Pod Dębem ;)

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Pod Dębem ;)

Post »

Wow! Asiu! ;:111 Ależ się rozpędziłaś z wysiewami! :shock:
Ja na razie malutko zasiałam, jutro mam zamiar trochę dosiać, trochę przepikować, ale ponieważ w tym roku straszą późną wiosną, to trochę bardziej przystopowałam niż przed laty w obawie przed ewentualnym brakiem miejsca na parapetach. ;:108 Wprawdzie już wstawiłam na jedno z okien regalik, jednak mam takie plany siewu, że i tak miejsca może być mało. ;:131 Muszę poczekać na cieplejsze noce, by moc część siewek wstawić do foliaka na balkonie.

Zdrówka Wam życzę ;:167 ;:167 ;:167 i słonecznego weekendu. ;:3 ;:3 ;:3
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Arkadius121
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4195
Od: 30 kwie 2011, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Pod Dębem ;)

Post »

Piękny zachód słońca-ciekawe ujęcia ;:138
Pozdrawiam :wit i miłego weekendu życzę ;:3
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Pod Dębem ;)

Post »

Joasiu plany ogrodowe imponujące. ;:138 Nawet jak nie wszystko uda się wykonać, to przynajmniej masz w głowie wygląd ogrodu, jaki chciałabyś uzyskać. ;:215
Warzywnik będzie zapełniony ciekawymi roślinami. ;:oj
Życzę dużo siły i ciepła na prace w ogrodzie. ;:196
Awatar użytkownika
DzonaK
200p
200p
Posty: 434
Od: 15 maja 2018, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielawy łódzkie

Re: Pod Dębem ;)

Post »

Witajcie na szybko przed snem pokaże Wam trochę moich siewek oczywiście wszystko macie u mnie na kanale W ogrodzie pod Dębem. Tam pokazuję co wysiałam i również będzie o planach i realizacjach.

plocczanka no powiem Ci ze chyba przesadziłam , ale mam komu podarować w okolicy więc na pewno ucieszą się z roszad ;) ;:196

Arkadius121 dziękuję za wizytę w moim ogrodzie oczywiście postaram się zajrzeć i do Ciebie ;)

cyma2704 to fakt planów sporo do tego dalsze remonty w domu. Najważniejsze , żeby zrealizować plan odnośnie grządek podwyższonych. Niestety u mnie przez wielkość dębu nie chce za zbytnio nic rosnąc więc najlepszym rozwiązaniem będą grządki. Rabaty również będę przerabiać jedna będzie trawiasta. Druga bylinowa, trzecia w miejscu zacienionym z Żurawkami i hostami. Pracy dużo , ale może z sukcesem ;:196


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Joanna
Pod dębem
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3197
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Pod Dębem ;)

Post »

Tak ładnych zdjęć wysiewów nie widziałam nigdzie! Łany o zachodzie słońca, sama poezja! :D
Czy dobrze widzę, że masz malutkie poziomki? Te powycinane listki bardzo mi je przypominają.
Życzę realizacji wszystkich planów, niech rabaty wyjdą piękne i bujne! :heja
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
pelagia72
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7889
Od: 2 mar 2009, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Pod Dębem ;)

Post »

Joasiu
Na prawdę piękna rozsada :!:
Widać warunki masz super :D
Jestem ciekawa podwyższonych grządek :D
"Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami"
Moje linki
Awatar użytkownika
Arkadius121
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4195
Od: 30 kwie 2011, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Pod Dębem ;)

Post »

Dorodne siewki na tle zachodzącego słońca-zdjęcia niemal konkursowe gratuluję ;:333
Pozdrawiam :wit i miłego weekendu życzę ;:3
Awatar użytkownika
Igala
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2564
Od: 11 gru 2012, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Pod Dębem ;)

Post »

Asia ;:7
Jaki miałaś sezon? Udało ci się założyć grządki podwyższone?
U mnie sezon był bardzo ciężki, za dużo było wody z nieba i za dużo zimnych dni; część warzyw zgniła mi bo były w dolnej częsci ogrodu. Kwiaty też sporo ucierpiały i niestety nie pokazały swojego wspaniałego potencjału. Niektóre to dopiero zaczęły kwitnąc we wrześniu i pażdzierniiku jak np kosmosy i tytonie.
Zapraszam serdecznie! Iga
Kontrolowana dzikość cz.2
Awatar użytkownika
DzonaK
200p
200p
Posty: 434
Od: 15 maja 2018, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielawy łódzkie

Re: Pod Dębem ;)

Post »

Witajcie z nowym rokiem wszystkim życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ;:196


Igala witam Cię serdecznie zrobiłam grządki jak najbardziej prowizoryczne ale zdały egzamin miałam sporo warzyw papryki było multum, ogórki obrodziły, pięknie urosły buraki naciowe, sałaty, zioła również. Niestety nie udały się pomidory, wdarła się zaraza ziemniaczana i wszystkie krzaki poszły do wyrzucenia. U mnie tez z kwiatami było nie za ciekawie jedynie hortensja bukietowa zaszalała, kwiaty miała tak ogromne że nie mogłam wyjść z podziwu. Koniecznie muszę w tym roku zrobić jakaś podporę bo kładły się po ziemi takie ciężkie. Ja już myślę o nowym sezonie. Mam nadzieję że ten będzie lepszy. Był czas że byłam bez pracy przez pewne sytuacje krajowe straciłam prac e i chęci do wszystkiego. Ale teraz jest już ok nowa praca dużo lepsza więc jestem zadowolona.

Właśnie zaczęłam przeglądać oferty i uświadomiłam sobie ze dawno tu nie zaglądałam, wyleciało mi z głowy że tu w ogóle jestem zalogowana. Może to demencja mnie dopada :;230
Wrzucę pare widoków z zeszłego sezonu pozdrawiam Was serdecznie ;:196 ;:196

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Joanna
Pod dębem
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Pod Dębem ;)

Post »

Asieńko Kochana, popraw się skarbie i zaglądaj do swojego wątku, wstawiaj zdjęcia, chwal się swoim ogrodem, plissss..... ;:180 ;:180
Cieszę się, że sprawy osobiste ( 'praca zawodowa') wyprostowane, ;:215 dzięki czemu masz spokojniejszą główkę i odczytuję, że jesteś zadowolona. :lol:
Aktualnie mamy martwy sezon, ;:131 ale wkrótce zaczniemy pierwsze siewy, dzięki czemu szybciej minie nam czas oczekiwania na wiosnę. ;:303
Niech ten nowy rok będzie przychylny Tobie i całej Rodzince. ;:196
Zdrówka. ;:167 ;:167
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”