Tolinka i róże cz.II

Zablokowany
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Tolinko, wiem, że jesteś zajęta i rozumiem Twoją nieobecność na forum. Będę czekała na Twoje nowości cierpliwie ;:196 ;:167 ;:333
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12953
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Zajęta nie zajęta ale w ogródkach bywa, wpadnij do swojego i nieco cyknij ;:196
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Aniu masz rację bywam, nie mogłabym bez Was żyć ;:167 i chociaż nie piszę staram się być na bieżąco ;:108 Na swoje usprawiedliwienie nieobecności muszę Wam się pochwalić że zostałam babcią przecudnej Zuzanny ;:167 ;:167 ;:167 no i teraz wszystko się przewartościowało ;:173
Ogród śpi ,a dzisiaj matka natura przykrywa go białą ciepłą pierzynką ;:19 Sklepy internetowe działają już wiosennie ,a w niektórych nawet brak już niektórych produktów ;:202 dobrze że się pospieszyłam :heja Teraz główkuję jak tu zdobyć końskie złotko ,bo moje dotychczasowe źródło wyschło :| a bez tego ani rusz!Będziecie pryskać miedzianem? Nie wiem co robić?? ;:219 Drzewka będą pryskane zawsze wtedy pryskam też róże hmmm.....
Wczoraj robiłam porządki w zdjęciach ,no mam taki bałagan :roll: kilka folderów z tym samymi zdjęciami ,a co wklejałam na forum to już kompletnie się pogubiłam ,będę Wam więc wrzucać zdjęcia te które moim zdaniem są najpiękniejsze ,choć nie koniecznie zeszłoroczne,a jeżeli je wstawiałam to i tak bardzo dawno ,więc może je odkurzyć?Co myślicie ,może tak być??
Dziś pokarzę wam zdjęcia z wczoraj ,bo pogoda była piękna i cyknęłam co nie co ,a sama nie mogę uwierzyć że takie widoki w styczniu ;:oj ale najpierw odpowiem szybciutko na Wasze posty ;:65
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Jadziu Zdrówka dla Ciebie i samych słonecznych dni na ten Nowy Rok!! nie wszystkie panny zapadły w sen zimowy ,nie chciały i koniec! Mam nadzieję że to się dla nich nie skończy źle ;:218 Jeżeli zima będzie tak łaskawa jak do tej pory ,wiosną będzie mało pracy przy cięciu ,choć i tak obiecałam sobie że nie będę żałować cięcia,a czerwiec wynagrodzi nam zeszłoroczne braki kwiecia ale to jeżeli ,bo dopiero mamy początek lutego ,a od paru lat wiemy że różnie to bywa :roll:

Basiu z Souvenir to u mnie długa historia :lol: kupiłam ją z pięć lat temu do donic na taras ,obsypałam korą było pięknie ,ale róże rosły słabo ,więc na jesień poszły na nową rabatę ,na tej rabacie zostały z tyłu ,więc wykopałam i poszły na niską rabatę ,tylko tak trochę z tyłu w razie gdyby się rozhulały ,a na dodatek z dwóch sadzonek zrobiły się trzy ;:333 w zeszłym roku ,zabrały się wreszcie i nawet ładnie kwitły ,póki co są niskie tak ok 60cm i wiotkie ,sama jestem ciekawa co pokażą tego roku ,bardzo bym się cieszyła gdyby zechciały się rozrosnąć ,bo to bardzo ładna róża .

Kania witaj serdecznie :wit marcinki jesienią to podstawa ;:215 uuuwielbiaaam je ;:167 Sommersone nie okrywam wcale ,a wiosną tnę ile się da ,ona szybko odrasta i buduje ładny krzak ,to taka róża bezproblemowa ,pierwsze kwitnienie ma ładne ,ale drugie to dopiero spektakl! ;:224

Wandziu dziękuję bardzo ;:168 trochę późno bo już luty ale i ja Ci życzę wszystkiego co najlepsze na ten Nowy Rok!!

