Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Post »

Danusiu to już wszystko się wyjaśniło. U nas też pogoda fatalna leje jak z cebra, niebo przysłoniły chmury na dobre, końca nie widać.
Ładny kwiatuszek sobie kupiłaś, nie ma jak roślinkami poprawić sobie humorek.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Post »

Witaj Danusiu co to masz za cudo to 5 zdjęciu od góry ? śliczny kwiatek jak zresztą wszystkie inne, lilie i róże również. Pogoda paskudna pada i zimno biedne te nasze kwiaty i uprawy miejmy nadzieje że przestanie jak najszybciej i się wypogodzi czego Ci z całego serca życzę. Pozdrawiam serdecznie przesyłam ;:196
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Shalina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1132
Od: 3 paź 2017, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Roztocze

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Post »

Danusiu u mnie w końcu zaświeciło ;:3 Zrobiło się bardzo zimno i wieje, ale lepsze już to niż te ciągłe deszcze, bo rośliny zaczęły gnić, a szczególnie żurawki i canny. Canny lubią wodę, ale widać, że mają już jej dość. Bardzo się o nie boję, bo kilka jest na prawdę ładnych ;:oj
Piękne pokazujesz nam zdjęcia z cudownymi kwiatkami ;:333
Pozdrawiam i życzę ;:3 dni ;:196
Pozdrawiam Halina
Przydomowy ogród emerytki
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Post »

ALU czy chodzi Ci o tygrysówkę?Mam jeszcze żółty kolor kwiatka.Te kwiatki kwitną jeden dzień i niestety na zimę trzeba wykopać,ale są urocze ,prawda?
Pogoda u nas poprawiła się.Wczoraj co prawda było pochmurno,ale na szczęście nie padało więc popracowałam sobie.Nawet lekko się kopało i pieliło.Dziś dalszy ciąg prac przy ścieżce.
Zdrówka życzę. :wit

HALINKO cieszę się,że i u Ciebie ;:3 świeci.U mnie też prawie czyste niebo.Mam nadzieję kannom nic nie będzie skoro świeci słońce to szybko obsuszy ziemię.Mnie też podobają się kanny z kolorowymi liśćmi,w ogóle coś ostatnio podobają mi się kolorowe liście w domowych kwiatkach.
Miłego,słonecznego dnia. ;:cm

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Post »

Danusiu oj tak o ten kwiatuszek mi chodziło dużo z nim roboty to wykopywanie, ale jest piękny i warto. Ten żółty też piękny. Pozdrawiam życzę zdrówka i słoneczka. ;:196
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Post »

Danusiu, gdy czytam, że kopiesz na działce, to aż mi wstyd ;:171 , bo mnie całkowicie wena opuściła i gdy popatrzę na smętny obraz mojej działki, to ręce mi opadają i nic nie robię. ;:223 Dzisiaj miałam wymówkę, bo najpierw dużo czasu zajęła mi jedna z sąsiadek, która potrzebuje wsparcia przed czekającą ją operacją kolana, ;:167 a później już tylko niecierpliwie czekałam na odwiedziny Gosi - Margo2, z którą sympatycznie spędziłam za mało czasu, :tan chciałoby się więcej, ale ;:131 ona zapracowana. ;:108
Może jutro coś zdziałam... ;:218 Sąsiadka postraszyła mnie krążącymi pogłoskami o rychłym nadejściu zimy ;:162 , więc muszę zacząć przygotowywać działkę do zimowego odpoczynku, a czeka mnie mnóstwo przesadzania. ;:oj
Tygrysówkę też bardzo lubię, ale traktuję ją jak roślinę jednoroczną i cebulek wcale nie wykopuję, a wiosną kupuję nowe. ;:306 W tym sezonie miałam tylko białe.
Widzę, że masz ładną pomarańczową lilię tygrysią. ;:215 Czy ona się u Ciebie sieje? Moja pełnokwiatowa sieje się dość przyzwoicie. ;:333
Dzisiaj było cieplutko - słońce i 22 stopnie. ;:303 Trochę przeszkadzał wiatr, a od jutra ma być o 5 stopni mniej. ;:223 Może będzie się bardziej chciało popracować.....

