Zakątki na Dębowym 3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16549
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu, jestem pod wrażeniem wystawy Twoich obrazów. ;:215
Nie dziwię się, że masz taki uporządkowany ogród ;:138 , w którym poszczególne roślinki są dobrane w sposób charakterystyczny dla osoby obdarzonej zmysłem plastycznym. ;:122

Pięknie kwitną Twoje różyczki, piwonie, dzwoneczki, maki, irysy, bodziszki czy klematisy tudzież wszystkie inne śliczności. ;:63 ;:63 ;:63
Tylko ten grasujący w korzeniach drzew karczownik psuje harmonię ogrodowej mozaiki. ;:174 Oby udało się Wam pogonić paskudę, czego z całego serca Wam życzę. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16960
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Wrzucę troszkę ogrodowych coś zjem, bo niedawno wróciłam z pracy .
I dziś siadam na forum i zaraz odpowiem i pozaglądam i zobaczę co sie u was dzieje ;:108 ;:108

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
róża rhapsody in blue
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11275
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Same ślicznoty pokazujesz Aniu ;:196 ,róże pięknie kwitnące, obfite kwiecia
clematisów, maki - to uroki lata! ;:138 ;:63 ;:215

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16960
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Florian Silesia Perukowiec już spory, ma kilka lat. Bardzo go lubię. :wink:
Nie doradzę w tej kwestii rozmnażania.Bo na tym się nie znam. Nie próbowałam ukorzeniać krzewów. Jak coś mi się podoba to kupuje krzaczek. :)
Karo,Danuta z- Danusiu ;JAKUCH-Jadziu Witajcie kochane dziewczyny ;:196
Ja bardzo lubię kolorowo. Lubię wręcz kontrastująco. Piwonie tylko białe jedne jeszcze kwitną. Ale powojnikowych kwitnień przybywa.
Kocimiętka w tym miejscu rośnie dobrze. Po kwitnieniu zechcę ją podzielić i rozmnożyć. Chyba to dobry pomysł ??
Wystawę już miałam w swoim domu kultury gdzie pracuję. A teraz więcej osób mogło zobaczyć je na jarmarku.
No cóz sprzedałam na jarmarku tylko 1 obraz ;:306 Chciałoby się więcej. ale też ja tam nie miałam czasu stać, bo całą imprezę w sumie to byłam w pracy i musiałam robić zdjęcia z imprezy.
Dziękuję bardzo za wszystkie komplementy ;:196 To wszystko jest budujące i motywujące.
Tak lubię kobiety malować. Teraz 3 damy maluję. ale nie wiem kiedy skończę , bo czasu na wszystko co chciałoby się mało.
Anioły też bardzo lubię malować.
A te co były robione na jarmarku nie są z gipsu tylko ...hmm..nie wiem z czego, lekkie jakby tworzone z plastiku, są lekkie.
2 drzewka już mi poszły. .Tabletki w różne miejsca kopczykowe powkładałam. Jak dalej będzie to zobaczymy. Oby sobie gdzieś poszedł.
Dziękuję, dziękuję za wszystko ;:196
Locutus-LOKI Oj do pielenia to zawsze ciężko się zabrać. Ale wypielone rabaty czy warzywnik cieszy. Ale ta czynność to niekończąca się rzecz. To tak zwany nasz areobik. ;:306
No no, to sporo podlewasz. Ja sporadycznie. O fiu, fiu to ci się narobiło. Mam nadzieję ,że ze stopą ok ? A jakieś ważne wybory teraz u ciebie były ? Dziękuję bardzo za miłe słowa pod adresem moich obrazów. :D
Dziękuję i ja pozdrawiam ;:196
plocczanka-Lucynko WAW! Ale miłe słowa. Bardzo dziękuje ;:196
Piwonie powoli odchodzą. róze się rozkręciły. Jedną na pniu wiatr mi 3/ 4 wyłamał.Duża korona była pełna kwiatów. I poszła.dobrze,że nie cała. Może odbuduje się ? Powojniki też sie rozkręcaja w kwitnieniach. To wszystko cieszy. A dzisiaj jeszcz fundnęłam sobie biała pełną jeżówkę. I już kwitnącą. :tan Nie mogłam się jej oprzeć. ;:108
Hmm nie wszędzie mam uporządkowany ogród.I nie wszędzie na rabatach mi się podoba. ale jest nad czym pracować.
Iwonko1 Moja mądra kobitko, bardzo dziękuję za te wszystkie informacje , rady o złotnicy. nigdy wcześniej nie miałam tej roślinki.
To cenne wiadomości. będę na te nasiennikowe kuleczki patrzeć.
Oj to tylko taka wystawa lokalna.
Oj ten karczownik zalazł za skórę :evil: Mam taką nadzieję, że uda nam się go wykurzyć.

