Witam całą brać (i siostry) ogrodniczą [TU WITAMY SIĘ] cz.11

WAŻNE informacje. Bezwzględnie przeczytaj przed rozpoczęciem korzystania z FORUM !
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szanel
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 5
Od: 1 lut 2024, o 16:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Witam całą brać (i siostry) ogrodniczą [TU WITAMY SIĘ] cz.11

Post »

Szanel pisze: 1 lut 2024, o 18:14 Witam :D i życzę udanych plonów :wit
Nie potrafię edytować postu, więc zrobię to przez cytowanie, przepraszam jeśli nie wolno.
Trochę coś o sobie, a raczej dlaczego tu jestem. Jako już emerytka mam działkę w ROD nad rzeką poza miastem 17 lat :) , bardzo bardzo ekologiczną :wink: . Marna ze mnie ogrodnika, bo tak naprawdę nie za bardzo sobie radzę z nieurodzajną glebą, ale nie tylko dlatego. Otóż dlatego, że moja działka to stół szwedzki ;:224 , ale nie dla mnie. Mam na działce chomika europejskiego, cudności zwierzątko. Śliczne nornice, malutkie z długim ogonkiem i mniej płochliwe niż inne gryzonie. Trochę szczurów od sąsiada i myszek sztuk wiele. Kretami ( pożyteczne) i ślimakami chwalić się nie będę, bo te uciążliwe zwierzątka ma każdy. Na działce zależnie od pogody albo mam suszę albo grzyby i mech rośnie. Udzielać się za bardzo nie będę, bo tu wiele osób ma odpowiednie doświadczenie i jak czytam, chętnie się nim dzieli. Czasami napiszę jak to u mnie wygląda i tyle ;:180
Żeby nie zanudzać, serdecznie Wszystkich pozdrawiam i do zobaczenia na wątkach :wit
;:173
Awatar użytkownika
leszkat76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1910
Od: 13 gru 2020, o 14:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podlasie okolice Białegostoku

Re: Witam całą brać (i siostry) ogrodniczą [TU WITAMY SIĘ] cz.11

Post »

Witaj Szanel, myślę że jakby włożyć trochę pracy i pomysłowości to można stworzyć zastawiony stół i dla Ciebie. Na pewno każdy tutaj chętnie pomoże znaleźć rozwiązanie, żeby było dobrze i Tobie i zwierzaczkom na waszej wspólnej przestrzeni. ;:304
Pozdrawiam Kasia
Kolorowo owocowo
Awatar użytkownika
Szanel
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 5
Od: 1 lut 2024, o 16:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Witam całą brać (i siostry) ogrodniczą [TU WITAMY SIĘ] cz.11

Post »

Dziękuję bardzo Leszkat76. ;:167
Masz rację, ale w pewnym wieku już nie ma się tyle sił i ochoty. Zmniejszyłam część ogródkową i przeszłam w tryb rekreacyjny :oops:
Wejdę na wątki i poczytam. ;:65
Wies01
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 5 lis 2015, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam całą brać (i siostry) ogrodniczą [TU WITAMY SIĘ] cz.11

Post »

Dzień dobry.
Witam wszystkich. Amator jak wielu, dzisiaj potrzebujący trochę porad doświadczonych ogrodników. Pozdrawiam wszystkich. Wiesław
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12953
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Witam całą brać (i siostry) ogrodniczą [TU WITAMY SIĘ] cz.11

Post »

Wiesław witamy, dobrze trafiłeś jesteśmy zgraną rodziną forumową, depcz nasze ogródki, pytaj my też będziemy korzystać z Twoich doświadczeń, pozdrawiam
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Patisonka
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 12 lut 2024, o 22:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Witam całą brać (i siostry) ogrodniczą [TU WITAMY SIĘ] cz.11

Post »

Witam wszystkich!
Z tej strony Patrycja. Na forum przesiaduję już od kilku lat, ale dopiero w tym sezonie odważyłam się ujawnić się braci forumowej. Korzystam z malutkiego ogródka przydomowego rodziców, zazwyczaj moje ogrodnictwo kończyło się na przepikowaniu pomidorów i sporadycznym podlewaniu, ale postanowiłam w tym roku, że zajmę się w końcu porządnie uprawami i słowa sobie danego dotrzymać zamierzam. Postaram się zapoznać moje pomidory (a może i dynie, jeśli znajdę im sensowne stanowisko) z waszymi ekranami :)
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21742
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Witam całą brać (i siostry) ogrodniczą [TU WITAMY SIĘ] cz.11

Post »

Witamy Was serdecznie na forum i zapraszamy do nas. Wkrótce rozpocznie się sezon upraw więc nadszedł czas na rozpoznanie ;:4 . Zapraszamy do czytania i dyskusji. :wit
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
sylwiadub
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 16
Od: 8 cze 2022, o 22:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. pomorskie

Re: Witam całą brać (i siostry) ogrodniczą [TU WITAMY SIĘ] cz.11

Post »

Dzień dobry. Jestem Sylwia. Od trzech lat próbuję amatorsko uprawiać pomidory w szklarni (folii) oraz w gruncie. Często zaglądam na forum aby poszerzyć swoją wiedzę na temat odmian i uprawy. Korzystam też z porad forumowiczów. Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Witam całą brać (i siostry) ogrodniczą [TU WITAMY SIĘ] cz.11

Post »

Pragnę powitać wszystkich nowych forumowiczów możecie być pewni że tutaj zyskacie nowych przyjaciół fachową poradę i wiele przyjemnej ogrodowej rozrywki.Powodzenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „REGULAMINY, ogłoszenia, konkursy, FAQ”