Marzenia ogrodowe

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12951
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Marzenia ogrodowe

Post »

Poprzedni wątek znajdziesz tutaj

Gdzie kwitną kwiaty, kwitnie też nadzieja. – Lady Bird Johnson

Witam i zapraszam do mojego ogródka, kluczyk w wiadomym miejscu, proszę deptać ;:167
Fotki w tym sezonie słabe, ale nadrobię od wiosny.

Obrazek

Obrazek

Szkoda mi tego powojnika Mandżurski, pięknie pachnie, bujnie kwitnie ale chyba cos poszło nie tak przy przesadzaniu może odbije.

pozdrawiam Ania
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Marzenia ogrodowe

Post »

Cześć, Aniu.
Cytat na samym początku wątku niech się sprawdzi co do tego pięknego powojnika. Niech Cię ten Mandżurski nadal cieszy.
Wszystkiego dobrego!
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12951
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Marzenia ogrodowe

Post »

Witajcie Pani Wiosna dogadała się z Latem ale coś Pani Zima nie daje jeszcze za wygrane, a poszła już sobie zazdrośnica!

Pogoda oj bardzo kapryśna, rośliny budzą się ale jest też jeszcze niebezpieczeństwo przymrozków, ale w końcu to dopiero połowa kwietnia, ależ jestem niecierpliwa.

Dobrze nie gadam słabe fotki bo nie mogę ustawić aparatu, poczekam na dziecko niech coś ustawi i będzie ok.
U nas dziś była giełda ogrodowa sporo nowości bananowce, palmy, przepiękne fuksje, Rh, drzewka i krzewy owocowe sporo tez jednorocznych, problem że pięknie juz kwitną a noce zimne, deszcze ale nie odmówiłam sobie rozpusty choć kieszeń dziurawa. Jutro ide sadzić oczywiście pochwalę się, chwalipięta prawda?

Pare fotek tak ogólnie


Sałata masłowa na rozsadę, rzodkiewka smaczna była konsumowana.

Obrazek

Piwonia drzewiasta z pączkami to cieszy

Obrazek

Kalina
Obrazek

Magnolia Susan bardzo ją lubię słabo ale powtarza kwitnienie

Obrazek

Cytryniec chiński nowy zakup, prawdopodobnie "bomba witaminowa", pnącze ale czy bedę umiała je trzymać w ryzach, bo z dyscyplina u mnie słabo ;:303

Obrazek

pozdrawiam i zapraszam Ania

Fotki zmniejszyłam(regulamin). Iwona :arrow: viewtopic.php?p=6446132#p6446132
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
hal1959
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8778
Od: 13 mar 2008, o 19:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Marzenia ogrodowe

Post »

Witaj Aniu, wczoraj byłam na wyjeździe i dopiero rano zauważyłam, że dzwoniłaś. Wieczorkiem zadzwonię to pogadamy. U ciebie wiosna bardziej się zadomowiła, chociaż i u mnie o wiele szybciej przyszła niż w tamtym roku. Róże jakoś przetrwały, tylko boję się przymrozków, które zapowiadają, bo u mnie zawsze jest zimnej jak u Ciebie, a przecież mieszkamy nie tak daleko od siebie. Magnolia w tym roku u mnie też pięknie kwitnie. Musimy się w tym roku spotkać u mnie w ogrodzie. Wieczorkiem pogadamy ;:196
Pozdrawiam.Halina
Hal-Linki
Aktualne
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16561
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Marzenia ogrodowe

Post »

Witaj, Aniu! :wit
Wiosna w tym roku przedziwna. :lol: Wszystko na raz zakwita, zupełnie jakby kwiecień zbratał się z majem i tak sobie obaj hasają po polach i ogrodach. :tan
Bardzo mi się podoba magnolia 'Suzan'. ;:215 Miałam ją na działce, kwitła dwa razy, a potem padła łupem pędraków i wyciągnęłam ją prawie całkowicie pozbawioną korzeni. ;:oj
Mam nadzieję, że powojnik 'Mandżurski' zbierze się w sobie i jeszcze da Ci dużo radości. ;:303
Pozdrawiam cieplutko. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4317
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Marzenia ogrodowe

Post »

Witaj Aniu - jakoś tak ... zgubiłem twój wątek :( na szczęście zapamiętałem twój nick i ... jestem :)
Cytryniec ... tak, tak - bomba witaminowa, więc i my mamy. Kwitnie już od 4 lat i nic - nie zawiązuje owoców, bo to ... panienka.
Dwa lata temu dokupiłem drugiego - niestety bez nazwy i nie wiem, czy jest zapylaczem dla tego naszego. Jeszcze nie kwitnie, ale fajnie się rozrósł i plączą się oba.
Być może trafiłaś odmianę "Sadova no 1" - to jedyna odmiana samopylna. Inne są rozdzielnopłciowe - jak mądrze piszą, a ja już o tym wiem :(
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12951
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Marzenia ogrodowe

Post »

Haluś" dzięki za rozmowę i do szybkiego spotkania w realu ;:167

Lucynko pogoda szaleje u nas dziś dość zimno ale słonecznie, jutro będzie deszcz którego naprawdę u nas za dużo. Do 19,oo byłam na działce, nie pamiętam kiedy tak zaszalałam, posadziłam 4 pomidory, 4 ogórki w tunelu, czyli gimastyka kości była - zobaczymy jutro efekty.
Magnolia Susan to raczej zdrowa, miałam Tiger ciemniejsza piękna ale po czterech sezonach padła.
Dziś jeden Rh dostał eksmisję coś go zżarło, miejsce dla następcy haha!

Powojnik Mandżurski nie odbił, poszukam jego braciszka skoro temu było niedobrze.

Andrzejku miło że mnie nie zapomniałeś zawsze zapraszam. Ciekawe jak tam mój cytryniec będzie się sprawował, przeraża mnie fakt czekania na jego owoce, jestem z tych niecierpliwych.

Kochani oto moje fotki pierwsze to boczniak zbiór udany, jak na pierwsze podejście ale fotki mało udane. W maju zamówię kolejny balot boczniaka i pieczarkę, a co poszaleję!

Obrazek

Mahonia żółć to taki kolor wiosny

Obrazek

Coś mi dziwnie się pstrykało bo nie mam fotek, sorki, pozdrawiam

Wstawiasz za duże fotki(regulamin). :arrow: viewtopic.php?p=6446132#p6446132
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
halinkab
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 806
Od: 15 maja 2015, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Marzenia ogrodowe

Post »

Witaj! Podziwiam roślinki. O cytryńcu póki co marzę. Magnolia Susan póki co u mnie w wersji mini, ale jest ;:306
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12951
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Marzenia ogrodowe

Post »

Halinko witaj, pogoda nas nie rozpieszcza cierpią roslinki poszalały ciepło, zimno a nawet przymrozek chyba zimna Zośka już była, ale co tam czekamy.
Piwonie w blokach startowych


Obrazek
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”