milego dnia ;:167 ;:168
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16495
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Bardzo mi zaimponowałaś, Alu, dążeniem do ukarania drania. ;:138 ;:138
Najczęściej ludzie odpuszczają takim brutalom, bo nie chce się im podnieść tyłka i zaangażować służby do tego powołane. ;:222
A takie postępowanie utwierdza typa w przekonaniu, że jest bezkarny i poczyna sobie coraz odważniej na szkodę sąsiadów. ;:108

Tak trzymaj i nie poddawaj się. ;:215 No i wracaj do zdrówka jak najszybciej. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Ha-Ah
100p
100p
Posty: 188
Od: 19 lip 2019, o 19:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Ojej! Bardzo Ci współczuję tego zajścia. Taki sąsiad to rzeczywiście kłopot. Ludzie jednak potrafią być bardzo agresywni.
Hanna
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alicjo witam i bardzo współczuję.
Wydawałoby się, że po tak ciężkim sezonie z racji prac budowlanych altany itd. w jesienno-zimowym okresie powinnaś wyciszyć się i odpocząć aby zregenerować siły ...
A tu takie paskudne zdarzenie, ja też jestem za tym aby zrobić porządek z takim sąsiadem.
Pobłażanie to jakby zachęta do większych burd.
Pozdrawiam i powodzenia życzę.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Witam was wszystkich serdecznie :wit
Na polu zimno szaro buro, a jeszcze nie tak dawno bo kilka dni temu było ślisko i biało, przyszedł silny wiatr i już po śniegu. Patrząc z okna na góry wciąż widzę, że są białe od śniegu. Bardzo mnie niepokoił wiatr który był dość silny więc dziś pojechałam na działkę. Bardzo szybko zrobiło się ciemno zanim zdążyłam cokolwiek zrobić. Mój mężulek pomalował drzewka na biało bo w styczniu różnie to może być tyle teraz wirusów krąży, a ja wyciągnęłam choinkę i przygotowałam do ubierania przed świętami, może jak pogoda pozwoli pojadę ubrać choinkę w sobotę. Zdjęcia nie za fajne bo zrobiłam je już po zachodzie słońca, ale za to w oddali widać moje oświetlone miasto.

Obrazek

Obrazek

a to ciemiernik cuchnący

Obrazek

Obrazek

mimo że grudzień to przywiozłam mały bukiecik do domu z ostatnich kwiatów.

Obrazek

Witaj Lucynko na policji byłam zgłosiłam teraz już oni się tym zajmą zobaczymy to z tego wyjdzie. Obawiam się jednego żeby gnój się nie mścił bo to tez mozliwe jest do tego zdolny, ale ja mimo wszystko mu tego nie popuszczę. Ze zdrówkiem już dobrze dziękuję Pozdrawiam Cię serdecznie życzę udanego nadchodzącego weekendu i słoneczka oraz spokojnej dobrej nocki ;:3 ;:196

Witaj Hanno byłam zaskoczona taką sytuacją nie spodziewałam się tego, ale widać jak można się pomylić na ludziach nikomu nie można do końca zaufać. Pozdrawiam serdecznie życzę dobrej nocki i udanego weekendu i dobrej nocki ;:196

Witaj Krysiu oj tak nie można takiemu pobłażać kiedys siedzieliśmy razem przy kawie a teraz takie coś jak potrafią ludzie się zmienić nie chce się w to wierzyć. Pozdrawiam życzę miłego wieczoru spokjnej dobrej nocki i udanego weekendu

Pozdrawiam wszystkich życząc udanego nadchodzącego weekendu i ;:3
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Shalina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1132
Od: 3 paź 2017, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Roztocze

Re: Moja działeczka ROD zielony domek cz 2

Post »

Alu dorze zrobiłaś, że zgłosiłaś na policję, takich ludzi trzeba uczyć rozumu i przyprowadzać do porządku, ale czy to też pomoże jak już taki charakter? :wink:
Pięknie wyczyszcona i przygotowana do zimy Twoja działeczka ;:333
Pozdrawiam cieplutko ;:167 ;:196
Pozdrawiam Halina
Przydomowy ogród emerytki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”