Siedlisko z sosnami cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
semper
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2538
Od: 27 lis 2011, o 10:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 160km od Pragi

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

A grzybów nie było? :;230
Pozdrawiam! ,Jurek z górek ;)
Moje górki
Rojnikowisko i nie tylko
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42119
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

No to jeszcze w tej części wątku powiem, że piękną masz zimę tej jesieni. Bałwan byle szybko stopniał tego mu życzę bo ja chcę jeszcze jesieni trochę. Szkoda drzew u mnie też jeszcze liście i to nawet zielone, myślałam że przy -4 spadną ale nie trzymają się dzielnie!
Awatar użytkownika
atena40
500p
500p
Posty: 967
Od: 3 lut 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Marzenko, zima u Ciebie ,że ho,ho!!!! Podobnie jak na Zagórku. Bałwan ładny, ale jakoś jeszcze nie pasuje mi do października ;:oj
Pozdrawiam, Atena
Mój wiejski bałagan
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16029
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Marzenko, moje iglaki też okrutnie ucierpiały od nawału ciężkiego śniegu. Żal patrzeć. Pisać się nie chce. Na szczęście mieliśmy prąd, bo w okolicznych miejscowościach niestety go nie było.
Awatar użytkownika
Tajka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11413
Od: 23 sty 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Marzenko smutny los obsypanych mokrym śniegiem iglaków.
Dobrze, że liściaste już prawie zgubiły liście, gdyż konary mogły by nie wytrzymać naporu śniegu, jak trzy lata temu u nas, kiedy liści było jeszcze dużo w październiku i najbardziej ucierpiał tulipanowiec.
Twój Synek ma frajdę z bałwana. ;:138
Z tego śniegu cieszą się chyba tylko dzieci . :)
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8631
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Marzenko, zdjęcia z lasu piękne, ale niektóre widoki naprawdę porażające...młode drzewka nie zdążyły zgubić listków biedaki i teraz się łamią pod ciężarem...ehh..zew natury, co zrobić :roll: Mam nadzieję, że zdrówko szybko wróci dbaj o siebie, łopata może ostygnąć ;:196
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
ElleBelle
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 7430
Od: 5 paź 2009, o 15:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Marzenko takie same widoki miałam w ogródku ,drzewa też uginały się pod naporem ciężkiego śniegu ,nie pamiętam takiego śniegu w pażdzierniku ,wiem że mały ma frajde z bałwana bo mój wnuczek też przyszedł i mówi że będziemy lepić bałwana a mnie się płakać chciało jak zobaczyłam demolkę w ogródku ;:223 A Ty się kuruj jak Ci pisałam nic ważniejszego nie ma od zdrowia ;:196
Pozdrawiam, Ela
...mój azyl w środku miasta...
Kwiaty Eli- w ogrodzie i nie tylko cz. 7- Kolejna Wiosna...
Awatar użytkownika
mar33
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6344
Od: 13 mar 2012, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Marzenko szkoda Twojej sosenki bo śnieg ją nadwyrężył i gałąź padła ale w lesie to są większe szkody bo liści na drzewach dużo,śnieg mokry i wszystko leci tak to teraz od paru lat mamy że koniec października wita nas opadami śniegu,Ty masz marchewkę a ja jabłuszka na drzewie ale nic m nie będzie bo mrozu nie było a śniegowe czapeczki dodały im ciepła,Marzenko głowa do góry idzie ciepło i jeszcze w grodzie popracujesz :heja
Pozdrawiam Maria "Przyroda jest lekarstwem w każdej chorobie" Hipokrates
Moje wątki- zapraszam. Ogrodowy - aktualny cz.8
Mój wątek personalny
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Witam z ciągle zaśnieżonego siedliska, rano była kolejna dostawa białego puchu, ale teraz już świeci słoneczko i topi TO TO.

BASIU, masz rację, Młody zakochany w śniegu. CHyba jednak dzieci śnieg lubią bardziej niż dorośli

AGUNIU, zima zaatakowała i to mimo zapowiedzi totalnie mnie zaskoczyła. Między innymi ilością śniegu. W pażdzierniku ma być Słoneczna Złota Polska Jesień, w listopadzie słota, plucha, a śnieg w grudniiu na Święta, a nie jak teraz. W kwestii nowego wątku sprawa wciąż otwarta, zaraz się za to wezmę, choć szczerze pisząc to zupełnie nie mam pojęcia co będę zimą pokazywać i co pisać.

JURECZKU, a wiesz? jakoś grzybów nie było widać ;:oj , zresztą my i tak do lasu raczej nie na grzyby tylko tak na spacerki chodziliśmy. Tym razem to tylko się martwiłam, zeby jakaś gałęź na głowę nam nie poleciała, tak były powyginane

MARYSIU, zgodnie z Twoim życzeniem bałwan topnieje. nawet jest już lekko przekrzywiony i chyli sie ku upadkowi - jak ja się dziecku wytłumaczę, ze taki kiepski ze mnie budowniczy?

ANETKO, bałwan rzeczywiście "straszy", ale jak było parcie na bałwana, to trzeba było lepić.

WANDO, aż trudno mi sobie wyobrazić jakie szkody u Ciebie taki ciężki śnieg mógł wyrządzić. U Ciebie mnóstwo roślin, bylin, no i róż. Ważne, że choć prąd miałaś, bo bez niego ciężko jest.

TERENIU, śniegu dużo i to tak niespodziewanie jak dla mnie. No niby czytałam o śniegu, widziałam zapowiedzi, ale nie sądziłam, że tyle go naleci. Inaczej to bbym powiązała jałowce jak to robię co roku
Fakt- śnieg to frajda dla dzieci, choć mój szkrab wie, że śnieg to też obowiązek i najpierw odśnieża ze mną, a dopiero potem jest zabawa

KASIU, ;:196 za troskę. Ne daję się chorobie, choć zakatarzona jestem totalnie, cóż smarkate lata mi sie przypominają :wink: . Mam nadzieję, że atak zimy krótki, bo mam jeszcze co nieco do wsadzenia. Oj przegięłam i nie rozplanowałam sobie dobrze prac w ogrodzie ;:124

ELU ;:168 , wiem, wiem zdrowie najważniejsze, ale... Jeszcze tylko jutro i wolne 4 dni. Na cmentarz podjadę na chwilę, pradziadkom znicze postawię i do domku.

MARYSIU, fajnie, że zajrzałaś z dobrym słowem. mam nadzieję na parę dni ciepłego, bo muszę dokończyć kilka rzeczy w ogrodzie. Ten śnieg nieco mnie zaskoczył i nie mam kopczyków na różach, drzewka też nie osłonięte. No i ta marchew w zagonku... jabłka też mam w ogródku i ślicznie wyglądają takie czerwone pod białymi czapeczkami ze śniegu.

W ten oto sposób dobrnęłam do końca tej części siedliska. wkrótce kolejna odsłona. Zapraszam serdecznie TUTAJ.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”