Oaza Spokoju

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Oaza Spokoju

Post »

Cudne kwitnie Novalis mój jakoś w tym roku trochę niedomaga. Jalitah też w cudnym kolorku Edenka ;:167 cudna szkoda ,ze potrzebuje sporo słońca którego u mnie niedostatek. Cubana ,Lady of Shalott też cudna. ;:3 niedzieli Tobie zyczę ;:196 ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Oaza Spokoju

Post »

Pięknie wszystko u Ciebie kwitnie.Ach te cudowne róże. ;:63
Pozdrawiam. :wit
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Oaza Spokoju

Post »

Krysiu twoje róże są zawsze zachwycające. Pomponella ma piękny pokrój. ;:oj Moja wypuszcza długie baty, ma za mało miejsca i światła.
Przybiegłam zapytać czy Bobo żyją.
Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku, a tylko czasu brakuje. ;:168
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Oaza Spokoju

Post »

Krysiu,
też mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku.
Wracam do tematu dzielżanów, na prawdę posadziłam 5 szt. a nie mam ani jednego. Czyli niby takie proste w obsłudze rośliny ale nie wszędzie chcą się zadomowić. Albo może są po prostu czyimś przysmakiem...
Pozdrawiam serdecznie ;:3
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Oaza Spokoju

Post »

Beatko mogę Cię pocieszyć ,bo i u mnie dzielżany nie chcą rosnąć .Robiłam parę prób w różnych miejscach i nic z tego nie wyszło. Wreszcie powoli się przełamałam z niechęcią do ogródka i zrobiłam jesienne porządki no jako tako i na dodatek parę fotek .Muszę wreszcie odkurzyć i swój wątek .Może i Krysia wreszcie tez sie pokaże ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Oaza Spokoju

Post »

Witajcie Kochani po dłuższej nieobecności :oops: :wit :wit

Lato tak błyskawicznie przeleciało, jesień mieliśmy piękną tego roku, która tez się kończy, dziś już przymrozek był w nocy. Ja właśnie wczoraj kopczykowałam moje królewny w sam raz to zrobiłam, wcześniej nie było takiej potrzeby :wink: bo jesień była bardzo ciepła i słoneczna. Róże kwitły do teraz zdobiąc ogród :D
Żadnych ślicznotek nie domówiłam tej jesieni a zwykle jakaś przybywała, chyba się przesyciłam.... ale pewnie długie oczekiwanie wiosny spowoduje to że coś do koszyka wpadnie w zimowe wieczory. Nie będę pisać dlaczego mnie nie było tyle czasu, po prostu życie. Pochwalę Wam się jedynie, że przybyła nam nowa istotka w rodzinie koło której świat się kręci, a jak na babcie przystało pomagam w obowiązkach mamie która jeszcze studiuje
Postaram się nadrobić i zdjęcia powstawiać z minionego sezonu, bo z aparatem po ogrodzie biegałam , gorzej było z utrzymaniem porządku, czasu na plewienie brakowało, ale to będę wiosna nadrabiać.

Dziękuję że o mnie pamiętacie i zaglądacie ;:180 ;:180 ;:180

Jadziu ;:167 Marysiu ;:167
Soniu Bobo kwitły jedna bardzo obficie druga trochę mniej i wyższa była ;:167
Beatko ;:167 Dorotko ;:167 , Danusiu ;:167 Aniu ;:167
Ewelinko ;:167 pierwsze kwiaty Jamesa Galway tez były ciut inne w następnym sezonie powinno być już okej
Wandziu ;:167

Wczoraj pobiegałam jeszcze z aparatem po ogrodzie i takie obrazki udało mi się uwiecznić:
Eden Rose uwielbiam, w tym roku była śliczna i ciągle zdobiła mój ogród kwiatami
Obrazek


Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek


Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek

Jeżóweczka ktora jeszcze chciałaby zakwitnąć



Obrazek

Domowy ;:3



Obrazek

Moja Wnusia która za parę dni skończy cztery miesiące ;:167



Obrazek

Dziękuję ze jesteście :wit
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16010
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Oaza Spokoju

Post »

Krysiu, ależ cudo na ostatnim zdjęciu :D Nic tylko całować ;:196 ;:196
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Oaza Spokoju

Post »