Kwitną lilie ;:167
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Uwielbiam ten czas w ogrodzie gdy kwitną róże ;:167
Gizelka
Obrazek
Tu LO z Gizelką w tle
Obrazek
różą Louise Odier
Obrazek
NN
Obrazek
Augusta Luisa
Obrazek
Obrazek

Obrazek
róża charlotte
Obrazek
Obrazek
Bobka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1111
Od: 28 lis 2020, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie blisko lasu

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

:wit ;:167 Aneczko pięknie ,kolorowo i aromatycznie u Ciebie .
No królowa ogrodu pięknego ;:138
Trzeba koniecznie kawkę szybko organizować .
;:196
Już Aniu odpuściłam sobie szał pieleń etc to czas coś zorganizować .
Może ta sobota ?-powinniśmy w piąteczek zjechać :wink: piątek też wieczorkiem ,jak się
obrobisz :D
Buziaki mocniusie ;:167 ;:167 ;:167
Awatar użytkownika
Locutus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12067
Od: 17 kwie 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Romilly-sur-Seine
Kontakt:

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Ano pielenie jest syzyfową pracą. Co człowiek wtoczy ten głaz na górę, to stacza się on na dół i trzeba od nowa… Co do podlewania – jak upał, nie pada i coraz więcej rzeczy zaczyna mi więdnąć, to podlewam, cóż czynić. Strasznie chciałbym, by było więcej takich lat jak 2021., kiedy to nie podlewałem ani razu, ale cóż… To był niestety wyjątek, nie reguła. Co do stopy – wczoraj był pierwszy dzień, kiedy mnie nie bolała. A przez poprzednie dni kulałem po pięć kilometrów dziennie z okładem. Od utykania już łydka mnie boli. :;230 Co do wyborów – ano najważniejsze, parlamentarne. Przynajmniej partia Macrona nie uzyskała większości bezwzględnej (co w kraju, gdzie obowiązują jednomandatowe okręgi wyborcze jest ewenementem)…

