Zakątki na Dębowym 3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
3 KOTY
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1128
Od: 7 kwie 2010, o 11:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Tarnów

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Kominek piękny, moje klimaty ;:167 Obrazy też śliczne, pod mój gust. Anioły i dmuchawce ;:167
Jeżeli coś pomyliłam to przepraszam, ale ze mnie jest totalne beztalencie i na dodatek mam -6 dioptrii :;230
Marta
Awatar użytkownika
kasik 69
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3661
Od: 10 maja 2010, o 15:04
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i nowym sezonie :wink: Gratulacje, wnusia przesłodka ;:196
Noo, kominek piękny, można pozazdrościć. obrazy podziwiam, takiego anioła chętnie bym przygarnęła.
Jak nowy sezon? Zamawialaś już coś? A może posiałaś?
Pozdrowienia posyłam.
Zapraszam do mnie,
Moje wątki
Nasz Ogród
Awatar użytkownika
jarha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2580
Od: 17 lip 2014, o 23:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: skraj Jury Krakowsko-Częstchowskiej

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu, co robisz, że tak pięknie kwitnie Ci storczyk? U mnie też ostatnio zakwitły, ale mają raptem po kilka kwiatków. I to po długiej przerwie w kwitnieniu. A u Ciebie taka kaskada kwiecia ;:63
Anturium też urodziwe ;:215 Moje muszę odmłodzić, bo rozrosło się mocno, ale kwiatów ma mało i do tego niezbyt okazałe ;:174
Pozdrawiam i życzę Ci miłej końcowki tygodnia ;:4 ;:196
Pozdrawiam, Halszka
Mój ogród niepokazowy Cz.2
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Piękne obrazy z makami. ;:138
Kominek chyba zabytkowy?Storczyki i anturium też ładnie kwitną.
Pozdrawiam. :wit
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu witam w nowym roku, gratuluję pięknej wnusi i talentu, który jak widać po obrazach zaczyna dojrzewać.
Spotkania rodzinne to teraz wielkie święto bo z racji pandemii nawet weekendowe spotkania stały się rzadkością. Niech już to się skończy ...
Tym przepięknym kominkiem obudziłaś moje wspomnienia. Mój tatuś był zdunem i podobny kominek mieliśmy w domu rodzinnym, nasze kafle były w kolorze "butelkowej zieleni" bo mamusi ten kolor pasował do wystroju dużego pokoju.
Kończy się styczeń więc powoli trzeba planować pierwsze siewy.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu gratuluję ślicznej wnuczki ;:196 Cieszę się, że wróciłaś do malowania, bo to Twoja pasja.
Odpocząć od forum jak najbardziej czasem trzeba, a wrócisz z wiosną jak kwiatki wyjdą z ziemi :D
Kominek śliczny ;:333
Pozdrawiam serdecznie ;:167
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu, zajrzałam do Ciebie, a tu taka słodka istotka ;:167 Wnusia Twój skarb, a synuś - przystojniak z niego :D Niech Nela rośnie zdrowo, na pociechę rodziców i młodych dziadków ;:196
Obrazy super, mnie szczególnie urzekł ten obok zegara z niebieskimi kwiatuszkami w białym wazonie. Taki prosty, oczywisty, a jednocześnie jest w nim coś niezwykłego...
Pozdrawiam serdecznie ;:196
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu nie tylko ja odetchnęłam od Forum ale Ty przecież miałaś u siebie swoich najbliższych i cudną małą istotkę .Gratulację babciu Aniu ślicznej wnusi niech rośnie zdrowo. ;:167 Kominek przecudny taki pałacowy ;:333 ;:333 no i Twoje obrazy ;:167 gratuluję talentu ;:196 Niedługo znów wpadniemy w ferwor ogrodowych prac nawet się nie obejrzymy
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Monnia445
200p
200p
Posty: 283
Od: 8 gru 2017, o 22:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: sandomierz

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Witaj Aniu :wit

Musiałam napisać, gdy zobaczyłam obrazy. Piękna pasja i piekne życie.. gratuluje wnuczki.
Bukiety maków i hortensji w oknie moje ulubione ;:167 Farby olejne czy akryle ?
Hmmm.. zawsze chciałam prowadzic takie zajęcia artystyczne i to właśnie w swoim miejscu, jak na razie to tylko z przyjaciółkami malujemy u mnie w piwnicy,
a gdy lato to wiadomo że w ogrodzie.
Twój niesie wiele inspiracji ;:173

A te zielone kafelki na kominku magia, on cały jest magiczny.
Tyle ciepła w jednym wpisie, wszystko to czuje.

Storczyka masz pięknego moje ulubione ;:167
Pozdrawiam Monia :)
Storczyki Moni
Awatar użytkownika
Elzbieta1962
50p
50p
Posty: 79
Od: 28 sie 2011, o 18:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Jak tu pięknie, pozdrawiam
Ela
Pozdrawiam
Ela
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Witajcie kochani :wit
Jakoś dni mi uciekają szybko. W wolnych chwilach maluję, czytam.
Już w główce myśli się o wiośnie.Ale póki co mamy luty,niby zimowy miesiąc.
Jeszcze nic nie wysiewałam. A już myślałam,żeby bakłażany i paprykę ostrą wysiać. Ale gdzieś muszę popatrzeć, w jakie dni to najlepiej zrobić ?
kupiłam już sporo nasion.Teraz w sklepach luz to na spokojnie moza sobie wszystko wybrać.
3 KOTY-Martuś Bardzo dziękuję za miłe słowa ;:196
Ja lubię malować, I trochę obrazów odsprzedaję. Jakby jakiś obraz interesował ciebie to możesz śmiało pytać.
Kominek i nam się podoba. I ja lubię takie klimaty.
Oj to sporo masz tych dioptrii na minusie .Ale pocieszę cię.Ja też mam ich dużo.Trochę mniej od ciebie ;:306