Krysiu to już wszystko wiem, śliczny kwiatuszek, ma takie piękne czarne oczka i włoski. Rośnie Ci pomocnica, ogrodniczka.
Mam nadzieję, że będziesz znajdowała czas i o nas nie zapomnisz.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Oaza Spokoju

Post »

Krysiu kochanie ;:196 ;:196 wcale się nie dziwię ,że nie masz czasu jak ma się w domu takie ;:167 ;:167 słoneczko. Ja jestem zadowolona ze sezon się zakończył jakoś nie wspominam go z mile i nawet fotek nie mam zbyt dużo jak w innych latach Wszystko kwitło i rosło jako tako .Masz cudne wspomnienia
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Oaza Spokoju

Post »

Witajcie Kochani

Na zewnątrz paskudna pogoda, wieje, leje, taka szaruga...

Postanowiłam powstawiać zdjęcia z minionego sezonu, na rozweselenie dnia... sezon uważam za udany, kwiaty kwitły, choć opiekunka poświęcała im mało czasu :wink: fakt moje róże miały mniej kwiatów niż rok wcześniej, dlatego tej jesieni wszystkie dostały dobry kompost w nóżki, który wiosną doda im wigoru, mam taką nadzieję. Ostatnie moje wstawiane fotki były z lipca... dziś jeszcze trochę tego miesiąca obfitującego w śliczne kwiatuchy.

Wandziu ta istotka przewróciła nasz świat do góry nogami ale w bardzo pozytywny sposób. dziękuję ;:196

Dorotko z czasem rożnie bywa, ale nie chciałabym żeby mój wątek był martwy, więc zdjęcia na pewno będę wstawiać kwitnących i rosnących u mnie w ogrodzie, fajnie że odwiedziłaś mnie dziękuję ;:196

Jadziu myślę że przyszły sezon będzie lepszy i doda Ci więcej optymizmu, ja dość jestem zadowolona choć mało czasu poświęcałam ogrodowi, najgorsze jest to że nic nie dosadziłam tej jesieni, czyżby przesyt... a może właśnie inne zajęcie, za to teraz zaczynam bardziej dostrzegać doniczkowe domowe, przy których się kręcę, pewnie muszą nadrobić moje zielone rączki :;230 dziękuje za odwiedzinki ;:196

Lipiec 2021


Obrazek


Obrazek


Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Oaza Spokoju

Post »

:wit

Dzisiaj Jeżóweczki ;:167 uwielbiam te kwiatuchy, błyszczą pięknie na rabacie i długo kwitną, spokojnie można je wiosną podzielić
a nawet trzeba żeby przedłużyć im życie i się przyjmują bez problemu. Tak zrobiłam w tym roku z odmianowymi i dobrze bo porosły ładne kępy :D



Obrazek



Obrazek




Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek



Obrazek




Obrazek


Obrazek



Obrazek



Obrazek

Pozdrawiam odwiedzających i miłego dzionka życzę
;:196 ;:196
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Oaza Spokoju

Post »

Krysiu sporo jeżówek masz, mnie te odmianowe po kilku latach poznikały.
Pokazuj jak najwięcej zdjęć w takie ponure dni miło się wspomina.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2817
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Oaza Spokoju

Post »

Krysiu, serdecznie gratuluję wnusi ;:215
i ;:63 ;:63 ;:63 , to cudny powód do zaniedbania ogrodu i forum. Niech ten uroczy uśmiech zawsze towarzyszy maleństwu i niech zdrowo rośnie na pociechę całej rodzince :tan
Kiedy to u mnie już było ;:224 , moja wnuczka ma 11lat, a druga urodziła się już w Anglii i rzadko ją widuję w realu, bo przyszedł ten wstrętny wirus ;:145 .
Miło oglądać lipcowe wspomnienia ciepłych dni i ogrodu pełnego kwitnień ;:138 Piękne liliowce, róże z mnóstwem kwiecia i ogromna kolekcja jeżówek ;:oj Kiedyś miałam kilka, ale tylu odmian jeszcze wtedy nie było. Jak mi przejdzie bzik chryzantemowy, to następny będzie chyba jeżówkowy ;:306
Listopad też był bardzo łaskawy :heja i długo pozwolił nam cieszyć się kwiatami ;:215
Dużo zdrówka i czasu spędzanego z malutką ;:196
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”