Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25128
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Nie mogło i mnie zabrakło
Nie masz zamiaru zamawiac róż w tym roku?
A ja mam.
Brakuje mi jeszcze 2,3.
Awatar użytkownika
Yollanda
500p
500p
Posty: 952
Od: 23 maja 2014, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małe Trójmiasto

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Ależ u Ciebie jest pięknie.
Widok huśtawki i oczka otoczonego trawami rzeczywiście cudny.
Pięknie kwitną róże i hortensje. Ogródek masz zadbany, trawa wykoszona.
Róża CPM to moje niespełnione marzenie. Lubię 'Hot Chocolade', też u mnie rośnie.
Ma cudny kolor i kształt kwiatów idealny.
'Novalis' może być piękna , nie do wiary , jak ładnie wygląda na fotce. Masz więcej fotek?
Awatar użytkownika
nena08
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2648
Od: 8 lut 2012, o 10:06
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu, po głowie chodzi mi Lavana. Widziałam ją w ogrodniczym. Ma bardzo duże kwiaty. Niestety była za droga, więc szukam małej.
Pięknie Ci kwitnie rozplenica. Moja zmarzła w tym roku i ma tylko jedną gałązkę. Za to wysiała się w szparze pomiędzy palisadą , a folią zabezpieczającą. Nie mam pomysłu jak ją stamtąd wyciągnąć. ;:131
Co robisz, że CPM nie zwiesza główki :?:
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu, przesyłka z hortensjami doszła? Nie znam tej szkółki, więc się nie wypowiadam, ale rzeczywiście trochę to dziwne...tyle dni i cisza :roll:
Dzisiaj byłam w OBI i widziałam prześliczną Little Lime. Kwiatostany mają piękną limonkową barwę ;:333 Tylko cena bandycka, bo za maleńką sadzonkę 50 zł :evil:
Awatar użytkownika
Ignis05
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8312
Od: 16 gru 2009, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Niedaleko Gdańska

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

OBI ma wielkie mniemanie o swoim towarze to i ceny śrubują.
Już nie lubię tam kupować. 50 zł za sadzonkę, to już bandytyzm. Szkoda rośliny, bo pewnie się zmarnuje.
W swoim OBI też widzę sporo drogich i zmarnowanych roślin a przeceniać się nie spieszą.
Aniu ;:196 Też mnie ciekawi, czy sadzisz nowe hortensje czy jeszcze czekasz ?
Miłego dnia :wit
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11689
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Piękny czas nastał,ciepełko wokoło,tylko deszczu brakuje,wczoraj pojechałam podlać.
Wiecie jak to jest czekać na nowe zakupy,ekscytacja,poruszenie,no lubię te chwile i czas oczekiwania na paczuszkę...
A więc czekam codziennie na meila,telefon,zaglądam na stronę,wpatruję się w historię zamówienia,a status ciągle brzmi przyjęte.
Co u licha ?Przecież zawsze czekam góra trzy dni.Chwytam za telefon,miły głos w słuchawce się odzywa.Rozmawiamy,pan mówi,że nie ma mojej wpłaty.Jak to nie ma? ;:303
Ano nie ma...co się okazało? Nie poszedł przelew automatycznie do sprzedawcy,tylko do firmy pośredniczącej i tam się zatrzymał.
Teraz musi pani zadzwonić tam i wytłumaczyć...to odeślą pieniądze.Pierwszy raz mi się to zdarzyło.miałam już dość,6 dni minęło,teraz ja mam gdzieś dzwonić.Zrezygnowałam z tych hortensji,za dużo z nimi kłopotu ;:185 Poza tym w międzyczasie poczytałm opinie na al i nie były zbyt pozytywne.Także będę szukała w innym miejscu.