kasik 69-Kasiu Dziękuję za te pozytywne słowa i życzenia. I tobie też wszystkiego dobrego tym 2022 roku.
Wiesz, ja obrazy też sprzedaję.To gdyby cię jakiś interesował to pytaj śmiało.
Wnusia rośnie.Jest słodka. A ja przyzwyczajam się,że już jestem babcią :;230
Zamówiłam na razie tylko dalie. Jeszcze nic nie wysiewałam. A ty już coś wysiewałaś ?
Dziękuję i ja pozdrawiam cieplutko ;:196
jarha-Halinko Raz na 2 tygodnie podlewam storczyki nawozem wodą z florovitem do storczyków. I tyle. To chyba najlepszy nawóz do storczyków.
spróbuj .Antururim dostałam w grudniu i już 2 miesiąc tak kwitnie.
Dziękuję i ja serdecznie pozdrawiam ;:196
christinkrysia-Krysiu Witak kochana ;:196
Dziękuję. Malować bardzo lubię. I jak mam wolną chwilę to coś tworzę. Wnusia rośnie, słodziak,a jak no cóż przyzwyczajam się,ze już babcia ze mnie :;230
Oj tak, tak Spotkania rodzinne w komplecie to już prawdziwe święto. Każdy ma już dość tej pandemii i całej tej otoczki. :roll:
No proszę, podobny kominek miałaś. Fajnie.A wiesz,ze teraz dobry zdun to na wagę złota. Dobrych fachowców jakoś mało. A masz kominek robił zdun z Zębu ( sąsiad Kamila Stocha ) i jest jak piec robiony.Tak chcieliśmy, to kafle się nagrzewają i długo ciepło trzymają. ;:108
Mamy już luty,,czas leci,dni pomału już dłuższe co mnie bardzo cieszy. Już po ciemku do pracy nie wyjeżdżam.
coś już wysiewałaś ? Ja jeszcze nic.
Maska-Marysiu; dorotka350-Dorotko; JAKUCH-Jadziu Witajcie kochane dziewczyny ;:196
Zimą trochę więcej czasu to ja chętnie coraz coś maluję. Bardzo lubię to robić. Sporo obrazów już sprzedałam.I potem znowu materiały są i znowu coś maluję.
Cieszę się bardzo,że obraz fiołkami się spodobał. Moja koleżanka go kupiła.
A sobie też zaczęłam z niebieskim ale inny.Jak skończę to pokaże.
No popatrz już babcia ze mnie...oj starzeje się człowiek, starzeje ;:306 Ale cóż taka kolej życia. Nela rośnie co mnie ,nas cieszy.
O tak trochę i od forum też trzeba odpocząć. Już myślę,ze na wiosnę mam tak dużo pracy w ogrodzie, dużo porządkowych prac .Badylków sporo zostawiam to na wiosnę dużo pracy mam.Ale niech tylko nam marzec przygrzeje to praca będzie nam się paliła w rękach.
Pozdrawiam serdecznie ;:196
Elzbieta1962Bardzo dziękuje za odwiedziny i za miłe słowa.
Zapraszam częściej do mojego wątku. :wink:
Monnia445 Witaj . ;:196 Dziękuję bardzo za te pozytywne słowa.To bardzo budujące słowa ;:173
o tak,,malowanie to moja pasja.Ale i fotografowanie też bardzo lubię. Teraz może mniej ogrodowo.Ale w pracy też zawsze coś tam fotografuję.
Maki i bzy w oknie już zostały sprzedane.Ale będą inne, następne. ;:108 Maluję farbami akrylowymi.
Z dziećmi prowadzę zajęcia z plastyki Domu Kultury.Ale to maluszki i inne malowanie.Ale też bardzo fajne zajęcia.
No proszę, to ty też malujesz.Oj pokaże coś ? Bardzo proszę .
Zaraz przyjdzie wiosna to będzie mniej czasu na malowanie. Chyba,że w wolne i deszczowe dni.
Dziękuję.chyba wszyscy lubimy storczyki.To wdzięczne rośliny.
Pozdrawiam serdecznie ;:196

Mój Zimowy Dębowy przed kilkoma dniami tak wyglądał A teraz deszcz dużo śniegu zmył..
Dziwna ta zima :wink: w ciągu jednego dnia pogoda zmiania się bardzo, oj bardzo zima, wiosna, jesień zima, wiosna ,zima...i nie wiadomo co to jest :roll:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Superowa ta ostatnia fotka biel na tle błękitu nieba ma się uczucie jakby się tam było. Brawo Aniu ;:196 Zdróweczka dla Ciebie i rodzinki
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Bufo-bufo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4550
Od: 26 lip 2009, o 20:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Pomorze Gdańskie

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu zauważyłam budleję i mam pytanie: czy przycinasz ją przed wiosną? Zdjęcia zimowe Twojego ogrodu są bardzo ładne. Słoneczny dzień i śnieg są pięknym zestawieniem. W moich rejonach nie było zbyt dużo tej zimy podobnych widoków, obecnie śniegu już nie ma.
Pozdrawiam, Sandra

Ogród pod jodłą cz. 4
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”