W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11681
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Niedługo wiosna...mam potrzebę bycia na forum i uczestniczenia w powitaniu kochanej pory roku ;:3
Poczyniłam już ku temu pewne koncepcje,a mianowicie wysiałam do pojemników kobeę fioletową,ostnicę i lobelię niebieską. Ta ostatnia w zeszłym roku słabo mi wzeszła,ale kilka kępek się dorobiłam. Zostały mi jeszcze nasiona rozplenicy od kochanej Sonii i chyba sobie jeszcze sypnę kilka nasion,miałam już sukcesy w wyhodowaniu tej cudnej trawki:)
Zapraszam do odwiedzania mojej działki z różami w roli głównej,do tego hortensje,trawy i byliny:)

W niedzielę pojechałam z mężem na giełdę i wyjątkowo wpadły mi w ręce stare skarby ;:23
Wpadłam przypadkowo na żeliwną brytfankę w kolorze niebieskim.

Obrazek

Ostatnio ten kolor za mną chodzi,więc moje oczy rozglądają się za tym kolorem. Niedawno obchodziłam urodziny i za małą sumkę kupiłam na olx stary czajnik też w kolorze niebieskim. Chciałabym posadzić w nim może białe kwiatki?

Obrazek

To jeszcze nie koniec na odchodne zahaczyłam o stare krzesło,które na mnie dosłownie czekało. ;:303 Metalowe,składane,patrzę litościwie na M,a on na mnie,że chyba Ty nie chcesz tego grata? Owszem marzyłam o takim starym krześle od dawna. To nic,że ma siedzenie ze starych,odrapanych desek. Nadmieniłam,że mam w piwnicy papier ścierny i farby z ostatniego remontu. Udało się,krzesło zakupione,a mój M twierdzi,że pan był bardzo zadowolony,bo się starego klamota pozbył. Dodatkowo jedną kamionkę od pana rozanielonego po sobotniej imprezie za dziesięć złociszy wyszarpałam.

Obrazek

Niezły interes zwędziłam. Wyszłam zadowolona i z uśmiechem na ustach podążając do auta nieco obładowana. Stąd mój pomysł na tytuł nowego wątku.... :D

Zakupione niedawno nasionka...

Obrazek

Goździki umilają czas...

Obrazek

Hiacynty bardzo lubię,tylko brakuje mi takich,wysokich naczyń co to u Moni raz widziałam w wątku...pokładają się ....

Obrazek

I jeszcze jeden...

Obrazek

W balkonowej donicy

Obrazek

Obrazek

Lobelia mini ...

Obrazek

Po orkanie moja kula przepołowiona na dwie połówki,chyba tu też coś wysieję...

Obrazek


Zapraszam na wędrówkę ze mną ;:303 :D
Amanita
---
Posty: 2043
Od: 22 lis 2010, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

:wit Witaj Aniu :)

Nie dziwię się, że wzięło Cię na niebieski, bo to piękny kolor, również go lubię ;:173
W ogrodzie można posadzć tyle pięknych roślin w tym kolorze!

Piękne znalazłaś przedmioty, mnie szczególnie ten czajnik wpadł w oko i myślę, że białe kwiaty jak najbardziej by tam pasowały :)

Pozdrawiam Cię przedwiosennie ;:196
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Witaj Aniu ;:196

Ależ Ci się skarby trafiły ;:oj Właśnie takie chabrowy odcień niebieskiego lubię najbardziej. Czajniczek mega śliczny, normalne moje klimaty. Ciekawa jestem co też w nim posadzisz ;:65
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12456
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Melduję się :wit
Awatar użytkownika
nena08
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2648
Od: 8 lut 2012, o 10:06
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

:wit Aniu
Gęsiarka super , piękny kolor. Ciekawa jestem czy jest duża? Ja bym w niej kwiatków nie sadziła, tylko używała zgodnie z przeznaczeniem :D
W czajniku widzę białą lobelię. :heja
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Witaj :wit
Jeśli lubisz kwiatki jednoroczne to polecam ostróżkę letnią i chaber bławatek, do kompletu petunia ogrodowa firmy ogrodnik i kwiaty wylewają się z rabat :wink: Można też posadzić żeniszki , które pięknie kwitną caaaałe lato .
Zapowiada się bardzo ciekawie :D
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Aniu świetne rzeczy upolowałaś ;:215 Z emem mam podobnie - on widzi stare graty, a ja to co można z nich zrobić :D I wysiewy już poczynione, no no...
Awatar użytkownika
Ignis05
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8312
Od: 16 gru 2009, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Niedaleko Gdańska

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Aniu ;:196
Fajne zakupy, niebieski w naczyniach i w kwiatach też mi się podoba. ;:215
Czy krzesełko też będzie niebieskie ?
:wit
Awatar użytkownika
Shire
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2653
Od: 3 kwie 2016, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Aniu śliczne te Twoje zdobycze- rondel, czajnik, pierwsza klasa ;:oj

Trawa kanar pięknie się zasusza. Już rozpoczęte wysiewy. Ja się boję, że te drobinki nie będą miały u mnie długiego życia i jeszcze czekam.
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Anuś, śliczne te niebieskie naczynia ;:138 bardzo lubię ten kolor ceramiki, kojarzy mi się z piękną, słoneczną grecką wyspa Santorini ;:3 Chciałam sobie kiedyś duże donice z terakoty przemalować taką błyszczącą niebieską farbą ale ona kosztuje tyle, że zmieniłam zdanie :;230
Czy mogę zaproponować coś białego do czajniczka? Mianowicie biała lobelia bardzo by w nim ładnie wyglądała, ale pewnie masa innych kwiatków również :D
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5993
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Witaj Aniu w nowym wątku :D
Ale pięknie go rozpoczęłaś ;:167
Super skarby nabyłaś ;:215 Czajniczek ekstra i brytfanka również. Również lubię niebieski w ogrodzie :lol:
Ciekawa jestem bardzo co też z krzesełka wyczarujesz :lol: Pochwal się koniecznie jak tylko będzie gotowe :D
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Witaj kochana, jestem i ja. Zakupy piękne poczyniłaś. ;:108 Tyle już masz posiane a ja z racji remontu jeszcze nic. Na ten czas mam głowę zaprzątniętą czym innym.
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

I taką giełdę to ja rozumiem ;:63 Jak nie kwiatki, to chociaż brytfankę sobie kupiłaś ;:63 U mnie też jest organizowany targ staroci, ale tam niestety tylko ciuchy stare można kupić ;:223 Jestem zawiedziona takim targiem ;:222
Wiosna już nieśmiało przekracza Twoje progi ;:63 Jak jest u mnie nawet nie wiem, bo już wieki nie byłam na działce ;:145
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”