Opis POMIDORÓW i PAPRYK wysyłanych na A W N 2018/2019 i 2019/2020

Pytania techniczne i organizacyjne do Admina i Moderatorów.
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Opis POMIDORÓW i PAPRYK wysyłanych na A W N 2018/2019 i 2019/2020

Post »

lobuzka pisze:Piszę bez złośliwości, w miarę moich możliwości uczestniczę w forum /od 2010r./ i posiadam opryskiwacz.
Brałam udział w akcji wymiany nasion, wysłałam 9 odmian po 10szt, nie miałam możliwości opisania, ani podziękowania ....

Czy zgłosiłaś akces przystąpienia do grupy MAROLEX - jeden z warunków uruchomienia dostępu.
Skąd mamy wiedzieć, jeśli tego nie zgłosiłaś wg. regulaminowych wymogów,że chciałabyś mieć dostęp do sekcji ofertowej????
O jakich podziękowaniach piszesz? To nie jest sekcja do towarzyskich dyskusji,zaproszeń,podziękowań itp.
Złóż je na PW.

Foxowa pisze:
babuchna pisze: Pisanie w wątkach personalnych oraz off-top, nie liczy się jako aktywny udział w forum, to sekcje dodane, uzupełniające.
To teraz mega wyjaśniłaś.
Bo ja zawsze miałam nastukane postów co niemiara i nie mogłam pojąć dlaczego np moja koleżanka ktora ma zaledwie kilka postów pisane raz na pół roku (jak jej się przupomni, że forum istnieje), ma dostęp, a ja pisząc praktycznie codziennie regularnie nie mam. Dwie akcje zaliczyłam właśnie dzięki niej, bo mi podała termin wysyłania,adresy i razem to zrobiłyśmy , tak to bym nawet nie wiedziała że jest akcja.
I muszę powiedzieć że się zawsze czułam bardzo tym skrzywdzona nie mając dostępu do sekcji.
To co napisałaś rozjaśniło wiele, choć rzeczywiście przydałby się jasny i czytelny próg. I nie chodzi tu o nabijanie postów ale może bardziej o przełamanie do zabierania głosu.
Żadnych progów nie było i nie będzie.
Każdy uczestnik forum jest współtworzącym je a ilość napisanych postów świadczy jedynie o naszym zaangażowaniu w rozwój forum,
o trosce by istniało i było w dobrej kondycji - o tym świadczy ruch -ilość pojawiających się na forum postów.
Jednak nie zależy nam na pisaniu ble ble ble ale o faktycznie rzeczowy udział w naszym życiu.

Dlaczego nie napisałaś nigdy w sprawie dostępu do sekcji ofertowej do administracji ?
Musisz jednak spełnić 2 podstawowe regulaminowe wymogi by ostatecznie mieć dostęp do sekcji OFERT
https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 9#p1387989
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
lobuzka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 682
Od: 8 mar 2010, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Opis POMIDORÓW i PAPRYK wysyłanych na A W N 2018/2019 i 2019/2020

Post »

Karo pisze: O jakich podziękowaniach piszesz? To nie jest sekcja do towarzyskich dyskusji,zaproszeń,podziękowań itp.
Złóż je na PW.
Bardzo dziękuję za wyjaśnienia.
Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jest tylko woda. Albert Einstein
Pozdrawiam Aneta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PYTANIA do Ekipy Moderującej. Techniczne. Archiwalne KONKURSY”