Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Post »

Nie mam zamiaru nikogo przepraszać.To co było napisane czerwonymi literami to czytałam.Nie jestem też plotkarą i to mnie ktoś powinien przeprosić,a plotkary faktycznie są na tym forum i nie trzeba daleko szukać.
Miłego dnia Lucynko. ;:167
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Post »

Witaj Marto byłam i widziałam ,stenbergia przekwitła,druga wychodzi ale już nie zobaczę czy kwitła.Nie mam po co jechać na działkę,pusto i szaro.
Jeszcze zrobiłam jedną rzecz czyli wykopałam tą chryzantemę,trochę podzieliłam i przesadziłam w inne miejsce.Miałaś rację to były chyba czerwone mrówki.
Trzymaj się ciepło. ;:167

Obrazek

Obrazek

Witaj LUCYNKO!
Też tak pomyślałam,że to moje krokusy zaplątały się w ziemi. :D Powinny się rozmnożyć tak jak u mnie.
Na działkę już nie pojadę.Kłódkę owinęłam folią na zimę.
Zaczęłam przeglądać jakie mam nasiona.
Miłego wieczoru.Trzymaj się ciepło. ;:167


Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Post »

:wit Danusiu!
Cieszę się, że możemy znowu się spotykać. :tan To prawda, że wirtualnie, ale jak przyjemnie! ;:215
Jeszcze ładne zdjęcia z działeczki przywiozłaś. ;:303

Trochę jeszcze pomęczyłam syna, bo nie mogłam otworzyć zdjęć wczytanych przez fotosik. Zmienił mi przeglądarkę i już teraz wszystko śmiga jak należy. ;:138
Gdyby jeszcze pogoda zechciała się poprawić, ale podobno nie można mieć wszystkiego. ;:7

Pozdrawiam cieplutko. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Post »

Witaj LUCYNKO!
Moja działka już zamknięta na cztery spusty.Na kłódkę założyłam woreczek foliowy.Nie ma tam już nic ciekawego, a więc do wiosny.
Pogoda niestety dziś fatalna,pochmurno i byle jak.Jedynie mogę podglądać sikorki na balkonie. :D
Miłego dnia. :wit ;:167

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
jarha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2547
Od: 17 lip 2014, o 23:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: skraj Jury Krakowsko-Częstchowskiej

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Post »

Danusiu, Ty już zakończyłaś sezon, a u mnie w najlepsze kwitną chryzantemy, niektóre u Ciebie też powinny jeszcze kwitnąć, jak choćby Colina czy ciemnoczerwona niska Red. Chyba, że padły łupem ślimaków ;:7 Twoja buraczkowa tak ładnie kwitła, moja wygląda w tym roku nieszczególnie ;:174 nawet zdjęcia jej nie zrobiłam, bo była nędzna.

Teraz będziesz nam serwować fotki Twoich ślicznych doniczkowców, a masz je bardzo ciekawe. Ja czekam na fotki fiołka afrykańskiego bialego z zieloną falbanką :D

Miłych słonecznych dni Ci życzę i zdrówka ;:167
Pozdrawiam, Halszka
Mój ogród niepokazowy Cz.2
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Post »

Danusiu, moja działka też już gotowa do spotkania z zimą. ;:333 Roślinki okryte bądź to stroiszem, bądź agrowłókniną raczej nie powinny zmarznąć. ;:108 Kłódka ciągle w użyciu, bo M musi dokarmiać i poić swoje gołąbki. Na razie robi to co drugi dzień, jednak gdy przyjdą mrozy i woda będzie zamarzać, będzie musiał codziennie zaglądać na działkę. ;:65
Coraz trudniej będzie o zdjęcia, choć Tobie ich nie zabraknie, masz bowiem śliczne rośliny doniczkowe. ;:215 Gorzej ze mną. :oops: Dopóki mam zdjęcia listopadowe, to jakoś sobie radzę, ale one wkrótce się skończą. ;:223 Jedyna nadzieja w ewentualnej poprawie pogody. ;:3
Dobrej nocki. ;:19 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2817
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Post »

Danusiu, jeśli sternbergia wypuściła liście, to raczej nie zakwitnie i nic nie tracisz mimo, że już nie wybierasz się na działeczkę ;:168
Dobrze, że zebrałaś się na odwagę i wykopałaś chryzantemę ;:63 , teraz ma szansę przeżyć i zakwitnąć jesienią ;:215
Jeszcze spóźnialskie krokusiki i wyrywne pierwiosnki pokazują kwiatki ;:138 , ale jednak zima nadchodzi nieuchronnie ;:145 , skoro już zamknęłaś furteczkę na kłódkę, ale do wiosny coraz bliżej ;:168
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
ewita44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1726
Od: 11 maja 2018, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Post »

Danusiu
Piękne te widoczki jesienne.
Piszesz, że ogród masz przygotowany do zimy ale białe chryzantemki ślicznie jeszcze kwitną.
Na pewno zima niedługo przyjdzie bo przymrozki coraz częściej już są. Ale byle do wiosny. ;:108
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Post »

Witaj Danusiu dobrze, że już z forum wszystko ok reszta się ułoży. Pozdrawiam serdecznie życzę miłego dnia i dużo słoneczka ;:3
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Post »

HALINKO!
Ostatnio jak byłam na działce to buraczkowa jeszcze kwitła,ale już nie tak pięknie.Kwitła trochę ta biała i sporo kwiatków miała czerwona od Lucynki oraz ta moja z Biedronki.Inne były tak zjedzone przez ślimaki,że myślałam,że już nie odrosną.Parę odrasta,na jednej był nawet pączek,ale takie osłabione nie wiem jak przetrwają zimę,chociaż trochę je podsypałam ziemią ze sklepu.
Ten fiołek jak na razie nie kwitnie.Kwitną skrętniki i grudniki.
Ja też życzę dla Ciebie dużo zdrówka i miłego dnia ze ;:3

Obrazek

Obrazek

Obrazek

LUCYNKO!
Mamy przecież zdjęcia z wiosny i lata,będziemy więc wspominać. :D Ja zapisuję zdjęcia które wstawiam,więc będę wstawiać te nie wstawiane. ;:306
Na działkę nie mam potrzeby jechać.Nawet kotek już mnie nie odwiedza. :D
Nastały ostatnio smutne i ponure dni.
Piętro niżej wynajmuje rodzina z dwoma małymi chłopczykami,najgorsze jest to,że ta matka ciągle wrzeszczy,czasami jak wrzaśnie to aż podskoczę.Czy to w porządku tak krzyczeć?