Olu witam,to mój ulubiony kącik z oczkiem i trawami.Mam jeszcze z drugiej strony Giganteusa,który szumi jak zawieje wiatr,to najlepsza muzyka dla moich uszu ;:224

Soniu LO mam 8 lat,kupiłam dwie na początku przygody z ogrodem.Lubię tę odmianę,choć pod koniec lata łapie brzydkie plamy,ale taka jej uroda.W czerwcu jest cała zielona.
Hortensje nie dojada,zrezygnowałam,będę szukała gdzie indziej.

Ewuśzaraz spojrzę na Twoją różyczkę:)

Kasiu dziękuję:)

Maju miło,że jesteś:) Stephanie rośnie przy samym brzegu,malutka,ale te kwiaty ma cudowne.
Olivia jest w tej szkółce co wymieniłaś,może z kimś na spółkę zamówimy?
Wiem,że dziewczyny chwaliły odmianę na pniu Tardiva,ażurowa,poczytaj ...
Ja mam ochotę na Pinky Winky na pniu i Limelight ;:224

Gosiu na razie jeszcze nie ogarnął mnie szał zakupów.Chyba chcę się bardziej zaopiekować tymi co mam.
Mam już wszystkie swoje chciejstwa.Kilka jeszcze bym dokupiła,ale nie na już i teraz.

Jolu dziękuję za miłe słowa ;:108
CPM się zachwycam nieustannie,bardzo żywotna róża,a jak kwitnie to bukiecikami ;:333 Kolor rewelacyjny,miodowo-złoty ;:167
Hot Ch wciąż kwitnie,ale niestety ma plamy na liściach,taka jej uroda.
Novalis na fotkach wygląda zdecydowanie najlepiej.To może zmylić,choć ja i w realu ją podziwiam ;:215
Właśnie wczoraj zrobiłam jej kilka fotek i w zestawieniu z CPM tworzą fajne założenie kolorystyczne.

Aniu Levana śliczna,ja szukam Little Lime i Diamantino.Przeglądałam ofertę sklepów internetowych,ale najczęściej już stany mają zerowe.Rozplenice w tym roku rosną pięknie.Mam kilka z siewu i mają kłosy,jedna przy oczku ma już kotki :heja
Warto wysiewać na parapecie ;:215
CPM zwiesza lekko główki,ale jak jest wysoki pęd to mi się to podoba i nie razi ;:108

Dorotka sprawa wyjaśniona,hortensje nie dotrą. Zamówimy gdzie indziej ;:218
OBI ma takie bajońskie ceny? 50 zł ...hmm
Może wybiorę się po Littlelime do pobliskiej szkółki i chociaż jedną kupię...

Krysiu nie mam u siebie OBI,może i dobrze? Wolę kupować w szkółkach,a i w sieci można znaleźć pozytywnych sprzedawców.
Hortensje nie dojadą,tak zdecydowałam,za dużo zachodu,a i słabe komentarze mają na al....

Ana z Aspiryne Rose

Obrazek

RU na pniu bardzo ja lubię:)

Obrazek

Lions R

Obrazek

Novalis solo

Obrazek

W duecie z CPM ładnie współgrają

Obrazek

CPM

Obrazek

Novalis z Annabelle

Obrazek

Rosenfaszination sama nazwa to fascynacja i to cała prawda,kwitnie wciąż od czerwca,jedne kwiaty przekwitają,tu tworzą się nowe pąki,a zaraz znów cos kwitnie:)

Obrazek

Giardina po zimie lekko dychała,mocno ścięłam,grube,starsze konary całkowicie usunęłam,a tu proszę ile nowych gałązek wypuściła...

Obrazek

Mariatherese gotowa do startu

Obrazek

Stephanie porcelanowa piękność

Obrazek

W otoczeniu smagliczki

Obrazek

Sweet Juliet

Obrazek

Jaciuaes cartier ma śmieszne,płaskie kwiaty

Obrazek

Samosiejki żeniszkowe

Obrazek

Obrazek

Trawy w ogrodzie musza być...zwiewne...