Jakie cudowne maki lekarskie…

Pozdrawiam!
LOKI
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16960
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Zostawię ogrodowych troszkę a wieczorem odpowiem :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
W d rodze do pracy :)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Chabrowo makowe pole wygląda jak z bajki, kocham takie widoki :tan
Twój ogród już pełni rozkwitu. Piękne martagony, ale i inne lilie nie pozostają w tyle ;:138.Bardzo lubię Apricot Fudge, chociaż ona tak mało podobna do lilii. I tyle róż wokół, pięknie Aniu ;:196
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11514
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Aniu gratulacje, że mogłaś pokazać swoje obrazy w kolejnym miejscu. ;:138 Na następnych wystawach z pewnością sprzedasz jeszcze nie jeden obraz.
Róże i powojniki szczególnie pochwalę, pięknie kwitną, Charlotte cudna. Czy czosnki Ci się nie wysiewają? U mnie jak zostawię przez niedopatrzenie jeden nasiennik, mam srylion siewek. ;:222
Pozdrawiam ciepło. ;:168
Awatar użytkownika
sauromatum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1698
Od: 18 maja 2010, o 08:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Piękna ta ciemna lilia złotogłów :)
A czy lilia 'Apricot Fudge' dobrze się rozrasta? czy kupiłaś od razy kilka? Udało mi się w końcu kupić jedną bez pomyłki odmianowej i nie wiem czy dokupować czy rozrasta się zadowalająco :) A widzę, że u Ciebie jest ich więcej :wink:
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Piękne widoki w drodze do pracy w sam raz widoki na obraz ;:333 ,ale chyba kiedyś taki namalowałaś Aniu . Ciekawe czy trochę sie uspokoił ten terrorysta ,albo dalej szaleje na ogrodzie.Udanego tygodnia ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16960
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Bobka-Bogusiu Witaj kochana. Ostatnio dużo się dzieje.miałam chrzest wnusi, Imprezy dla dzieci w pracy, wieczorek autorki z pisarski a w niedziele jeździłam na konkurs ze swoim obrazem.I czasu nawet mało aby tutaj zajrzeć. A i teściową mam u siebie ;:129 Samo życie... ;:306
Susza teraz wszędzie. Oj deszcz nas mija, mija :roll:
Locutus-Loki No właśnie pielenie jest fajne,jak się zakończy. znowu zielskiem zarosło tu i ówdzie. a czasu nie ma teraz na pielenie.
U mnie też upał, i rośliny bidnie się mają.Właśnie też teraz podlewam.
Dorze,że z nogą już masz lepiej.Zdróweczka życzę. Polityka sie prawie nie zajmuję. Tyle i ile muszę.
O tak, łan chabrów i maków bardzo efektownie wygląda,.Przejeżdżając tamtędy aż mocno zwalniam aby sobie na te pola popatrzeć :)
Iwonko1 Mnie te pole makowo- chabrowe zauroczyło. Aż przystanęłam w tym miejscu aby na niego dłużej popatrzeć. A inne pola nie są takie makowo-czarbowe.
W ogrodzie sporo kwitnień. Lilie się rozkręcają. Martagonki już przekwitły. Ale innych lili w ogrodzie jest sporo.
Dobrez, to ujęłaś .Apricot Fudge jest faktycznie mało podobna do lilii. Taka dziwna inna lilia. Część róz też przekwitła. Powojnikowych kwitnień jeszcze jest.
U mnie czosnki się nie wysiewały. Ale ci fajnie,że u ciebie się wysiewają.Będziesz miała dużo czosnków. ;:215
sauromatum O tak, ta ciemna lilia złotogłów jest wyjątkowa .Uwielbiam ją. Posadziłam biała.Ale gdzieś jej w ogóle nie ma. ;:185
Lilie 'Apricot Fudge' bardzo dobrze się rozrasta.Kupiłam ja 1 lub 2. A teraz mam chyba z 7. A niech sobie tam rośnie.
Także powinna i u ciebie z każdym rokiem się mnożyć. ;:108
JAKUCH-Jadziu Uwielbiam takie sielskie, naturalne widoki. Teraz mało czasu na malowanie. ale może kiedyś takie pole makowo- czabrowe namaluję.
Karczownik na razie przycichł. Nie wiem czy gdzieś obok grasuje.Czy te tabletki pomogły. ale 2 jabłonie poszły. I kilka jeżówek też mi chyba nornica załatwiła.
Wczoraj byłam na półfinale - konkursie z moim obrazem. Cała niedziela mi uciekła.Ale opłacało się. Wygrałam tj, zajęłam 2 miejsce i jadę na finała do Zamościa 16 lipca.
Jutro pokażę zdjęcia.
A tearz jeszcze ogrodowe wrzucę.
Obrazek

Obrazek
Obrazek
lilie
Obrazek
i liliowce też już kwitną ;:167
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Hortensja dębolistna juz z tydzień jak sobie kwitnie :) ;:167
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
jarha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2568
Od: 17 lip 2014, o 23:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: skraj Jury Krakowsko-Częstchowskiej

Re: Zakątki na Dębowym 3

Post »

Witaj Aniu :wit
Kolorowo i bogato u Ciebie - wszystko kwitnie na potęgę, lilie i maki, liliowce, róże, jeżówki pysznią się kształtami i kolorami ;:138
Gratuluję wejścia do finału konkursu ;:63 ;:63
Twoje obrazy są piękne ;:215
Życzę Twoim roślinkom rzęsistego deszczu, a Tobie miłego dnia i dobrego całego tygodnia i odpoczynku ;:168
Pozdrawiam, Halszka
Mój ogród niepokazowy Cz.2
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”