Skrętniki i nie tylko...

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
izary
500p
500p
Posty: 675
Od: 11 wrz 2014, o 11:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Skrętniki i nie tylko...

Post »

Niesamowity widok ;:oj Myślę, że takie parapety to marzenie wielu z nas. No i jeszcze fajny patent z tymi ,,skrzyneczkami,,. Nawet wczoraj mialam w rękach bardzo podobną, jakbym widziala zdjęcie przed wizytą w sklepie, nie wyszłabym bez nich :).
Awatar użytkownika
neska133
100p
100p
Posty: 180
Od: 6 lip 2014, o 09:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Skrętniki i nie tylko...

Post »

kaska1ge śliczne masz parapety, kolory skrętników przecudne. ;:138 ;:138 ;:138 ;:138 ;:138
Awatar użytkownika
justus27
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16365
Od: 18 mar 2009, o 18:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorlice/małopolska

Re: Skrętniki i nie tylko...

Post »

Kaska- ależ Masz istny busz skrętnikowy :D
parapetowce
Tylko marzenia serca się spełniają.
Awatar użytkownika
magda_sl
50p
50p
Posty: 99
Od: 21 lut 2013, o 13:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Skrętniki i nie tylko...

Post »

Kasiu aż miło popatrzeć na taki widok ;:196 , u Ciebie wiosna w pełni :D
Pozdrawiam, Magda
Awatar użytkownika
kaska1ge
500p
500p
Posty: 633
Od: 18 sty 2013, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Tarnów

Re: Skrętniki i nie tylko...

Post »

akwe19 - dzięki,masz za małe parapety mówisz :;230 da się je trochę"rozciągnąć" , ja też o takiej liczbie odmian nie marzyłam, przez 2 lata narzekałam na za krótkie parapety,a odmian przybywało i przybywało, a teraz mimo przeprowadzki i chwilowego powiększenia areału parapetowego, znów o miejsce na parapetach zaczyna być ciężko. Zagospodarowane mam podłogi w dwóch niewykończonych pokojach, ale przecież kiedyś będą musiały stamtąd zniknąć. Na szczęście mąż już nic nie narzeka na to moje hobby.
Myślę, że spokojnie możesz posadzić po 2 sztuki w doniczce, kwestia tylko dobrania doniczki, żeby im za ciasno nie było.

renatas - te, które najszybciej zaczęły wiosną kwitnąć, stoją na wschodnich parapetach, część na 2 krótkich północnych zakwitła zdecydowanie później. Część odmian mam na zachodnim 1-metrowym parapecie. I troszkę średniaków (tuż przed kwitnieniem) na południowym-ale to okno jest cieniowane przez okap dachu, więc słońce nie grzeje mi w sadzonki. Co do liczby odmian, to 100 mam przekroczone. Ale nie liczyłam ich już dawno, więc trudno mi powiedzieć o ile. Pewnie jak doliczę listki odmian, które się ukorzeniają i maluszki to wyjdzie ok.120.

izary-z tymi koszyczkami,łatwiej mi przestawiać skrętniki na parapetach. Lub zdejmować je jak przychodzi do mycia okien ;:224 . I mam zamaskowane to, że rosną w kubkach piwnych.Ale i w tych koszyczkach zaczyna się im robić za ciasno - w każdym mam po 6 odmian.

neska133,justus27,magda_sl - dzięki, dzięki. Po weekendzie obiecane zdjęcia, zmykam szykować dziecku przyjęcie. Jutro wielki dzień,jestem przerażona na samą myśl, czy ze wszystkim zdążę.. ;:145 czeka mnie nieprzespana noc pewnie.
Kasia Mój wątek skrętnikowy http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=68109" onclick="window.open(this.href);return false;
Wiatr wśród pól viewtopic.php?f=2&t=104380" onclick="window.open(this.href);return false;
Irysy SDB i TB https://www.forumogrodnicze.info/viewto ... 2#p6183292" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
gianna
1000p
1000p
Posty: 2746
Od: 3 cze 2012, o 19:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Skrętniki i nie tylko...

Post »

Kasiu, rekordową ilość skrętników posiadasz ;:oj Ich kondycja i kolory kwiatów powalają na kolana ;:180 Patrzę na swoje doniczki przez pryzmat tego co zobaczyłam w Twoim wątku i... :oops:
akwe19
100p
100p
Posty: 121
Od: 23 gru 2014, o 18:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podlasie

Re: Skrętniki i nie tylko...

