Taki - sobie ogród cz.6

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
LadyK
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1275
Od: 11 wrz 2015, o 14:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Przepiękną kolekcję różyczek masz. A First Lady ląduje do mojej listy zachcianek. Ciekawe ujęcia jak zwykle i już nie muszę sobie wyobrażać jakaż to osóbka kryje się pod tymi fotografiami i tekstem.
U Ciebie jak zwykle wszystko wcześniej kwitnie, moje nagietki jeszcze bez pąków za to maruna kwitnie w najlepsze, goździki też.
Burzowo to w całym niemal kraju, u mnie właśnie przeleciała, na szczęście niegroźna chmura, trochę pobłyskało, trochę gradem sypnęła ale niewiele, więc nic nie zniszczyła.
Pozdrawiam Katarzyna
"Kobieta ma zawsze coś do zrobienia w domu, głupia w nocy śpi, to się jej nazbiera"
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Ślicznie u Ciebie , altana super, pewnie drewno pachnie . Naprawdę super sprawa taka altana.
Zapraszam Cię do oglądania mojego ogrodu u MAI W OGRODZIE na HGTV, lub potem w necie, lub za tydzień w tvn :lol: :wit
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7672
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Miłka u mnie w garach często echo się odzywa, ale jak jesteśmy sami, nie ma dzieciaków to wyjście z sytuacji zawsze się znajdzie.
U mnie w tej chwili leje, wieje i miota kwiatami.

Dobrej nocki ;:196
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Na pustą lodówkę i puste garnki mam wypróbowany przepis, który wisi u mnie na lodówce. To nr telefonu do najblizsze pizzeri. Polecam!
Melduję, że dalie robią się coraz dorodniejsze! Wczorajszy deszcz ich nie załatwił, tylko jedna się położyła, ale róże mam zmasakrowane.
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9813
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Ewa! Ja swoje dzieci tak rozbisurmaniłam, ze pizzę to oni lubią, jak mamusia upiecze! ;:306 Cieszę się, że dalie pięknie rosną :heja W ogóle się cieszę, ze chciałaś dalie ode mnie i je posadziłaś i się cieszysz! A dalie lubią deszcz. No chyba, ze już są dojrzałe i mają duże kwiaty. Wtedy potrafią się przewrócić, ale te odmiany, które masz, nie powinny sprawiać problemu.

Karola! Tylko, żebym nie przeoczyła!!! Ja to tak dziwnie oglądam telewizję, że czasami codziennie, a czasami w ogóle!

Krysiu! Taka sytuacja jest fajna! I mnie się taka czasami zdarza, jak dzieciaki się gdzieś porozjeżdżają!

Lady Kasiu! Kup sobie First Lady! Jest zdrowa i piękna!
A zdjęcia dałam, bo sama czasami lubię wiedzieć z kim gawędzę. Chyba do tego dojrzałam ;-)
Ja się cieszę, że idą burze. U mnie nad jeziorem się rozłazą więc u mnie trochę tylko powiało i popadało. Czyli ok!

Kochani! Dalie mają coraz więcej pąków, czyli planowo! Tak trochę praca i dom mnie wciągają, że mało pisze, ale pewnie, jak dalie się rozwiną i nie wytrzymam i zanudzę Was na śmierć! ;:306
Cały czas coś tam dłubię w ogrodzie i cieszę się soczystą zielenią po deszczach. Dziś tępiłam makleję rundapem. Była piękna, ale niestety ma skłonność do nadmiernego rozrastania. Przeszła do sąsiada i tam też będę musiała wejść, by ją ujarzmić ;:223

Za to cudownie zaczęła kwitnąć Biennenweide Gelb:

Obrazek

Obrazek

I kanny - moje siewki, pomimo, ze niewysokie, mają zamiar kwitnąć:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Liliowce też pięknie zaczęły :heja Choć nie jest to jakiś rarytas w moim ogrodzie ;:218

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7672
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Miłka mam taką sytuację gdzie mogę rupta co chceta ;:306 wykorzystam na maksa ;:108
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Witaj Miłko :wit . Na takie męczenie daliami czekam z niecierpliwością ;:138 . Masz przecież sporo tego dobra a w połączeniu z cudnymi fotkami będziemy miały widoki ;:333 . Liliowce masz przecież ładne, ten różowy skradł moje serce ;:138 . Czy znasz odmianę ?? Kupiłam kilkanaście liliowców ale długo każą czekać na swoje kwiaty ;:131 . Ja też coraz bardziej myślę o First Lady a Twoje komplementy w jej stosunki mi pomagają ;:108 . Pozdrawiam i udanego popołudnia życzę :wit .
Awatar użytkownika
JLG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2198
Od: 15 mar 2009, o 17:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ząbki k. Warszawy

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Zaraz sprawdziłam jak wygląda makleja, ja jestem na etapie pozbywania się mięty z ogrodu :evil:
A na zdjęcia daliowe czekam.
linki Lesi
aktualny
Pozdrawiam ciepło - Joasia
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11532
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Wspaniele pokazana piękność. ;:138

Obrazek

Masz szczęście, to wielka przyjemność podpatrywać uznanego fotografa przy pracy. ;:215 Kolekcja kann piękna. ;:oj Najlepszy czas w ogrodzie, kwiatowe i warzywne rabaty cieszą wyjątkowo. ;:108
Awatar użytkownika
LadyK
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1275
Od: 11 wrz 2015, o 14:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

A ja tam właśnie jesienią posadziłam makleję :lol: po raz pierwszy, bo dostałam. No to się zobaczy w przyszłości czy będę załować :wink:. Teraz jestem na etapie likwidowania winobluszczu z części ogrodu - masakra -fajne toto jak się chce by szybko zarosło, pozbyć się, to już inna sprawa.
Pozdrawiam Katarzyna
"Kobieta ma zawsze coś do zrobienia w domu, głupia w nocy śpi, to się jej nazbiera"
Awatar użytkownika
marzena06
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3072
Od: 4 cze 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Rety ale was wzięło na ogarnianie ogrodu a ja takiego nygusa dostałam że aż wstyd się przyznać :wit
Kwiat jest uśmiechem rośliny Pozdrawiam Marzena
Moje wątki
Marzenkowo cz.1
Awatar użytkownika
Florian Silesia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2322
Od: 3 lip 2016, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Piękne liliowce! Wiem, że masz też własne siewki?
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Miłko, śliczne zdjęcia i piękne rośliny. Róże wspaniale Ci kwitną! Nie lubisz liliowców? One takie wdzięczne, bezobsługowe...

Dalie -hmmm, no cóż piękne! U mnie te wysadzane prosto z piwnicy do ziemi, są na wysokość około 30 cm! Stoją w miejscu, bo jest mega sucho i nie mają ochoty piąć się w górę!
Kwitną tylko te, które kupiłam kwitnące, miniaturki. Aczkolwiek one musiały odchorować pierwszy miesiąc!
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”