Pozdrawiam cieplutko i życzę słonecznego weekendu. ;:196 ;:3 ;:3
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
ewita44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1726
Od: 11 maja 2018, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Post »

Danusiu
Piękne , kolorowe widoczki kwiatowe.
Wcale się nie dziwię, że motylki przylatują do bajkowych klimatów. Podziwiam Twoją pracowitość i samozaparcie w ogrodzie. Mnie czasem po prostu się nie chce choć wiem, że roboty jeszcze multum.
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16947
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Post »

Piękne lilie, piękne kolory floksów.
A to zdjęcie śliczne https://www.fotosik.pl/zdjecie/5ef367566bdddbdf .Ale roślin nie rozpoznaję.Co to takiego ładnego ?
Awatar użytkownika
Shalina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1132
Od: 3 paź 2017, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Roztocze

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Post »

Witaj Danusiu :wit
Piękne pełne wigoru kwiatuszki ;:333 , ale co z Tobą, czy wszystko w porządku ze zdrowiem :?:
Pozdrawiam ;:167 i życzę ;:3 dni ;:196
Pozdrawiam Halina
Przydomowy ogród emerytki
Bobka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1111
Od: 28 lis 2020, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie blisko lasu

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Post »

Danusiu witaj ;:167 oj czy coś ze zdrówkiem ? bo czytam ? ;:168 .Piekne kolorki ,pełen
energii ogród. ;:138 :D
https://images89.fotosik.pl/534/b8ced5ea74f6994bmed.jpg
Jak nazywa sie ten kwiat i czy on jest inwazyjny ? sam się rozsiewa i rozrasta mocno ?
Dużo ;:167 ;:168 o zdrówka .
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Post »

:wit Danusiu! ;:196
Odezwij się, Kochana, bo się martwimy. ;:4
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Post »

Witam po dwóch tygodniach.Niestety przed wyjazdem nic nie mogłam napisać ponieważ nie miałam internetu.Dziś wróciłam i od razu sprawdziłam co się stało.Okazało się,że po wymianie sprzętu trzeba było wstawić hasło,ale przecież na początku wszystko było dobrze. ;:124
ANIU ten kwiatek to chyba gailardia.Nasiona miałam od Lucynki to ona wie lepiej. :D
Przyjechałam a tu pogoda marna.Leje.

Witaj SHalinko byłam na wyjeżdzie,dopiero dziś wróciłam.Zamiast pojechać na działkę zobaczyć co tam słychać to zaczął lać deszcz.Jak pech to pech.
:wit

BOBKA!!
Dzięki,zdrowie jako tako,ale byłam dwa tygodnie poza domem.Niestety wysiadł mi internet i przed wyjazdem nie mogłam nic napisać.
Ten kwiatek to rozwar taki półpełny,bylina,ale się nie nasiewa.Łatwo można rozmnożyć z nasion.Nawet zbytnio się nie rozrasta.
:wit

LUCYNKO jak już pisałam wysiadł mi internet,co prawda po wymianie sprzętu na nowy jeszcze był,ale jak na złość przed wyjazdem wysiadł.
Dziś jak tylko wróciłam zaczęłam sprawdzać,znalazłam hasło,wpisałam i jak na razie działa. ;:138
Niestety deszcz leje jak z cebra.
Trzymaj się ciepło. ;:167 :wit
Jakieś zdjęcia.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Post »

Cieszę się, Danusiu, że wszystko u Ciebie w porządku. ;:215 ;:303
Wspominałaś o chorobie, więc martwiłam się. ;:174 Na szczęście chorował poważnie tylko komputer. ;:108
U mnie wprawdzie deszczu nie było, ale chmury ciemne, w domu ciemno, wiatr za oknami szalał, a ja nigdzie się z ciepłego mieszkanka nie ruszałam. Nie wiem, czy jutro na działkę pojadę, bo zapowiadają deszcz, ale za to niedziela będzie dla nas i kolejne dni też, bo idzie złota polska jesień. :tan ;:138

Zdjęcia wcale nie "jakieś", prezentują bowiem pięknie kwitnące różyczki, floksy, hortensje, lilie i clematisa. ;:215 ;:138
Aż żal, :( że wkrótce wszystkie nasze kochane kwiatuszki będą już tylko wspomnieniem aż do wiosny i lata. ;:108

Pozdrawiam cieplutko ;:3 i niech Ci już komputer figli nie płata. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”