Post »

Wszystko przebiegnie po twojej myśli , tego szczerze życzę . A stresik zawsze jest motywujący . :wit :wit :wit Oby pogoda dopisała .Jak patrzę na te skrętniczki , to może i parapet się jakoś uda rozciągnąć . ;:224 ;:224 ;:224 Chętnie zajrzę do Twojego wątku sprzedażowego , może na jakieś się skuszę :;230 :;230 :;230 .A miałam już sobie odpuścić , bo mnie z domu eksmitują jak zobaczą nowe kwiaty ;:306 ;:306 ;:306
Pozdrawiam Ewka
Ewka i jej doniczkowce.
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 43&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Gracjella
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1422
Od: 16 kwie 2014, o 20:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Skrętniki i nie tylko...

Post »

Kasiu, jestem zachwycona....piękny widok ;:138
Zapraszam do moich wątków:
Kwiaty w sercu; Kwiaty w sercu II Sprzedam, wymienię nadwyżki
Jeśli w Twoim ser­cu wy­rośnie kwiat- świat wokół Ciebie sta­je się ogrodem.
Awatar użytkownika
aniger
50p
50p
Posty: 96
Od: 27 lip 2010, o 17:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sopot

Re: Skrętniki i nie tylko...

Post »

:wit Witaj !
Kasiu - kolekcję skrętników masz prześliczną - tylko pozazdrościć Ci ręki do tych nie raz kapryśnych piękności.
GRATULACJE ;:138 ;:138 ;:138
Ale mam też pytanie - od kogo lub z jakiego sklepu w Czechach kupujesz sadzonki ?
Pozdrawiam -Regina
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Skrętniki i nie tylko...

Post »

Kasiulka pokazuj ogród :D u mnie już kwitną pierwsze maluchy :D
Awatar użytkownika
daga1801
50p
50p
Posty: 56
Od: 5 lip 2014, o 23:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Skrętniki i nie tylko...

Post »

;:oj ;:oj ;:oj ;:oj ;:oj Ale śliczne Kasia czekam na więcej ;:196 ;:224 Pozdrawiam.
Pozdrawiam Serdecznie
Zapraszam : Moje domowe rośliny
Moje nadwyżki -Zapraszam
Awatar użytkownika
kaska1ge
500p
500p
Posty: 633
Od: 18 sty 2013, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Tarnów

Re: Skrętniki i nie tylko...

Post »

akwe19 - ja mam już tyle sadzonek, że mąż na nowe nie reaguje, nie zauważa, że to coś nowego przybyło :;230 .
magda_sl - imprezę przeżyłam, chociaż poszłam spać o 4 nad ranem, żeby przespać się 2 godziny i wstać nastawić na rosół, obudzić męża do skrobania ziemniaków i przygotować wszystko, tak żeby siostrom, które miały się zająć obiadem było już łatwiej.I co ważne pogoda się dzieciom udała - było słonecznie i bardzo ciepło.
bejka 1970 - pomalutku będę pokazywać, maluchy SDB tez już pierwsze kwitną, cudne są.
aniger - napisałam ci na pw

I pierwsze zdjęcia ogrodowych-Beatko specjalnie dla ciebie.

Master of Chocolate
Obrazek

Mały Przyjaciel
Obrazek

Forest Sound
Obrazek

Being Busy
Obrazek
Kasia Mój wątek skrętnikowy http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=68109" onclick="window.open(this.href);return false;
Wiatr wśród pól viewtopic.php?f=2&t=104380" onclick="window.open(this.href);return false;
Irysy SDB i TB https://www.forumogrodnicze.info/viewto ... 2#p6183292" onclick="window.open(this.href);return false;
akwe19
100p
100p
Posty: 121
Od: 23 gru 2014, o 18:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podlasie

Re: Skrętniki i nie tylko...

Post »

Witam , może ktoś wie co to za odmiana . Miał być Marianna ( skutek kupowania na allegro ) ;:14 , lecz wcale tej odmiany nie przypomina . Obrazek Obrazek I tak go lubię bo jest śliczny , w rzeczywistości jest bardziej fioletowy . :wit
Pozdrawiam Ewka
Ewka i jej doniczkowce.
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 43&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”