Taki - sobie ogród cz.4

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9813
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Taki - sobie ogród cz.4

Post »

Dzięki Mariola za przypomnienie o zamknięciu wątka! Poproszę szanowną Administrację u uczynienie tego!

A kolejny znajdziecie TU

Mariola! A zauważyłam, że coś mi się zasiało w ogrodzie z tego szczawika. Musze w takim razie popielić :-)

Karola Dziękuję! ;:196 Z piwonii cieszę się najbardziej, bo u mnie to nie zawsze tak ładnie kwitną ;:223

Celinko! Ja miałam dużo cebulek i wszystkie wrzuciłam do donic więc dlatego tak są wypełnione. Widocznie mam rękę bo słyszałam, ze wielu osobom się niezbyt udaje. Ale zauważyłam, że w półcieniu im lepiej i ładniej wyglądają.

Mirka! Jest faktycznie najpóźniejsza i ma takie śmieszne kwiatki, które sie nie rozwijają. Na początku myślałam, że to jakaś choroba! ;:306 LO mam kilka lat i cieszę się, ze byłam cierpliwa. Jest cudowna, ale wkurza mnie to, że jak Variegata di Bologna ma skłonność do chorób, niewielką ale ma. Jednak piękno kwitnienie rekompensuje wszystko! ;:173

Dziękuję serdecznie wszystkim za odwiedziny w tym wątku i zapraszam do kolejnego!
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Awatar użytkownika
witch
1000p
1000p
Posty: 3102
Od: 9 cze 2013, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok.

Re: Taki - sobie ogród cz.4

Post »

Fajne te Twoje szczawiki w donicach. U mnie zielono-bordowy rośnie na skalniaku a ciemny na cienistej rabatce.
W doniczkach bardzo mi się podobają. Zostawiasz je na zimę czy chowasz? Bo moje w gruncie zimują.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”