Obrazek

Obrazek
Miłego dnia Lucynko.

MARTA ;:138
Masz rację każdy dzień zbliża nas do wiosny.Dziś oglądałam Maję w ogrodzie i się zastanawiam,dlaczego ona pokazuje tylko bogate ogrody,bogatych ludzi.???
Stenbergia miała zaczątek czegoś,taki mały ,zielony kiełek. :D
Pogoda fatalna,taka ponura,ale czego można wymagać o tej porze roku???
Pomimo wszystko życzę miłego dnia i zdrowia. ;:168

Obrazek

Obrazek

Obrazek

EWO!!
Na jutro zapowiadają deszcze.Zaczęłam robić porządki na balkonie.Jedna doniczka pęka i łamie się,niestety ma swoje latka.
Ziemię wynoszę do piwnicy to może okryję dalie.Każdy dzień przybliża nas do wiosny,a te dni lecą jak szalone pomimo paskudnej pogody.
Miłego dnia i zdrówka. ;:63

Obrazek

Obrazek

ALU!
Też się cieszę,że już jest wszystko OK.Oby do wiosny. :D
Miłego dnia w zdrowiu. :wit


Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Post »

Danusiu, jeszcze marcinki kwitnące znalazłaś. ;:333
Moje marcinki skasował karczownik. W sumie to nawet nie płaczę po nich, ;:185 zwolniły miejsce i cieszę się, że karczownik nasycił się ich korzeniami i poszedł sobie do sąsiada albo do małpiego gaju, gdzie ma tyle korzeni, ile tylko zapragnie. :lol:
Ciągle jeszcze kwitną Twoje krokusy, lśnią w słońcu chryzantemy ;:3 ;:215 i tylko żal, że działeczka już zamknięta na kłódkę. ;:108
Nieźle pomyślałaś z zapisywaniem wstawionych zdjęć. ;:63 Mnie to do głowy nie przyszło i pewnie niektóre powtórzę, mimo że nie wszystkie zdążyłam wstawić w wątku. ;:7

Co to za matka, która wrzeszczy na dzieci?! :shock: W ten sposób tylko wyzwala w nich agresję, przyzwyczaja do krzyku i nigdy nie osiągnie oczekiwanych efektów wychowawczych. ;:185 Z dziećmi się rozmawia ;:162 , ale to trudna sztuka dla niektórych rodziców, bo trzeba zrezygnować z własnych przyjemności, poświęcając czas dzieciom. ;:108
Albo takie wzorce wyniosła z rodzinnego domu, albo nie lubi dzieci. ;:218

Pracowałam z dziećmi, nigdy nie podnosiłam głosu, a im ciszej mówiłam, tym uważniej mnie słuchały i zawsze miałam z nimi dobry kontakt. A własnym poświęcałam każdą wolną chwilę, dzięki czemu, choć to chłopcy, nigdy nie miałam problemow wychowawczych.

Trzymajcie się zdrowo i niech słoneczko rozświetli Wam świat. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Post »

Danusiu dawno u Ciebie nie byłam i az mi wstyd.
Miałam okazję nadrobienia zaległości na forum bo mi niedawno się przychorowało więc była okazja ale zmiany serwera uniemożliwiły to :)
To nic ... zima przed nami wiec na wszystko będzie czas.
Piszesz ,że ..
." Piętro niżej wynajmuje rodzina z dwoma małymi chłopczykami, najgorsze jest to, że ta matka ciągle wrzeszczy, czasami jak wrzaśnie to aż podskoczę. Czy to w porządku tak krzyczeć?
Ja mam to samo ale piętro wyżej nad nami i czasem jak wrzaśnie to aż podskoczę na krześle i serce bije jak oszalałe bo wyrwie z drzemki lub zamyślenia.
Dzięki astrom i chryzantemom wciąż kwitnącym żegnałaś działkę kolorową a nie szarą.
A może jednak jeszcze będzie jakis wypad ???
My mamy 2,5km do działki i całą zimę chodzimy dokarmiać ptaki raz a czasem 2 razy w tygodniu.
Pozdrawiam życząc dużo zdrowia i dalszej nauki ... a nuż będzie z Ciebie dobry informatyk :)
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2817
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze cz.2 - Warmia i Mazury.

Post »

Danusiu, sumak w pięknych kolorach ;:138 bardzo mi się podoba. Przy moim rodzinnym domu rósł ogromny z mnóstwem owocostanów i chętnie posadziłabym go u siebie, ale powstrzymują mnie te wszędobylskie odrosty, które wyrastałyby mi w rabatkach;:14 , bo nie mam już tak rozległego trawnika, żeby trzymać je w ryzach kosiarką.
Jeszcze piękny krokusik i ładniutki kolor marcinka :tan
Chryzantemki wszystkie śliczne ;:215 , a ta liliowa stokrotkowa ;:oj
Spokojnej nocy i dobego dnia ;:196
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”