Obrazek

Soniu zobacz jakie piękne rozplenice z Twoich nasion ;:167

Obrazek

A to już starszy okaz

Obrazek

Na obiad dziś zupa pomidorowa .... :uszy

Obrazek

Pinky winky od lat niezawodnie kwitnie

Obrazek

Malinojeżyna

Obrazek

Miłego dnia życzę ;:3
JagiS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5044
Od: 8 kwie 2012, o 14:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Witaj, Annes!
Niesympatyczną miałaś przygodę z hortensjami. Nie masz w okolicy sklepu ogrodniczego? Nasze są pełne pięknych hortensji do wzięcia od razu. Teraz jest apogeum ich kwitnienia, aż oczy rwą ;:oj. Tylko brać i trzymać się za kieszeń.
Róże pokazałaś urocze i pięknie kwitnące. Z tej serii najbardziej spodobała mi się Stephanie Baronin ;:170.

;:196 Jagi
PS. Może tym razem nie umknie Ci mój wpis... ;:224.
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu, fiu, fiu, Novalis na zdjęciu solo wyszła przepięknie ;:224 . W naturze widziałam, mnie nie zachwyca jako solistka, to kontrowersyjna róża, ale w zestawieniu całkiem ładna.
Szkoda, że rozczarowała Cię szkółka z internetu, ciekawe jakiej jakości byłyby te hortensje, może i lepiej, że nie przyjechały 8-) .
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
bejsonki84
200p
200p
Posty: 327
Od: 7 maja 2014, o 11:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

A mnie zachwyciła Rosenfaszination ;:167 . Śliczna różyczka! Bardzo fajnie podsadziłaś Stefanię smagliczką, chyba w przyszłym sezonie odgapię ten pomysł :D
Pozdrawiam Werka
Po­cie­szam się myślą, że zwierzęta ni­jakiej świado­mości nie mają, bo byłoby jeszcze więcej zroz­paczo­nych is­tot na świecie.
Wisława Szymborska
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu, nie wiem jak to się stało, że mnie jeszcze u Ciebie nie ma ;:202 Jestem pewna, że się wpisaywałam, a tu ani widu ani słychu.
Twoje trawy takie zwiewne, delikatne. Bardzo mi się spodobała ta z hortensją. Cudna. Jakoś do tej pory nie myślałam o trawach w swoim ogrodzie. I pewnie nie pomyślę, ale zachwyciłam się Twoimi ;:108
A Rosenfaszination jest zjawiskowa ;:138 . Na pierwszej stronie pokazujesz ją mocno różową, a teraz prawie białą. Obie wersje piękne.
Zupełnie zapomniałam o Novalisie, jak ja mogłam?
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Ania, zapisuję sobie nowy wątek i nawet jeśli nie bywam zbyt często to przyjdzie czas na nadrabianie wszelkich zaległości ;:168
Słusznie zachwycałam się u ciebie Novalisem. Od tego roku kwitnie również u mnie i powiem ci że ma wyjątkowo krótki postój między jednym, a drugim kwitnieniem. świetna, zdrowa i.. wielka róża. Czy u ciebie też ma taki pęd do rośnięcia? Krzew spokojnie przekroczył 1.5m ;:oj
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Ania Tardiva ma kolor, którego nie lubię. Ale Limelight jest śliczna. Właśnie ten kolor kwiatów najbardziej mi się podoba.
Muszę wiosną za szczepionymi się rozejrzeć.
Kwiaty wygrzane w słonku są piękne. W tym roku mam niedosyt Edenki, kwitła mi w te najgorsze upały.
Teraz mam olbrzymie krzaczory, ale jeszcze w bordowych przyrostach. Nie zdąży w moich warunkach zakwitnąć ponownie.
A u Ciebie jak teraz wygląda?
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Witaj Aniu,zwiedziłam Twój ogród caluśki ,fajnie zagospodarowany i śliczne w nim róże i hortensje ,no i trawy nad oczkiem ,w którym mieszka mała żabka,uwielbiam żabki,zwłaszcza samców,które tak cudownie rechocą do swoich wybranek ,a dali nie ma ,może pokażesz jakie masz ,pozdrawiam :wit
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”