Daysy jestem ,jestem ;:196 Z nowości nie wiem co będzie bo zdjęcia pomieszałam niemiłosiernie ,nie jestem dobra w katalogowaniu :roll:
ale coś nowego cyknęłam na tę okoliczność i zaraz wstawię ,a później to już chyba tylko kotlety i to odgrzewane ;:224

Aniu no wyciągnęłaś mnie za uszy :lol: ;:306 musiałam coś skrobnąć ,przecież forumki czekają ;:4
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Tolinko, gratuluję pojawienia się na świecie Zuzanny Tobie i oczywiście jej rodzicom ;:196 . A samej Zuzi ślę gorące całuski, z uściskami się powstrzymam, coby maluszka nie uszkodzić. Szczęściara z Ciebie ;:196
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Teraz obiecane fotki świeżutkie....jak wczoraj spacerowałam po ogrodzie nie mogłam uwierzyć ile róż ma pąki ,co prawda marne to pąki ,bo nie rozkwitną przy tej pogodzie ,ale widać że róże nie poszły spać ,nie wiem czy w takiej sytuacji nie lepiej byłoby ciąć je jesienią???
Wiciokrzew ma zielone listki ,a noski cebulowych już ładnie widać,to jeszcze nie czas ,jeszcze nie teraz ,ale jak miło ;:173

Lady of Shalott

Obrazek

wiciokrzew

Obrazek

Dieter Muller

Obrazek



Obrazek

Nina Renaissance

Obrazek


Teraz czas na obiadek ,a wieczorem zacznę wstawiać najpiękniejsze kreacje róż z mojego ogrodu zapraszam !

-- 4 lut 2018, o 13:58 --

Iwonko dziękuje ;:196 a rodzicom gratulacje przekażę ;:108 Zuzieńka jest jeszcze maleńka , ja mogę za nią uściski przyjąć :lol: ;:168 ale Zuzię ucałuję na pewno już niebawem ;:108
Awatar użytkownika
Alutka102
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1722
Od: 29 sie 2011, o 09:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: północno wschodnie okolice Warszawy

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

:wit
Tolinko, cieszę się, że zostałaś Babcią. Gratuluję i nie dziwię się, że brakowało Ci czasu. Moja ostatnia wnusia Hanusia tak mnie absorbowała, że dopiero teraz ponownie zaczęłam udzielać się na FO.
U mnie niektóre różyczki i powojniki mają już pięciomilimetrowe pąki. Jak przyjdzie mróz będzie kiepsko.
Tęsknię za wiosną ;:110
Z pozdrowieniami Ala
Zapraszam do moich wątków
Marzenia nigdy nie przechodzą na emeryturę
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Tolinko gratuluję ślicznej wnusi Zuzi ;:86 także gratulacje zostawiam dla rodziców maleństwa .Niech się chowa zdrowo na pociechę rodziców i Twoją dumnej babci ;:196 No to masz cieplej niż u mnie, moje róże nie mają pąków ,chociaż mają ładne listki jednak też nie wszystkie
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Babciu Tolinko, Gratuluje narodzin prześlicznej wnusi, Zuzi ;:167 Maleństwu życzę zdrowia, radości, miłości ze strony
nie tylko Dziadków i Rodziców, ale i całego świata. ;:167 ;:167 ;:167
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

dziękuję moje kochane za gratulacje i życzenia ;:196 ;:196 ;:196

Alutka ja też bardzo chcę już wiosny ,już mi ta ponura aura zbrzydła i siedzenie w domu ,już by się chciało na dwór na powietrze ,kości trochę pomęczyć :lol:

Jadziu nie tak ciepło u nas ale widać różom póki co nie przeszkadzało.

Wandziu bardzo dziękuję ;:196


Obiecałam wczoraj zdjęcia ;:131 będą dzisiaj :D ale postanowiłam wrzucić parę ogólnych zdjęć ,jak ja tęsknię do takich widoków ;:173


Obrazek
Obrazek


Obrazek




Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Ja mogę tylko powzdychać do tych cudnych widoków radujących nasze serca ;:180 ;:167 ;:167 Ależ ona zapaczkowana https://images81.fotosik.pl/986/7863f09e12c91bf4med.jpg ;:oj ;:167 Kto to ??????
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5991
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Witaj Tolinko. :D
Dopiero dziś zauważyłam, że reaktywowałaś wątek :wink:
Na początku gratuluję wnusi :D
Widoczki zapodałaś obłędne :shock: Jak ja lubię oglądać właśnie takie całe rabaty różane, nie tylko portrety i zbliżenia. Pokazuj jak najwięcej. Umili to nam czas oczekiwania na wiosnę. :D ;:3
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12953
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Witaj w Klubie szalonych babć ;:196 zdrówka maleństwu i pociechy dla rodziców o dziadkach nie wspomnę ;:63

Obłędne widoki, jakie te rośliny zdrowe aż dech zapiera - Jadziu mnie się widzi, że to może być Lady of Shalott
Tolinko serwuj swoje cudowne widoczki różane i nie tylko
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”